כבלים כבלי חשמל ירוקים האם יש הבדל (כן)

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
ברור, כולנו כך, זה חלק מ השלם, כולנו שפכנו סכומי עתק, אבל יש מרחק עצום בין התיאורים לתוצאה, התודעה מתעתעת ואנחנו רוצים להאמין ש ... כי השקענו המון כסף בעניין.בסופו של יום מה שחשוב זה אקוסטיקה-מקור-הגברה-רמקול, כל השאר זה סמל סטאטוס והשאיפה לשלמות לא מעבר, איפה בשנות ה 80 היה לך את כל הדברים האלה.... חברות מנצלות את זה וכולם רוכבים על הגל ל אינסוף ובהצלחה כשתגיע לשם תאמר.
אני מסכים משה.

יש הבדל מאוד גדול בין התיאורים, לבין מידת התוצאה של כל אותם אביזרים טיפשיים שהם, בנינו, בכלל לא נחוצים וזה בעצם המקור של הויכוח, אם ננסה לזקק אותו.

גם אני, בדיוק כמו כולם, רץ אחרי כבלים, חשמל ושיכוך, מזמין הזמנות מיוחדות , מוציא כסף גדול ומשווה שוב ושוב בין אותם המוצרים.

לאחרונה אף שדרגתי את מערכת השיכוך של המגבר שלי, למערכת השדרוג של מגבר העל של CH Precision, ה M10.

האם הדברים הללו עושים הבדל?
כן, ברור, עושים הבדל שמיע.

האם יש בכלל מקור להשוואה בינהם לבין פווווווו שאני עושה עם הטרינוב, ברור שלא.

ההבדלים הנוצרים כתוצאה משינויים של אקוסטיקה פאסיבית ו/או אקטיבית. הם בעשרות דרגות דרמטיות יותר מכל מוצר טיפש, בין אם הוא חשמל, או כבילה, או מערכת שיכוך. זה פיל מול נמלה.

אז, אקוסטיקה, רמקולים, הגברה ומקור, כפי שציינת, כל השאר זה אחלה בשביל לנהל דיונים, אבל לא משהו נחוץ מדיי כדיי להוציא סאונד אדיר.

רן

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
אחידות אודיופילית.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
גדי, לא חושב שצריך אינטיליגנציה מיוחדת להבין שמוצר גרמני יהיה עדיף על מתחרה תורכי גם אם ה spec זהה.
בכל מקרה, עם כל הכבוד לכבלי חשמל שקעים, רזונטורים ושאר ירקות (ויש כבוד), הדבר החשוב ביותר מבחינת סאונד - האינטראקציה של החדר עם הרמקולים, קרי אקוסטיקה.
היי, בימינו צריך אפילו לשקול מילים בנושא אזוטרי כזה שלא יבואו אליך בטענות על גזענות ;)
אין סתירה בין הדברים החשובים שהזכרת ועדיין יש מקום לדברים הקטנים כי בסופו של דבר מדובר בשיגעון הזה שנקרא אודיופיליה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא ממש משנה מה יוצא מהרמקולים, היות וכל דבר משפיע "עליהם" באספקט הזה ולא רק חשמל...

הדבר הכי מהותי והכי חשוב בסופו של יום, זה לא מה שיוצא מהרמקולים, אלא בעצם מה שמגיע לאוזניים.

ועל זה אקוסטיקה משפיעה וחשמל לא.

רן
רן. בבקשה אל תעשה קנסליישן לכל דבר אחר בהצהרות כאלה נחרצות כי בעצם אתה מבטל אחוזים ניכרים של התחום.
כפי שהבעתי את דעתי בעבר לאקוסטיקה יש משקל קריטי אבל רצוי ליישם אותה על יסודות איתנים, אתה משחק על סכום אפס וחבל כי זה מעקר את כל ההוויה האודיופילית.
החלפה של מערכת השיכוך שלך די דומה להחלפת הקו הנפרד שעשיתי, אני לא מתווכח על מה עושה הכי הרבה שיפור רק אומר שהפרטים הקטנים הם חלק מהמשחק ואתה מתעקש זה ראה וקדש ואין בלתו, בעצם השימוש שלי במושג אמוני באה להראות לך שאתה הגעת לסוג של פנאטיות שמאיינת את כל השאר.

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
רן. בבקשה אל תעשה קנסליישן לכל דבר אחר בהצהרות כאלה נחרצות כי בעצם אתה מבטל אחוזים ניכרים של התחום.
כפי שהבעתי את דעתי בעבר לאקוסטיקה יש משקל קריטי אבל רצוי ליישם אותה על יסודות איתנים, אתה משחק על סכום אפס וחבל כי זה מעקר את כל ההוויה האודיופילית.
גדי.

למען הסדר, רק ננסה לעשות סדר בדברים שלך, ביחס לדברים שלי, היות ואתה לא ממש מדייק.

אני לא מבצע שום קנסליישן (אם מתעקשים להשתמש במילה הזו) לכלום והמילה פאנטיות מיותרת, כי זה סתם נסיון מיותר לצבוע את הדברים בצבעים לא נכונים.

הראיה היא , שאני משקיע זמן, אנרגיה וסכומי כסף נכבדים מאוד , באותם מוצרים טיפשים, כי לדידי, הכל כולל הכל עושה הבדל. הבדל שמיע.

עם זאת, אני כן טוען שוב ושוב שיש לעשות אבחנות בין העיקר, לבין דברים שהם תפלים לחלוטין, בוודאי בהשוואה לעיקר והם בשום צורה לא מהווים יסוד לכלום.

חשמל לא מהווה יסוד לכלום ושום דבר. זה קישקוש אודיופילי.

אפשר להוציא סאונד יוצא דופן ולהסתמך על רשת החשמל הישראלית והכבלים בקופסה

אי אפשר להוציא סאונד יוצא דופן בלי אקוסטיקה.

זו דעתי, לא חייבים לקבל אותה, אבל היא כן נסמכת על עשרות שנים של נסיון, הקשבה, קריאה למידה וכיוצ"ב.

ואתה יודע מה, בניגוד לאחרים שעסוקים רק בכתיבה על חשמל ושיכוך ושאר אביזרים טיפשים שמהווים לכאורה יסודות לא ברורים, דלתי, בניגוד אליהם, פתוחה תמיד גם להוכיח את כל אותם דברים.

לא מדובר סתם באודיו במילים.

רן

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
חשמל לא מהווה יסוד לכלום ושום דבר. זה קישקוש אודיופילי.
וואו, אבל וואו, אללה הוא האלוהים ואין בלתו.

רולף ג'מיין בעלים Symphonic line פעם אמר שאחד היסודות של מערכת טובה הוא הארקה טובה, אבל מי הוא בכלל, רן, טוב... אני מרים ידיים.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
וואו, אבל וואו, אללה הוא האלוהים ואין בלתו.

רולף ג'רמיין בעלים Symphonic line פעם אמר שאחד היסודות של מערכת טובה הוא הארקה טובה, אבל מי הוא בכלל, רן, טוב... אני מרים ידיים.
לא חייב להסכים גדי.

אם כולנו היינו מסכימים על הכל, לא היה על מה לדבר :)

רן

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
התעייפתי מה RC הזה
מתגעגע לפוסטים על NAD316 ומתחריו

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור