רמקולים יש לי מערכת ואני רוצה לחבר אותה למחשב עם רמקולים...

amisigal

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום.

כנסו פה לאשכול ותראו אני פתחתי שם את האשכול למה שאני מנסה להעתיק את התמונות זה לא מעתיק לא יודע למה אז כנסו לפה ותראו ותגידו לי

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=10905639

תודה לעוזרים
icon_smile.gif

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תחבר אדום לבן ל CD/DVD ואת המחבר של המחשב (כמו אוזניה) למחשב ליציאה .

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
החיבור של הרמקולים הוא לא למגבר הזה.
אתה צריך לחתוך אותו , ואז יש שם שני חוטים.
אחד הוא + אחד הוא מינוס. לרוב החיצוני או השחור או המינוס.
ואז במגבר יש לך חיבורים בשם SPEAKERS.
ואליהם אתה מחבר + ל + - ל - , L-שמאל, R - ימין

amisigal

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0

למה אתה מתכון ולחתוך אחי תראה באשכול שהבאתי כנס תראה יש שם תמונה של החיבור של הרמקול יש רק חיבור אחד מה זאת אומרת לחתוך ??

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
א. אני לא אחיך. לא מדברים פה ככה.

ב. אני לא נכנס לעוד עשרות שרשורים. תקרא שוב לעומק, ותבין.

ג. אם אתה לא מצליח , פנה לחבר, הורה, או איש מקצוע. המצב שתייצר משהו שיפגע בך או במערכת החשמל לא נמוך.

amisigal

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
א. אני לא אחיך. לא מדברים פה ככה.

ב. אני לא נכנס לעוד עשרות שרשורים. תקרא שוב לעומק, ותבין.

ג. אם אתה לא מצליח , פנה לחבר, הורה, או איש מקצוע. המצב שתייצר משהו שיפגע בך או במערכת החשמל לא נמוך.

א. טוב סליחה

ב. קראתי עמוק הבנתי למה שהתכוונת פשוט לא הסברת את עצמך מספיק מובן לפי דעתי..

ג. עכשיו אני צריך שרק תעזור לי בעוד משהו קטן החיבור למחשב אני יודע איפה אבל מהצד השני יש אדום ולבן לאן בדיוק את זה לחבר ?? לcd כמו שאמרת ??

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
אויי וויי...

הכבל שאתה מחזיק ביד נקרא כבר RCA STEREO שאותו אתה אמור לחבר לכניסת CD\DVD של הרסיבר.

עכשיו תקח ביד את הרמקולים, תחתוך את הקצה (מחבר RCA בודד), תחשוף את הגידים, תחבר את הגיד האדום למחבר אדום של הרסיבר לכניסת+ FRONT R, ואת הגיד השחור של הרמקול למחבר שחור של הרסיבר שקרא FRONT R -.
לרמקול השני גם תחתוך את הקצה ותחבר למחברים של הרסיבר FRONT L + ולFRONT L -.

לאחר שחיברת, תדליק את הרסיבר, תבחר בכניסה CD\DVD ואתה אמור לשמוע.

הבעיה בכל הקומבינה הזו שאתה תשמע גרוע, חלש ולא איכותי וזה בגלל שהרמקולים לא מתאימים לרסיבר וחסר לך עוד מוצרים...

מה שאני מציע לך זה לזרוק את הכל ולרכוש מערכת רמקולים למחשב (אני מניח שהתקציב שלך מוגבל לכן כל מה שימצא חן בעיניך בZAP תקנה).

אם יש לך תקציב למערכת רצינית ואיכותית, תרכוש רמקולים מדפיים איכותיים + סאב וופר.
אם יש לך כרטיס קול טוב במחשב תוכל אפילו להנות בסאונד רב ערוצי...

amisigal

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אויי וויי...

הכבל שאתה מחזיק ביד נקרא כבר RCA STEREO שאותו אתה אמור לחבר לכניסת CD\DVD של הרסיבר.

עכשיו תקח ביד את הרמקולים, תחתוך את הקצה (מחבר RCA בודד), תחשוף את הגידים, תחבר את הגיד האדום למחבר אדום של הרסיבר לכניסת+ FRONT R, ואת הגיד השחור של הרמקול למחבר שחור של הרסיבר שקרא FRONT R -.
לרמקול השני גם תחתוך את הקצה ותחבר למחברים של הרסיבר FRONT L + ולFRONT L -.

לאחר שחיברת, תדליק את הרסיבר, תבחר בכניסה CD\DVD ואתה אמור לשמוע.

הבעיה בכל הקומבינה הזו שאתה תשמע גרוע, חלש ולא איכותי וזה בגלל שהרמקולים לא מתאימים לרסיבר וחסר לך עוד מוצרים...

מה שאני מציע לך זה לזרוק את הכל ולרכוש מערכת רמקולים למחשב (אני מניח שהתקציב שלך מוגבל לכן כל מה שימצא חן בעיניך בZAP תקנה).

אם יש לך תקציב למערכת רצינית ואיכותית, תרכוש רמקולים מדפיים איכותיים + סאב וופר.
אם יש לך כרטיס קול טוב במחשב תוכל אפילו להנות בסאונד רב ערוצי...

חחחחחחחחחחחחחחחח למה אתה חושב שאין לי תקציב חחחחחחחחחחחח יש יש לי מספיק וגם יש לי עוד 2 רמקולים כאלה http://www.google.co.il/imgres?um=1...=47&ved=1t:429,r:3,s:0,i:78&biw=2144&bih=1016 שאני יכול לחבר אותם

ויש לי גם את הסאב storm sw-700 את זה http://www.google.co.il/imgres?um=1...29,r:1,s:0,i:72&tx=59&ty=67&biw=2144&bih=1016

אז יש לי סאב קטלני בין אחד הטובים וגם רסיבר אחד הטובים ורמקולים של המערכת :D איך השמעו עם אני יחבר את הכול טוב או לא טוב ? :)

הרסיבר שיש לי והסאב הרבה מאוד אנשים מחפשים אותם לקנות ואין בגלל שאין אותם יותר בגלל שהם ישנים וגם בגלל שאנשים לא מוכרים אותם למה הם ברמה גבוהה מאוד...

נערך לאחרונה ב:

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
מצטער להגיד, אבל סגנון הכתיבה שלך כמו של ילד בן 14... וסביר להניח גם הידע בתחום מוגבל.

רמקולים KODA אלו הם רמקולים שמיוצרים בסין או ווייטנאם על ידי ילדי בין 10 שעובדים כ14 שעות ביום במפעל...
סאב STORM מיוצר נדמה לי בסין או בטורקיה גם במפעלים זולים.

איכות החומרים ירודה, רמת הגימור ואיכות השמע לא מתקרבים בכלל למוצרי אודיו אחרים בעלי רמת גימור איכותית, איכות המוצרים והחומרים שמהם עשוים הרמקולים שונה לגמרי, טווח התדרים, התגובה הדינמית ואיכות השמע מתקרבים יותר ויותר למקור המוזיקה (משווים בדרך כלל לכלים אמיתיים - כלי הקשה, כלי נשיפה, קלידים וכו') ולא ל"טראנסים".

את הרסיבר הזה כמעט אף אחד לא מחפש, אולי סטודנטים שמוכנים להשקיע 150 ש"ח לרסיבר ומפחדים לרכוש משוק הפשפשים...

אני מציע שקודם כל תלמד קצת בנושא הסאונד, תבין קצת יותר במורכבות המערכות ואחר כך תדע לתת ציון למערכת שלך.

בשלב הראשוני תוכל לחבר את כל הרמקולים ולשמוע מוזיקה, אין בזה שום דבר רע... במקביל תגדיר תקציב לרכישת מערכת שמע חדשה, תעשה סיבוב חנויות (לא "שמעון מערכות") חנויות מתמחות, תקבל הסבר מאנשי מקצוע (יש גם אנשי מכירות שמבינים הרבה מעבר לסתם לתפוס לקוח), תסכיל קצת...

אגב, הפורום זה דבר נהדר, תפנה זמן, תקרא מאמרים...

בהצלחה...

amisigal

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מצטער להגיד, אבל סגנון הכתיבה שלך כמו של ילד בן 14... וסביר להניח גם הידע בתחום מוגבל.

רמקולים KODA אלו הם רמקולים שמיוצרים בסין או ווייטנאם על ידי ילדי בין 10 שעובדים כ14 שעות ביום במפעל...
סאב STORM מיוצר נדמה לי בסין או בטורקיה גם במפעלים זולים.

איכות החומרים ירודה, רמת הגימור ואיכות השמע לא מתקרבים בכלל למוצרי אודיו אחרים בעלי רמת גימור איכותית, איכות המוצרים והחומרים שמהם עשוים הרמקולים שונה לגמרי, טווח התדרים, התגובה הדינמית ואיכות השמע מתקרבים יותר ויותר למקור המוזיקה (משווים בדרך כלל לכלים אמיתיים - כלי הקשה, כלי נשיפה, קלידים וכו') ולא ל"טראנסים".

את הרסיבר הזה כמעט אף אחד לא מחפש, אולי סטודנטים שמוכנים להשקיע 150 ש"ח לרסיבר ומפחדים לרכוש משוק הפשפשים...

אני מציע שקודם כל תלמד קצת בנושא הסאונד, תבין קצת יותר במורכבות המערכות ואחר כך תדע לתת ציון למערכת שלך.

בשלב הראשוני תוכל לחבר את כל הרמקולים ולשמוע מוזיקה, אין בזה שום דבר רע... במקביל תגדיר תקציב לרכישת מערכת שמע חדשה, תעשה סיבוב חנויות (לא "שמעון מערכות") חנויות מתמחות, תקבל הסבר מאנשי מקצוע (יש גם אנשי מכירות שמבינים הרבה מעבר לסתם לתפוס לקוח), תסכיל קצת...

אגב, הפורום זה דבר נהדר, תפנה זמן, תקרא מאמרים...

בהצלחה...

אזוב באמת שאני לא התווכח איתך למה אין לי זמן אבל רק אני יגיד לך שבזמנו שאבא שלי קנה את המערכת הזאת עם הרסיבר ועם הסאב וופר ו5 רמקולים זה עלה לו משהו כמו 4000 שקל ואני מכיר הרבה אנשים שאמרו לי תמכור לי את הרסיבר הזה ואת הסאב וופר ואמרתי לא... אז על מה אתה מדבר שאתה אומר שזה לא שווה כלום נראה לי שאתה לא המבין פה..

אתה יכול לבדוק רק הרסיבר שיש לי היום אנשים מכורים אותו ב700 שקל שלא נדבר כמה הוא עלה לפני 7/8 שנים משהו כזה שאבא שלי קנה אותו...

ורק בשביל הידע הכללי שלך הרמקולים של koda מיצורים בארצות הבריות אז לא נראה לי שילדים בני 14 עובדים עליו אז לך תלמד קצת תבין קצת ואז תחזור עם תגובה של יותר ידע ולא סתם לזרוק ילדים בני 14...

נערך לאחרונה ב:

amisigal

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0

שלום.
חיברתי את הרסיבר לחשמל למחשב וגם את הרמקולים כמו שאמרת אבל אני שומע למשל שיר ביוטיוב ממש חלש אבל שאני מעביר למשל לרדיו אני שומע ממש ממש חזק בעוצמה גבוהה למה זה ??

תודה :)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
להגביר במחשב. או שאתהביציאה הלא נכונה.
כנס למיקסר ווליום במחשב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור