כתבת סיכום - פנל המאזינים לנגני CD של חברי הפורום

morpheauss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אולי אתה לא מעודכן ? יש לך סטטיסטיקות בדוקות או סתם תחושות שלך ?
איזה סטטיסטיקות לך יש ?
אני מבין עשרות המכרים שלי שכולם עם מערכות רציניות רק ל-2 יש גם מחשב ייעודי עם ממיר חיצוני להאודיו , 3 גם עם פטיפון והשאר כולל אנוכי משמשים בסידי כמקור עיקרי . אז מה אומרת הסטטיסטיקה הנ"ל ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אולי אתה לא מעודכן ? יש לך סטטיסטיקות בדוקות או סתם תחושות שלך ?

מעולם לא טענתי טענות מתוך תחושות בטן.
כתבה בנושא בקרוב.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אלדר יקירי,
מקווה שאתה לא לוקח קשות ללב...שים לב שמה שבלט לטובה בנגנים הזולים יחסית היתה המוזיקליות,בהסתמך על נתוני הפנל,וזה מה שחשוב לפחות בעיני.
כל הסאגה הזו רק מחזקת את החוויה ,ושבעקבותיה תובנה,שעברתי בזמנו ועליה גם כתבתי כאן.אין טעם להשקיע סכומי עתק בנגן משולב. במידה והנגן מגיע מבית טוב ויש לו גם ספק חיצוני ,גם השקעה של 3000$ מספקת. מעבר לה,לא תחוש בהבדלים ברורים ומשמעותיים,שיצדיקו השקעה נוספת.

מהנסיון הדל שלי: ההבדלים בין נגנים "זולים" יחסית (נאמר עד 10,000 - 15,000 ש"ח מחיר ריטייל) גדול הרבה יותר, מאשר ההבדלים בין נגנים יקרים מאוד (נאמר 40,000 שח ומעלה).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה שנקרא "התמורה השולית הפוחתת".

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
השוואה מאוד מעניינת.
בין השורות אפשר להרגיש בהבדל הברור בין אלה שמורגלים במערכות יקרות ויודעים למה לצפות מהן,
לבין אלה שיש להם מערכות במחירים "סבירים" ורגילים לקבל את מנת העיוותים היומית שלהם תחת הכותרת "מוזיקליות".
אני נוטה להסיק מכך שאפילו במבחן עיוור, הנטייה היא לחיות עם ההרגל, גם אם פירושו ללכת במשקפי שמש באמצע הלילה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תגיד שניצל, החברים החמורים שלך, יודעים שהיה מדובר במבחן עיוור? אז כך שגם אם החבר'ה כאן מקנאים, איך יכול להיות שזה בא לידי ביטוי בבחינה???

מה זאת אומרת?
בחרתי ב-EMM אם כי לא במקום הראשון בשני המבחנים, והוא היחיד המועדף על ידי בשניהם.

גם Playback וגם EMM יצטיינו בהקלטות איכותיות - שקטות, עם טקסטורה.
מהקלטות בינוניות מינוס הם יצאו בסדר סה"כ.

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
מה זאת אומרת?
בחרתי ב-EMM אם כי לא במקום הראשון בשני המבחנים, והוא היחיד המועדף על ידי בשניהם.

גם Playback וגם EMM יצטיינו בהקלטות איכותיות - שקטות, עם טקסטורה.
מהקלטות בינוניות מינוס הם יצאו בסדר סה"כ.

תקרא שוב את מה שכתבתי ותבין, הכוונה ב"חמור" היתה למי שטען שחברי הפאנל כביכול לא יודעים לשמוע או שהמסקנות שהגיעו אליהן מוטות עקב קנאה בשניצל. מאחר שהיה מדובר במבחן עיוור, זה אבסורד לטעון את זה.
התייחסותי היתה בכלליות למה ששניצל כתב וללא קשר להעדפות הפאנל (שבהן לא התעמקתי ולכן גם לא יכול להתייחס עדיין).

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תקרא שוב את מה שכתבתי ותבין, הכוונה ב"חמור" היתה למי שטען שחברי הפאנל כביכול לא יודעים לשמוע או שהמסקנות שהגיעו אליהן מוטות עקב קנאה בשניצל. מאחר שהיה מדובר במבחן עיוור, זה אבסורד לטעון את זה.
התייחסותי היתה בכלליות למה ששניצל כתב וללא קשר להעדפות הפאנל (שבהן לא התעמקתי ולכן גם לא יכול להתייחס עדיין).
תראה אתה עונה תשובה עוינת למשהו שאני התבדחתי בעטיו ,
אבל מה שאני יכול לומרמי שמורגל לאכול זוגלובק , לא אוהב נקניק צרפתי!

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

או מעדיף שוקולד פרה, כי הוא "הכי טוב בעולם".

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28

מה עויינת? מבחינתי הכל בהומור... אבל יכול להיות שכשקוראים, נימת הדברים לא תמיד ברורה.
לא הבנתי למי מתייחסת האנלוגיה שלך, לחברי הפאנל אולי (שאוכלים כל היום זוגלובק)?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
או מעדיף שוקולד פרה, כי הוא "הכי טוב בעולם".

טוב, זה נראה לי יותר כסוג של דיסונאס קוגנטיבי מאשר ניתוח רציונלי.
בטח הרבה יותר קל ונוח. אבל באותה מידה גם רחוק מהמציאות.
כמו שהרצפה עקומה כשהרקדן לא בשיאו.

אני לא יודע מה נסיונך שמעון במערכות יקרות, ובכלל לא בטוח שהוא גדול ורב משלי, או משל אחרים בפנל, ואת זה אני מציין באנדרסטייטמנט רק בשביל הנימוס. מעבר לכך נזכור שאת חברי הפאנל בחרו (מן הסתם מתוך הכרה שהם יידעו להבחין ולהעריך מה הם שומעים), הם לא קפצו לשם על דעת עצמם. וכמובן נזכיר שגם לך הייתה ההזדמנות להיות שם, אבל העדפת להתהפך במיטה, אולי בכוונה, אולי לא.

מציע לך להתמודד עם התוצאות והמציאות כפי שהן, לצורך כך מקיימים מבחן עיוור, ולא לחפש כל מיני תירוצים ששישמרו לך על הקיבוע המחשבתי.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
טוב, זה נראה לי יותר כסוג של דיסונאס קוגנטיבי מאשר ניתוח רציונלי.
בטח הרבה יותר קל ונוח. אבל באותה מידה גם רחוק מהמציאות.
כמו שהרצפה עקומה כשהרקדן לא בשיאו.

אני לא יודע מה נסיונך שמעון במערכות יקרות, ובכלל לא בטוח שהוא גדול ורב משלי, או משל אחרים בפנל, ואת זה אני מציין באנדרסטייטמנט רק בשביל הנימוס. מעבר לכך נזכור שאת חברי הפאנל בחרו (מן הסתם מתוך הכרה שהם יידעו להבחין ולהעריך מה הם שומעים), הם לא קפצו לשם על דעת עצמם. וכמובן נזכיר שגם לך הייתה ההזדמנות להיות שם, אבל העדפת להתהפך במיטה, אולי בכוונה, אולי לא.

מציע לך להתמודד עם התוצאות והמציאות כפי שהן, לצורך כך מקיימים מבחן עיוור, ולא לחפש כל מיני תירוצים ששישמרו לך על הקיבוע המחשבתי.

למה אתה קופץ?
כי אתה בטוח שאני מתכוון רק אליך?
קצת צניעות, ידידי - העולם גדול ורחב ידיים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
השוואה מאוד מעניינת.
בין השורות אפשר להרגיש בהבדל הברור בין אלה שמורגלים במערכות יקרות ויודעים למה לצפות מהן,
לבין אלה שיש להם מערכות במחירים "סבירים" ורגילים לקבל את מנת העיוותים היומית שלהם תחת הכותרת "מוזיקליות".
אני נוטה להסיק מכך שאפילו במבחן עיוור, הנטייה היא לחיות עם ההרגל, גם אם פירושו ללכת במשקפי שמש באמצע הלילה.

במבחן הזה היו הרבה מאד פגמים. הוא לא מייצג דבר וקשה ללמוד ממנו הרבה על אופי המכשירים, מהרבה סיבות. אני מניח שהיית שם לב לזה גם אם היית טורח לבוא.

אני, בניגוד אליך, לא יזמתי את הניסוי הזה, ולהבדיל ממך ומאלדר לא היה לי ענין בו וחשבתי שהוא די דבילי. ולא התבדיתי, אגב. אבל באתי למרות הכל כי הזמינו אותי. כי היה חשוב שאביא גם מרידיאן. ואני שמח שבאתי כי החברה הייתי שווה הכל.
אז באתי.
עוד היית שם לב שלמרות שלא כל האנשים שם עם מערכות סופר יקרות, למשל אורי, בהינתן סביבת האזנה מבוקרת כזו - השמיעה מאד מתחדדת ולא בטוח שאלדר שמע משהו שאנחנו לא שמענו, קל וחומר הוד רוממותו.
אתה חוטא אנושות בדעות קדומות, זלזול ויוהרה שהופכים אותך אט אט לדמות פורומית בזויה ומאוסה. הישמר לך. כי בכל זאת יש בך איכויות שחבל שאינן באות לביטוי כאן.

אני אחטוא בחטא היוהרה מעל דפי הפורום רק כדי לספק את סקרנותך או לפחות להשתיק מעט את זלזולך, לפחות לגבי 20% מהרכב הפאנל: יש לי דעה קדומה שלך יש דעה קדומה שלפי ההתנסחויות שלי עד כה בפורום, אתה אומד את שוויה של המערכת שלי בסביבות 20,000 ש"ח. אולי 30. אולי 42. לסבר את אוזנייך, שוויה חדשה בריטייל הוא כ- 160, ובקרוב יהיה 190. אני מקווה שזה מספיק נחשב עבורך כדי לזכות בכסא כבוד בפאנל.

אגב, לא הייתי שם על התוצאה שקיבלתי גם 20,000. אולי עם האקוסטיקה הקרובה זה ישתנה. אז מה זה אומר על חדות אוזניי? לדעתי - כלום.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אוהו, אני מריח כאן מתקפת נעלבים סדרתית.
תירגע, מתנוש, אני בטוח שיש לך מערכת מדהימה - אחרי הכול, זה מה שאתה חושב,
וזה הכי חשוב. כנראה.

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
השוואה מאוד מעניינת.

איכס,
אולי כדאי שתספק שקיות הקאה עם הפוסטים שלך?

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
איכס,
אולי כדאי שתספק שקיות הקאה עם הפוסטים שלך?

ציפיתי לך, רכיכה, איפה היית?
אתה תמיד מחכה שמישהו יתחיל, ואז הופה - אתה נכנס
כמו כלבלב עם זנב בין הרגליים.

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
חיכיתי לך.
שתבוא עם ההתנשאות המגעילה שלך, עם הזלזול, הפטרונות, הביטחון העצמי המופרז.
והנה, לא אכזבת.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
השוואה מאוד מעניינת.
מר בוזגלו היקר,
מהיכן הנחרצות ש"עיוות" המקור=מוזיקליות?!
כיצד קבעת שנגן מסויים מעוות והשני לא?! אני מבין שאוזני הזהב שלך מחוברות לספקטרום אנליזר משובח,אחרת נשגב מבינתי להבינך..
הגיע הזמן,שתתחיל להאזין לנגנים אמיתיים באמת

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני מציע שהרוחות ירגעו, שמעון, אחרת נאלץ להוציא מכאן את הבלגניסטים.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני מציע שהרוחות ירגעו, שמעון, אחרת נאלץ להוציא מכאן את הבלגניסטים.

ליאור היקר,
כתבתי התרשמות קלה ממה שקראתי כאן, בלי לציין שמות, והנה כל מיני נפגעים סדרתיים קופצים להם בראש
ובטוחים ברוב יהירותם שמכל האנשים בתבל לא התכוונתי לאף אחד, אלא אליהם בלבד.
אז מי הבלגניסט?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור