רמקולים לאחר 5 שנים של הנאה, זקוק להמלצה לשדרוג רמקוליים קדמיים

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
כבר 5 שנים אני נהנה מרמקולים של B&W 602S3לסטריאו, אך לאחרונה דרישותיי עלו וכיום המוזיקה לה אני מאזין (רוק ובלוז) נשמעת לי דרכם לא משהו בכלל, ולכן אני מעוניין בשירוג הרמקולים הללו בתקציב של עד 7,000 ש"ח.
אני מאזין ללהקות כמו דיפ פרפל, סקורפיונס, נאזרת', AC/DC וכו' ברוק ובבלוז לאומנים כגון: סטיב ראי וואן, ביבי קינג, אלברט קינג, מאדי וואטרס וכו'.
מה שאני מחפש ברמקולים החדשים הוא איזון, פירוט ובעיקר במה (שאני ארגיש שאני בתוך הופעה). כל אלו חסרים לי כרגע עם B&W.
החדר הוא בגודל 20 מטרים רבועים והסטאפ הנוכחי הוא:
רמקולים B&W 602 S3 סנטר של DALI מסדרת הקונספט וכן סאב של מורל RS10 וזוג אחוריים של JAMO מסדרה 7 כבלי רמקולים שלVDH CS122, אקוולייזר של ברינגר דגם FBQ3102, ריסיבר cambridge 540 V3 ו-CD של NAD 515 BEE.

תודה מראש לכולם.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
ולדי שלום
אני לא חסיד גדול של b&w אך הייתי מוותר גם על האקולייזר-גם לי היה פעם אך הוא מזיק יותר משמועיל
השאלה האם אתה רוצה ריצפתי או מדפי? ראיתי triangle antal esw אצל אמיר ארמה ב4500 וזה רמקול נציל
שיעבוד טוב עם הרסיוור שלך וייתן במה טובה צליל פתוח ואורירי ומפורט,ביתר התקציב הייתי משקיע בכבלי רמקול ,חשמל ,ואינטרקוננקט, או מצרף מגבר דו ערוצי נפרד למוזיקה,בנוסף עשית סלט שלם עם הרמקולים לקולנוע ביתי-הם צריכים להיות מתוצרת חברה אחת בד"כ.

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
טוב, היה לי 604 S2 כ-10 שנים. היה חסר לי את מה שאתה אומר.. B&W לא טובים למוזיקה זאת. ניסית לחבר סאב עבור סטריאו? זה יוסיף לך באס.. רמקולים טובים ללא סאב שישמעו טוב (יחסית) מתחילים ב-8000$ והם עדיים עם באס מוגבל מאוד

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
שלחתי לך הודעה בפרטי כשתשמע ותבדוק אתה תישכח מכל מה שהכרת ולא זכית לשמוע עד עכשיו !!

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
רמקולים טובים ללא סאב שישמעו טוב (יחסית) מתחילים ב-8000$ והם עדיים עם באס מוגבל מאוד[/QUOTE]

נראה לי שקצת אבל קצת היתבלבל לך בטעות

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
רמקולים טובים ללא סאב שישמעו טוב (יחסית) מתחילים ב-8000$ והם עדיים עם באס מוגבל מאוד

מיכאל

באיזה עולם אתה חי ומה זה טוב(יחסית) ??

(מזמין אותך אלי לשמוע מוניטורים בלי סאב בשליש מחיר, אחרי זה נחזור לפה ונמשיך את השרשור:cool:)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
כל אחד והטעם שלו
כל אחד והדרישות שלו מהסאונד

אם היינו מדברים על ג'ז רך, ווקאל נשי, וכו'.. אבל מזויקה עם המון באס ואנרגיה כמו בלוז דורשת רמקולים איכותיים שמגיעים ל-25 הרץ +/- 3db ונותנות באס מדויק, מהיר וממוקד.

זה לא אומר שאי אפשר להנות ממוזיקה דרך מוניטורים, אבל זה רחוק מלשמוע את Stevie Ray Vaughan, Dire Straits ועוד הרבה אחרים במיטבם

שאלה של תקציב ומגבלות אישיות
לכאורה הייתה לי אפשרות כספית ולא התפשרתי על כלום

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה לכולם

לאחר האזנה למספר דגמים אני כרגע בכיוון של Mordaunt short mezzo 6

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
חבל אתה עושה טעות לא ברמה של הרמקול שהצעתי לך כמו שאמרתי בערך באותו תקציב בוא תישמע ותראה שאין מה להשוות בכלל !!!

Rafiki

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
בחירה מצויינת

רמקול איכותי ביותר בכל קנה מידה תתחדש

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור