כמה טוב שיש מי שינפץ עבורנו את המיתוסים

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
לסוברו יש "סוסי פוני",כל סוס של גרמני -כמו 3 סוסים של סוברו,חוץ מזה ,כשאתה עולה על שקל עם אימפרזה,אתה יודע אם הוא עץ או פלי,
ובגלל זה כול עשיר בגיל מעבר שחולם שהוא ישחזר את נעוריו קונה רכב ספורט מבלי שהוא בכלל יודע להנהוג
וחיי בסרט שהוא ישיג בלונדינת בת 20 בגלל זה

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
בשביל להשיג בלונדינית בת 20 לא צריך מכונית ספורט...
לא שמעת על כלות מאוקראינה? בשביל הרבה פחות הן מגיעות לארץ.
שלא לדבר על "סטודנטית מחפשת תומך...."

ארז

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
בשביל להשיג בלונדינית בת 20 לא צריך מכונית ספורט...
לא שמעת על כלות מאוקראינה? בשביל הרבה פחות הן מגיעות לארץ.
שלא לדבר על "סטודנטית מחפשת תומך...."

ארז

:בעד:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חברים, זה נראה מאוד לא מכובד לריב בצורה שכזו, זהו פורום המיועד לתחביב מאהבה ולא זירת האבקות.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אני מציע שאת החשבונות המכוערים האלה מפורום אחר לא תנהלו כאן.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אין מנהלים לפורום?

אריה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הודעות לא הולמות נמחקו - אני מבקש לשמור על שפה הולמת בפורום

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
הודעות לא הולמות נמחקו - אני מבקש לשמור על שפה הולמת בפורום
:בעד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה שמתרחש שם בשרשור הוא חומר מצוין. זה מראה את האג'נדה האנטי אודיופילית של האתר הכחול.
מעבר לכך שיש שם הרבה דיבה כלפי. אבל זה כמובן שטויות מבחינתי.

אבל שימו לב מה כותב עפר לאור לאייל. מי שפספס יוכל לקבל את זה ב-pdf ממני. בואו נגיד שכל יבואן ששכלו בראשו, יבין שמה שהוא כותב לאייל מכוון בעצם לכל יבואני האודיו בישראל שמוכרים היי אנד.

יבואנים יקרים.
על פי מנהלי ומקימי ht אתם בעצם חבורה של נוכלים. ציטוט מדבריו של לאור. אחד מבעלי הפורום.

"אני בטוח שמכירות של לא רק מכירות כבלים עולות אלא עוד מוצרים רבים שלאו דווקא עושים משהו...

הבעיה שלך היא לא שאתה מוכר את הציוד הזה. הבעיה שאתה באמת ובתמים מאמין בשמן הנחשים שלך וגם צורך אותו. אז קום כל בוקר מול אופק ישר כסרגל, ובהצלחה בשיווק מוצלח של שמן הנחשים שלך."

אז הנה. ככה הורסים תחום. לא בגלל שיש משהו בדבריו. בדיוק הפוך. עזות המצח הזו, ההתנשאות התשפוכתית של חלק מהחברים שם, חוסר הנסיון בתחום בשילוב פלטפורמה בעלת אג'נדה אנטי אודיופילית בעליל הוא מתכון לפגיעה בתחום.

nirses

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
עצוב ... :עצוב:

Kosh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
הייתי יותר שמח אם "מלחמות היהודים" האלו היו מפסיקות בינכם לבין אתר HT.נכון,תחום הסטריאו הדו ערוצי דיי התייבש שם,-ואתר HT הפך להיות מזוהה בעיקר עם טלוויזיות,סמארטפונים,בית חכם,קולנוע בייתי וכו',אבל צריך לתת לו קרדיט גדול
על זה שהוא היה הראשון בארץ,עד אז היה רק את הפורום הדיי נורא של "תפוז"..(שעדיין קיים אכשהו).וממנו כל התחום האינטרנטי שקשור לאלקטרוניקה בידורית בישראל.ולא,הם לא שלחו אותי לכאן לכתוב את זה..זה שהמיקוד שלהם הוא כבר לא על סטריאו דו ערוצי זה מצער בשבילי,אבל יש כאמור את פורום הוינטאג' היחיד שיש פה בארץ בתחום בתוך התחום הממילא מצומצם של סטריאו בישראל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אין בעיה שאתר לא מתמקד בתחום האודיו. אבל אם אתה גם ככה לא מתמקד בתחום מסוים בשביל לקדמו אבל בהחלט מתמקד באודיו היטב בשביל להחריבו, זה לא מי יודע כמה מגניב וראוי לשבח.

ולגבי הוינטאג'. אתה אולי נקודת האור היחידה שהם יכולים להתהדר בה.
בלי קשר, שלחתי לך הודעה פרטית.

Kosh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
"להחריב" זו מילה שהייתי אומר שהיא מעט מוגזמת,נמר..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הם לא שלחו אותך לכאן, אבל הם חופרים את המסר הזה בכל דרך אפשרית... הראשון באמת שהיה בארץ הוא הפורום בתפוז שהיה מקום מצויין באותן שנים וממנו יצאו כולם - כולל אותי, עפר ומרטין שהתחילו שם. "מלחמות היהודים" הללו פרצו בגלל "החטא הנורא" - כיצד מישהו העז לפתוח אתר חדש בתחום "מבלי לבקש רשות"... תחום האודיו עבר איתנו לדיטאון ומאז הוא כאן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
"להחריב" זו מילה שהייתי אומר שהיא מעט מוגזמת,נמר..

מילה קשה למעשה קשה.

האם לדעתך מה שכתב עפר לאור ליבואן (לגבי שמן נחשים) זו אינה אמרה שלא אמורה להאמר על ידי מנהל אתר שמצהיר "שאין לו אג'נדה?"

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
בכל מה שקשור לאודיו, אין שום הבדל בין הפורום הישן של תפוז ובין HOMETHEATER, וחבל.

מדובר אפילו באותם אנשים בדיוק.

לפני עשר שנים כתבו בתפוז אותם אנשים בדיוק את אותן דעות (אין הבדלים בין כבלים, אין הבדלים בין מגברים, הכל אותו דבר) אותם טיעונים (מי ששומע הבדלים משלה את עצמו, מי שמוכר מגברים וכבלים הוא שרלטן, המדע "קבע" ככה ובפורום כלשהוא יש "הוכחות" כאלה) ואותה ירידה לפן אישי (אתה משלה את עצמך, אתה מרמה אנשים, אתה לא מבין מה זה מדע).

בקיצור, עצוב מאוד וחבל מאוד.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
מה שמתרחש שם בשרשור הוא חומר מצוין. זה מראה את האג'נדה האנטי אודיופילית של האתר הכחול.
מעבר לכך שיש שם הרבה דיבה כלפי. אבל זה כמובן שטויות מבחינתי.

אבל שימו לב מה כותב עפר לאור לאייל. מי שפספס יוכל לקבל את זה ב-pdf ממני. בואו נגיד שכל יבואן ששכלו בראשו, יבין שמה שהוא כותב לאייל מכוון בעצם לכל יבואני האודיו בישראל שמוכרים היי אנד.

יבואנים יקרים.
על פי מנהלי ומקימי ht אתם בעצם חבורה של נוכלים. ציטוט מדבריו של לאור. אחד מבעלי הפורום.

"אני בטוח שמכירות של לא רק מכירות כבלים עולות אלא עוד מוצרים רבים שלאו דווקא עושים משהו...

הבעיה שלך היא לא שאתה מוכר את הציוד הזה. הבעיה שאתה באמת ובתמים מאמין בשמן הנחשים שלך וגם צורך אותו. אז קום כל בוקר מול אופק ישר כסרגל, ובהצלחה בשיווק מוצלח של שמן הנחשים שלך."

אז הנה. ככה הורסים תחום. לא בגלל שיש משהו בדבריו. בדיוק הפוך. עזות המצח הזו, ההתנשאות התשפוכתית של חלק מהחברים שם, חוסר הנסיון בתחום בשילוב פלטפורמה בעלת אג'נדה אנטי אודיופילית בעליל הוא מתכון לפגיעה בתחום.
נדמה לי שמסקנה כזו לפיה מייחס מישהו לאחר כוונות שאינן טהורות או נעדרות יושר והגינות מסחרית, רק בשל כך שאותו אחר מאמין במשהו שהוא תופס כ"שמן נחשים", היא מעט נמהרת. הרי אין טענה לפיה הוא מוכר פלאסבו עם קריצת עין וידיעה שמדובר בחארטה, יש טענה לפיה הוא מוכר פלאסבו תוך אמונה כנה בכוחו לרפא. לא אותו דבר, גם לא דומה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אוסיף את שאר הציטוט בכדי שתבין בדיוק איזה כוונות הוא מייחס לסוחרים בתחום:
"העובדה שהמכירות עולות לא מפתיעות לאור המסירות הרבה שבה אתה משווק את מרכולתך מעל כל במה אפשרית. אולי תצליח לשכנע מישהו לשים את כספו על קרן הצבי"

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
מילא המאמר הזה, שאפילו פשוט עם כמוני חושב שהוא חובבני ולא ראוי בכלל לפרסום.
אבל העקיצות של איש את רעהו שם בדיון תגובות?
מזעזע, מגעיל ולא ראוי, כל זאת בחסות ההנהלה.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
התגובות של החבר'ה שם למלים של איל פור מעוררות גיחוך... כמה פתטיים אפשר להיות..
מסתבר שאיל פור הוא גם מנטליסט ומהפנט ולא ידענו :גאה:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור