כתבה נוראית על איך לקנות נגן נייד בYNET

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה יכול לפרט למה אתה חשוב כך?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
פורמט איכותי במיוחד הוא פורמט flac, בו הדחיסה היא נמוכה, ועל כן יושמע הקובץ באיכות שקרובה לאיכות ההקלטה המקורית.

מפענחי סטריאו. אלו הם מעבדים זעירים אשר מעשירים את הצליל, מפצלים ומאזנים אותו כדי לקבל אפקט של צליל היקפי. ישנן מספר חברות המפתחות מעבדים שכאלה, כשהמפורסמות הן Dolby ו-SRS . מפענחי הסטריאו יהיו לרוב פונקציה לבחירה ולא תפקוד קבוע של הנגן.??????

לקובץ mp3 ממוצע יש 128 קילוביט לשניה, וזהו גם קצב הדגימה המינימלי של נגנים כיום. רצוי לבחור בנגן בעל קצב דגימה גבוהה יותר – 256 או 320 קילוביט לשניה ויותר. הטוב ביותר הוא נגן בעל יכולת דגימה משתנה. תכונה זו, הנקראת VBR, תאפשר לו לקרוא כל קובץ בהתאם לאיכותו ואף לתקן אותה כדי להשמיע כל שיר באיכות אופטימלית בהתאם למבנהו.

לנגן אין קצב דגימה!

זהו רכיב שמשפיע על מחירו של הנגן יותר מכל רכיב אחר. לא מזמן חצי גיגה היה הנפח הממוצע והמשתלם ביותר. כיום הנפח הנפוץ ביותר עומד על ארבעה גיגהבייט. האחסנה מתבצעת על גבי זיכרון הבזק (פלאש) סטטי, על גבי כונן קשיח זעיר - או על ידי שילוב של השנים – כונן מובנה, ובצדו חריץ לכרטיסי זיכרון.

חצי גיג'ה לא קיים לדעתי כ"ממוצע" כבר לפחות שנתיים שלוש. שלא נדבר שמעולם הוא לא היה "משתלם"
לי לפני 3-4 שנים כבר היה אייפוד נאנו של ג'יגה והוא היה בחינם אז קיבלתי אותו, והוא היה הENTRY LEVEL .

danga

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
במה אתה משתשמש היום אורי?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
באייפוד, קיבלתי אותו מתנה. הוא משמש אותי כשאני על המכשיר בחדר כושר וזהו.
לא לשום דבר אחר.
בשביל מוזיקה יש לי להאזנה 3 מערכות בבית ועוד אחת ברכב.

נערך לאחרונה ב:

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בדיוק ככה, לכתב אין מושג מהת** שלו על מה הוא מדבר בכלל, בורות מהתחלה ועד הסוף, וסלט ציטטות שאין שני לו.
הדבר היחיד שגרוע מזה הוא, מה זה אומר על מי ששכר אותו.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
האמת היא שבתחום הזה אין מה לבחור. יותר נכון: הבחירה היחידה היא איזה דגם של אייפוד לקנות. האייפוד עדיף באיכות השמע ובנוחות שימוש ע"פ כל נגן אחר שראיתי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נסה את הנגנים של COWON

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אורי, צריך לקחת בחשבון את על המוצרים הנלווים לאייפוד, שאין לנגנים אחרים: תחנות עגינה, רמקולים, וכו'. אני יכול לחבר נגן של Cowon בחיבור דיגיטלי למערכת, למשל? סתם דוגמא....

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא ידוע לי האמת. לא ניסיתי מעולם .
מה שכן יש לו כזכור לי יציאת USB יש סיכוי.
אני אבדוק לך את זה.

מה שאני כן יכול להגיד לך זה שבחיבור אפילו עם כבל PL פשוט הCOWON על מערכת נשמע נ ה ד ר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור