טלפון לא מצליחה לקבל הודעות אסמס

jacky1996

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
היי לכולם
יש לי בעיה בסמסונג גלאקסי שלי שהיא כבר די ישנה. אני לא מצליחה לקבל הודעות אסמס, המכשיר כותב שאין מקום באחסון הפנימי שלו. גם כשאני מוחקת דברים זה לא עוזר, האחסון לא מתרוקן ואין לי בכלל אפליקציות או מלא שירים/תמונות בפלאפון. הוא אמור להיות ריק לגמרי. בכל פעם שמישהו שולח לי הודעה המכשיר כותב שאין לו אפשרות לקבל הודעות ושעליי לרוקן את האחסון הםנימי.
בד"כ ההודעת האסמס הרצויה מתקבלת בסופו של דבר אחרי כמה ימים, אבל עכשיו זה פשוט נורא, כבר למעלה משבוע שזה ככה. יש איך לתקן את \זה?
אני ממש לא מבינה בכל ענייני הכרטיסים למיניהם, כך שאם יש צורך בלהחליף חלק בפלאפון או משהו כזה, אני כבר אעדיף ללכת לחנות מקצועית שתעשה את זה טוב יותר ממני.
תודה מראש לעונים! :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כנראה הגיע הזמן לבצע איפוס המכשיר להגדרות היצרן (מה שאומר כי כל התכנים ימחקו ולכן יש לגבות אותם לפני כן).

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לא אמרת איזה גאלקסי (אני מנחש שזה 2)
הפתרון של ליאור אכן טוב, אבל לפני איפוס המכשיר שווה לבדוק:
כמה מקום נותר חופשי בזכרון הפנימי של המכשיר (לא קשור לכרטיס זכרון חיצוני או לאכסון הפנימי) ?
אפשר לראות זאת כאשר בודקים במנהל הישומים , בשורה התחתונה כתוב כמה נשאר.
ב S2 יש 2 ג'יגה לתוכנות, הבעיות מתחילות כאשר יש יותר מידי תוכנות מותקנות.
לפני שמאפסים את המכשיר , פשוט מסירים תוכנות כבדות או תוכנות ללא שימוש רב ולראות אם זה עזר...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור