פלזמה לא בטוח שרכשתי את המסך המתאים, בבקשה עזרה...

boaz-h

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בטעות "זכיתי" במסך 50PJ250R של LG ב-4500 ש"ח.
קישור למסך http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=1&subcatid=288&prodid=799&keySearch=
המסך מיועד לצפיה ממרחק של 3.2 מטרים. ויחובר ל-HTPC.
השאלה היא האם הרזולוציה שלו (1024X768) תפגע משמעותית בחווית הצפייה בשימוש עם HTPC וצפייה ב-HD?

לבטל את הזכיה?

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
תראה גם שידורי 720P נחשבים לשידורי היי דיפינישין כך שלא תהיה לך בעיה לצפות בתכני היי דפינישין . ובכל מקרה אתה אומר שזכית בו , אז למה לבטל ? ולא לשכוח שפלזמה FULL HD זה מוצר יקר יחסית

boaz-h

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תראה גם שידורי 720P נחשבים לשידורי היי דיפינישין כך שלא תהיה לך בעיה לצפות בתכני היי דפינישין . ובכל מקרה אתה אומר שזכית בו , אז למה לבטל ? ולא לשכוח שפלזמה FULL HD זה מוצר יקר יחסית

פספסתי את הרזולוציה של המסך וראיתי אותה רק אחרי שזכיתי, האמת היא שלא חשבתי שאזכה.
אני מתלבט בגלל שאני מפחד שלא יראו טוב תכני HD וחשוב לי שיראו טוב! ושנית, אני לא יודע אם המחיר הוא מחיר משתלם.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לדעתי, לא משתלם בכלל.
50 אינץ, פחות מ720P היום זה לא לעניין, בטל את זה.

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
יש משהו במה שאתה אומר, העניין הוא שכמו שאמרתי פלזמה FULL HD יקרה יחסית במיוחד בגדלים הללו, אז אם הוא ירוצה FULL HD הוא צריך לקנות LCD

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש משהו במה שאתה אומר, העניין הוא שכמו שאמרתי פלזמה FULL HD יקרה יחסית במיוחד בגדלים הללו, אז אם הוא ירוצה FULL HD הוא צריך לקנות LCD

למה LCD - ל LCD יש יתרונות, אבל מסך LCD טוב זה גם לא זול ומסך LCD לא איכותי זה לא איכותי גם שהוא זול :)

benado

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שמע,
דבר ראשון - תלוי מה אתה מתכוון לראות. שידורי טלויזיה, גם ב HD הם היום 720p, כך שהטלויזיה מספיקה.
לגבי HTPC - אם אתה רוצה לצפות בתכנח 1080, תהיה ירידה באיכות התמונה.
צריך לזכור זההבדל בין 720 ל 1080 הוא לא משמעותי כמו ההבדל בים SD ל HD, אבל עדיין, בימינו הייתי הולך על מסך שתומך ב 1080, ולא משהו שכבר עכשיו נופל מעט מהסטנדרט.
כמובן שבחמישים אינץ' זה כבר עניין של מחיר יקר יותר, ובזה רק אתה יכול להחליט. ני הייתי אפילו יורד ל46 אינץ' עם מסך 1080 סביר, אבל זה כבר אנידיוידואלי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לדעתי יש להם טעות במפרט המסך, זה צריך להיות 1366X768 ולא כפי שצויין.

boaz-h

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לדעתי יש להם טעות במפרט המסך, זה צריך להיות 1366X768 ולא כפי שצויין.

ובמידה וזו הרזולוציה שלו, המסך הזה, במחיר הנ"ל כדאי?
יכול להיות שאני אוכל לשדרג את המסך לדגם 50PK550R של LG. האם הדגם מומלץ ומה המחיר ההגיוני לשלם עבורו?

המון תודה על העזרה עד עכשיו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור