כבלים רבותי, כבלים... המלצות.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
גיא, לא באתי לומר שהמערכת שלך "סתומה"..גם אצלי שהמערכת מאד שקופה,
אפשר להוריד "שמיכה".גם אני חשבתי כמוך שאין מצב שאפשר להוריד" עוד לכלוך/שמיכה" והתברר שאפשר .
זה בדיוק מה שחוויתי כשהחלפתי אינטרקונקט של אודיוקווסט לאחד של סילטק.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
אפרופו כבלים חוטים, זה מזכיר לי שהייתי ילד וקנו לי מדקה עם כדור
שמחוברים עם חוט . שהכדור לא ילך לאיבוד .

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לך שאם אני מגיע אליך עם"פעמון"(תשאל את נמר מה זה)ושם אותו מאחורי הרמקול שלך על הריצפה ,אתה תהיה בהלם איך רזונטור מעפן משנה לך את הסאונד מקצה לקצה.

הוא עושה פלאים!

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
יוסי תן עוד תמונות של החדר החדש יא קמצן .:)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא,
מבלי לפגוע בנימה חברית,
הפוסט הזה מזכיר לי משפט שנאמר לי פעם, "יתעייף העכבר ולא החור"
ובסוף התעייפת ;)

צריך להשאיר כוח לבדיקות שיגיעו, מכין רשימת "קורבנות" ;)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הוא עושה פלאים!

נדמה לי שקראתי על זה פעם באתר הזה או במקום אחר, בהתחלה נשמע כמו "וודו" אבל אני מבין שזה עובד מצויין ויש סוגים שונים של חומרים.

אגב, בשבוע שעבר היה אצלי מבחן אקוסטי קטן, בין החלפת המזנונים בסלון היו כ 12 שעות שהרמקולים עמדו מבלי שיהיה בינהם מזנון ש"יפריע", חייב לומר שפחות התחברתי לתוצאה שהתקבלה למרות השינויים בבמה.
ההבדל בין המזנון הקודם שהיה מאוד נמוך לנוכחי שגבוהה יותר אך פחות רחב בלתי מורגשים על ידי, מזל ;)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אם אתה לא דורש מבעלי דיטאון שכר ראוי על הכפלת התוכן בפורום, אתה פראייר...
:D

חחחח, דיויד, זה כלום ליד התנועה בפייס שלי, שם אם אין כמה מאות לייקים ותגובות זה לא נחשב ;)

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
חחחח, דיויד, זה כלום ליד התנועה בפייס שלי, שם אם אין כמה מאות לייקים ותגובות זה לא נחשב ;)
זה היה בצחוק כן? שנמר לא יתחיל עכשיו לפתח נדודי שינה רחמנא ליצלן:שתוי:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
זה לדעתי יותר שרשור צומי ובידור לגיא מאשר ניסיון לרדת לעומקה של תובנה. גיא, אנחנו אוהבים אותך. תמשיך להיות כמו שאתה, עד 120.
ועכשיו לגופו של ענין:
מצטרף לדעתם @נמר ול @tzachi
לדעתי מי שחושב שכבלים הם ה Game Changer עבור המערכת שלו עדיף שיחליף רכיבים, כבלים זה fine tuning ולא שינוי מהותי.
אתה טועה. אתה טועה כי לא התנסית ואין לך מושג ירוק על מה אתה מדבר.
כבלים נותנים הבדלים שרכיבים לא נותנים, כי הם מטפלים בתחום אחר. החלפה של מגבר לא תתן לך מה שהחלפת כבל יתן לך, וההיפך.

מנצל"ש את השרשור לסקר קטן.
מה הייתם מעדיפים, כבלי על מחברה אפורה אבל אמינה (כאלה שמקבלים ביקורות אוהדות בכל מקום) או כבלים המדורגים באמצע הליין של יצרן נחשב וממותג?

אני כמעט בטוח שהרוב יבחרו באופציה האחרונה, ללמדכם עד כמה למיתוג ופרסום יש השפעה בנושא.
זאת שאלה דבילית, כי אין דבר כזה חברה אפורה ואמינה. אתה עוד פעם עושה הקבלות לעולם של הרכב וזה לא עובד ככה.
אין היונדאי של הכבלים ומרצדס של הכבלים.
אם להיונדאי של הכבלים יהיה כבל מאד יקר ונחשב, אז הוא יהיה מאד יקר ונחשב, בדיוק כמו כבל של המרצדס.
למשל: כבלים של מונסטר, הליינים היקרים שלהם, גם הם ממוצבים גבוה מאד.
קח את VDH של ארמה למשל. חברה שעושה כבלים במחירים שנעים בין 20 ש"ח למטר ועד ... לא יודע, $2000 למטר? אין לי מושג.
אז איפה הם? הם אפורה ואמינה או ממותגת?

אתה נותן שאלות חסרות משמעות שיוצרות דיון חסר משמעות, במקום להפסיק לבלבל את המוח, ללכת לשמוע ולקבל החלטות.
אבל זה בסדר גמור, כמובן, כי המטרה אינה ללמוד עוד על התחביב, אלא לייצר רעש עבורך. כמו ילד יומולדת שעושה בלאגן במסיבה ונהנה לראות את ההורים מנקים אחריו.
אבל זה בסדר, יקירי. it takes one to know one.

אני מציע, תרים טלפון לסודרי, הוא האחרון כאן שהיתה לו התנסות כבלים משמעותית, על מערכת לא רעה בכלל שיש ברשותו. הוא יוכל להסביר לך יותר בגובה העיניים אם זה משהו ששווה לבחון יותר לעומק או לא. סודרי, נידבתי אותך על הדרך כשגריר של בדיקות כבלים. סלח לי.

גיא, שא ברכה והמשך לתת לנו חיוכים יפים.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
מתן. אהבה שלנו.
אל, אבל ממש אל, תשקול קריירה בשירות החוץ.
יש דברים יותר טובים בשבילך.
(ורד)
(אבל בגדול אתה צודק...)

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אתה נותן שאלות חסרות משמעות שיוצרות דיון חסר משמעות, במקום להפסיק לבלבל את המוח, ללכת לשמוע ולקבל החלטות.
מתן, אני לא רואה בעיה בשאלות של גיא.
אתה יכול לטעון וכנראה בצדק שאי אפשר לתת להן מענה ללא בדיקה בתכלס של כל פריט .

לדעתי מה שאתה מפספס (ואני מדבר על עצמי) זה שאין לי זמן פנוי (ואולי גם לגיא) והשאלות במרשתת הן דרך לרכוש ידע מניסיון מצטבר של אחרים. וכך אם וכאשר גיא ירצה לעשות בדיקה בפועל הוא כבר יהיה יותר מוכוון, מה שיחסוך לו זמן וטירטורים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
@matanoosh
כל אחד זכאי להחזיק בדעתו, דעתך לגיטימית גם אם אינה מקובלת עלי.
בין עבודה, משפחה, לימודי תואר שלישי, בילויים, תחביבים שונים וחיים הזמן שברצוני להקדיש לבדיקות מצומצם.
פתיחת השרשור באה לתת לי נקודת פתיחה במקום ללכת סחור, סחור ולשגע יבואנים כפי שאחרים עושים.
למרות הסרקזם שעלה ממספר מגיבים רשימת מוצרים ותמחור מיבואנים שונים כבר אצלי, במקום לנסות אין סוף כבלים וקומבינציות אני מתכוון למקד את הדברים.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
זה בדיוק מה שחוויתי כשהחלפתי אינטרקונקט של אודיוקווסט לאחד של סילטק.

ראשית אני שמח לשמוע ששמעת שינויים שאהבת, אגב ל Audio Quest יש את element series שגם קוצרת ביקורות טובות, שווה האזנה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אל, אבל ממש אל, תשקול קריירה בשירות החוץ.
מה זה שירות החוץ? משרד החוץ?

מתן, אני לא רואה בעיה בשאלות של גיא.
אתה יכול לטעון וכנראה בצדק שאי אפשר לתת להן מענה ללא בדיקה בתכלס של כל פריט .

לדעתי מה שאתה מפספס (ואני מדבר על עצמי) זה שאין לי זמן פנוי (ואולי גם לגיא) והשאלות במרשתת הן דרך לרכוש ידע מניסיון מצטבר של אחרים. וכך אם וכאשר גיא ירצה לעשות בדיקה בפועל הוא כבר יהיה יותר מוכוון, מה שיחסוך לו זמן וטירטורים.
השאלות אחלה. השיח אחלה. אבל כמו שאמרו אחרים הוא ממצה את עצמו די מהר לאחר שקיבל המלצות מהרבה אנשים- יותר טובות, פחות טובות, רלוונטיות ולא רלוונטיות. מה שנשאר עכשיו זה לבדוק. עד אז, השרשור הוא בגדר טחינת מים.

גיא שואל שאלות על כבלים. מקבל תשובות, עושה עליהן ויכוח תיאורטי של אנלוגיות לעולמות צריכה שונים, תיאוריות על התפלגות תקציבית וכו', וכל זה מבלי ששמע כבל אחד רציני אצלו במערכת. מה התועלת בדיון כזה?

התועלת היחידה שתשיג פה היא אם מישהו שמע כמה כבלים על אותו ציוד כמו שלך יש ויכול לחוות דיעה.

אם גיא היה שומע כבל אצלו, לא מרגיש בהבדל, או לא חושב שההבדל מוצדק, אז אפשר היה להמשיך לנהל את השיחה ולהתקדם לאנשהו.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
מה זה שירות החוץ? משרד החוץ?

השאלות אחלה. השיח אחלה. אבל כמו שאמרו אחרים הוא ממצה את עצמו די מהר לאחר שקיבל המלצות מהרבה אנשים- יותר טובות, פחות טובות, רלוונטיות ולא רלוונטיות. מה שנשאר עכשיו זה לבדוק. עד אז, השרשור הוא בגדר טחינת מים.

גיא שואל שאלות על כבלים. מקבל תשובות, עושה עליהן ויכוח תיאורטי של אנלוגיות לעולמות צריכה שונים, תיאוריות על התפלגות תקציבית וכו', וכל זה מבלי ששמע כבל אחד רציני אצלו במערכת. מה התועלת בדיון כזה?

התועלת היחידה שתשיג פה היא אם מישהו שמע כמה כבלים על אותו ציוד כמו שלך יש ויכול לחוות דיעה.

אם גיא היה שומע כבל אצלו, לא מרגיש בהבדל, או לא חושב שההבדל מוצדק, אז אפשר היה להמשיך לנהל את השיחה ולהתקדם לאנשהו.
גם אם אתה צודק, צורת הכתיבה שבחרת בתגובה ההיא לא מעודד שאלת שאלות ועלול להרתיע.
זה עוד היה בסדר אילו היה בסיס נתונים מסודר למשעי או אינדקס יותר מפורט של דיונים ישנים.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
זה עוד היה בסדר אילו היה בסיס נתונים מסודר למשעי או אינדקס יותר מפורט של דיונים ישנים.

וקח בחשבון שקיבלת את ה"גירסה המעודנת" של מתנוש ... :D
ד"א, מסכים איתו

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אני נוטה להסכים איתך. וטוב שכך.

לא הבנתי איך זה קשור.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
לא הבנתי איך זה קשור.
כי כך היית יכול לשלוח את השואל לארכיון ולדיונים הרלוונטיים.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
חשוב לדאוג למספר אופציות מחברות שונות ולבדוק על המערכת. מבחן האוזן קובע בסופו של יום. לא תמיד הכבל היקר יותר הוא הכבל המתאים.
ממליץ לגיא לעשות את זה ולקבל החלטה בצורה חכמה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור