כבלים כבל חשמל - כיצד לבחור

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
שלום,

אודה לעזרתכם, חשבתי לרכוש כבל חשמל בכמה מאות שקלים בכדי לחוות האם קיים שינוי מהכבל הסטנדרטי שמגיע עם המגבר(כן, אני יודע שאני חוטא :))
התחלתי לבדוק וראיתי שישנן תכונות שאין לי מושג כיצד להתאים למגבר שברשותי Moon 340i.
כלומר, ראיתי שאותו כבל מגיע בכמה גרסאות של AC9 או AC14 או AC 15 או AC20 אין לי מושג מה זה אומר ?

חשבתי לבדוק את הדגמים הבאים:
Pangea Powerkabel AC-14SE MKII
Shunyata Venom 3 Power Cable

אשמח לדעת מה אתם חושבים.

תודה,

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
תמצא משהו נחמד שישאיל לך כבל כדי לבדוק אם אתה מרגיש בהבדל לפני שאתה מוציא סתם כסף

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אל תרכוש כבל חשמל בלי לבדוק אותו לפני הרכישה על המערכת שלך.
יש מצב שכבל בכמה מאות שח לא יעשה הבדל או יעשה הבדל ממש מינורי שלא תצדיק עבורך את ההשקעה.
העצה שקיבלת מיגאל היא הטובה ביותר - תשאיל ותאזין.
יש גם כבלי חשמל ביד 2 שזה תמיד עדיף (מקבלים יותר תמורה לכסף) ואם תצליח לבדוק כבל יד 2 אצלך אז זו עסקה משתלמת יותר.
ארז

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לפני כל רכישה בחן עם האוזניים, היות ולא כל כבל עושה את ההבדל תשאיל לפני שתבצע רכישה.
בדצמבר החלפתי את מפצל החשמל וכבלי החשמל בעקבות בדיקה שערכתי, אצלי השיפור הורגש.

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
תודה על התגובות.

העניין שאין לי דרך לקחת כבל לבדיקה, כלומר אם אפנה לחנות אז ארגיש סוג של מחויבות ואז אם לא אקנה תיווצר תחושה לא נעימה, השאלה האם ישנן חנויות שמשאילות באיזה סכום השכרה סביר כך שלא ירגישו מקופחות ?
אין לי בעיה לרכוש יד שניה, אבל ספק אם מישהו יסכים להשאיל.

אולי משהו מכם יכול להציע כבל שבסבירות גבוהה יכול לחולל שינוי ?
אגב, אתם חושבים שכבל בסדר גודל של עד 600-700 ש"ח לא יעשה הבדל גדול בסאונד ?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
איזה רמקולים יש לך ?
מאיפה אתה בארץ ?
הרעיון הוא לא לקחת מחנות ולהרגיש אי נוחות. בגלל זה הפניתי אותך למודעות יד 2 . ייתכן שיש כאלה שיסכימו לבוא אליך עם הכבל . אני בזמנו נהגתי כך.
ארז

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
הרמקולים Elac 249 אני מחולון.
אנסה להרים טלפון ולבדוק.

תודה

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
תבוא לרמת גן יש קפה תקבל כבל להשאלה אולי מעל התקציב שלך אבל יתן לך קנה מידה(פלאג US )

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה על התגובות.

העניין שאין לי דרך לקחת כבל לבדיקה, כלומר אם אפנה לחנות אז ארגיש סוג של מחויבות ואז אם לא אקנה תיווצר תחושה לא נעימה, השאלה האם ישנן חנויות שמשאילות באיזה סכום השכרה סביר כך שלא ירגישו מקופחות ?
אין לי בעיה לרכוש יד שניה, אבל ספק אם מישהו יסכים להשאיל.

אולי משהו מכם יכול להציע כבל שבסבירות גבוהה יכול לחולל שינוי ?
אגב, אתם חושבים שכבל בסדר גודל של עד 600-700 ש"ח לא יעשה הבדל גדול בסאונד ?

ראשית אני ממליץ לך להשאיל כבל של שינדק - כבלי נחושת מעולים, לא יקרים ונשמעים מעולה.

ועכשיו בוא אסביר לך משהו לגבי ״אי נוחות״. אנשים לא עומדים בתור בחנויות האודיו. למה? מפני שזה תחביב נישה. בתחביב הזה יש דרישות לקוח בסיסיות. אחת מהן היא לשמוע לפני שקונים ובמיוחד בכבלים. לכן, גש לחנויות, תבקש לשמוע בבית את הכבל, אם טוב לך אז תקנה. אם לא אז תחזיר לחנות, תגיד לו תודה יפה ותבוא לפרגן כאן ליבואנים שאיפשרו לך להאזין לפני רכישה.

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
תבוא לרמת גן יש קפה תקבל כבל להשאלה אולי מעל התקציב שלך אבל יתן לך קנה מידה(פלאג US )

תודה רבה, בהחלט ראוי לשבח.
אשלח לך הודעה בפרטי וננסה לתאם.

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
ראשית אני ממליץ לך להשאיל כבל של שינדק - כבלי נחושת מעולים, לא יקרים ונשמעים מעולה.

ועכשיו בוא אסביר לך משהו לגבי ״אי נוחות״. אנשים לא עומדים בתור בחנויות האודיו. למה? מפני שזה תחביב נישה. בתחביב הזה יש דרישות לקוח בסיסיות. אחת מהן היא לשמוע לפני שקונים ובמיוחד בכבלים. לכן, גש לחנויות, תבקש לשמוע בבית את הכבל, אם טוב לך אז תקנה. אם לא אז תחזיר לחנות, תגיד לו תודה יפה ותבוא לפרגן כאן ליבואנים שאיפשרו לך להאזין לפני רכישה.

תודה, מלבד שינדק יש לך המלצה נוספת לחברות/דגמים נוספים שאנסה לבדוק עם חנויות?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בוודאי.

יש לך אצל עופר שחורי את ה-sine שהם כבלים מצוינים.
יש אצל ארמה אודיו את הכבל השני בסדרה של פרוטאק ששמעתי אותו מזמן - כבל מצוין
תבדוק מה יש באודיופריק ואצל אודיוזיפ.

בוא נגיד שיבואנים כאן, כולם, מחזיקים בשלל כבלים מעניינים. קח לשמוע, אתה תנעל על אחד מהם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור