כרטיסי מסך

asafshmuel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי, הרבה ממליצים לי על gtx1050 ti 4giga של geforce. והספק כח שלי הוא 300 w , עכשיו הרבה חנויות בלבלו אותי חלקם אמרו לי שצריך ספק יותר חזק וחלק אמרו שבכלל לא צריך ספק חזק ומה שיש לי שזה ה300 w זה מספיק כדי להריץ את הכרטיס מסך. אשמח לייעוץ מיקצועי ולעזרתכם.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83

asafshmuel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על ההסבר אחי, אבל בksp אמרו לי שלא צריך יותר מ300 וואט. חח כיאלו זה מה שהמוכר אמר לי, ואני אצטט " לא צריך יותר מספק כח של 300 כי הכרטיס עובד על 300 וזה כללי לכל המערכת" זה מה שאמר לי מילה במילה

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
סבבה אחי- אם המוכר אמר אז הוא בטח יודע
רק מה - הוא לא יודע איזה מעבד יש לך, כמה מאווררים, כמה דיסקים... אבל זה לא ממש חשוב כי הוא אמר.
ואז, יבוא יום ותרצה להריץ כמה יישומים, אחד מהם יהיה משחק "כבד" והספק יקבל אסטמה...
ואז תרוץ למוכר ותקנה ספק כח חדש... (ואולי גם כרטיס חדש,מעבד חדש ודיסקים חדשים).
אז המוכר יהיה ממש מרוצה.

שנה טובה לך.

liron-j

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
אם יש לך ספק של חברה נורמלית ואתה לא עושה אוברקלוק לא צריכה להיות שום בעיה עם הספק הנוכחי שלך

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
יש לך טעות איתי הכרטיס הזה במקסימום צורך 75W והדרישה היא לספק 300 וואט מינימום .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ספק 300 וואט, הכרטיס צורך עד 75 וואט. נשארו 225 וואט. ועכשיו, כמה המעבד צורך? ולוח האם? ושאר הרכיבים?

asafshmuel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
חברים מאוד עזרתם לי, תודה רבה מעריך כל תשובה והסבר כמו שצריך:) חג שמח אנשים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור