יש לי מלא טוויקים ציוד ואביזרים אבל שומעים חרה ,מה לעשות?

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
לחזור למקורות!

חדר טוב, אנאלוג , מנורה ורמקול פשוט!

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
מנורה בגודל של בקבוק אני מניח...?

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
לא חובה, יש גם בקבוקונים אחרים נהדרים

...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני מסכים בהחלט!

מה רע במגבר+מקור+רמקולים+חיווט טוב וזהו?

כל מה שכתבתי כתבתי בהומור ,אבל לכל יפי הנפש שלא מבינים שאחד הכפים הגדולים בתחביבנו הוא DIY ושהי אנד נמצא בקצה המלחם רוצה אני לומר שמה שמצוטט למעלה פשוט לא מספיק,מה עם אקוסטיקה ,מה עם חשמל,חיוות טוב זה לא מהום סנטר,מה עם שליטה ברזוננם ועוד הרבה דברים קטנים,
זה לא הולך לקנות מערכת מאמנון בבוגרשוב לחבר וסלמט הכל בסדר,וגם אאודיו פריק נההיה פתאום בסגנון כנרית פלהרמונית למרות שמאחרי הכסות ישנו כריש אאודיו .
ולכן אם אומרים לכם "קנו רמקול פשוט מגבר מנורות וסי די, חברו וכל מה שנשאר לעשות זה לקנות דיסקים"
זה בדיוק מה שהבת דודה שלי עשתה והיא לא איתנו באתר ,וזה באמת לא מקומה.
ולאורי היקר שתנסה פעם להחליף כבלי צימוד במגבר מנורות למונדורף או אלקטרוליטים לבלק גייט ותשמע את ההבדל אולי תבין? זה עדיף מאשר להיות אנציקלופדיה לציוד ברמה של NAD ארקם ורוטל.

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
Vodoo! V-o-doo!! Vodo-o-o-o-o!!! I have strange feelings on this forum. You say right things and nobody shoots... What about some action, where are all these deaf Technion people? n​

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
איו קפיסקו סולו איטלינו

Vodoo! V-o-doo!! Vodo-o-o-o-o!!! I have strange feelings on this forum. You say right things and nobody shoots... What about some action, where are all these deaf Technion people? n​
קרו אמיקו,אין איסראלה פרליאמו אבראיקו,סה ווי סקריורה אין אינגלסה ואי אה צרקרה אי טאוי אמיצי
או בעברית קלה"יהודי דבר עברית"

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
Devushka,devushka - hochesh persik??? A netu:מה??????????:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נראה לי שיש לי בעיה בעיניים. פיתאום אני לא מצליח לקרוא, יש כאן רופא???????

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
Eldar - he needs you badly

תצחק תצחק אבל אני באמת זקוק לו {בתור רופא}.

רופא שיניים הוא האדם היחידי שישבור לך שן ועוד תשלם לו ותגיד לו תודה.

אגב.
מדוע באמת אתה לא כותב בעברית?:)

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
You should definitely ask this question on Tapuz. I don't know why but voodoo in English effectively produced much more orange colour there​

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שניצל,
היה נראה לי שהשאלה רטורית. אבל אם לא, אם תוכל לפרט מה יש לך, איך זה עומד וכו', אולי אוכל, ובטוח אשמח, לעזור.

.

graf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
Scnizel,da dove viene lei?

אריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מה הקשר לאמנון?

מה רע במגבר+מקור+רמקולים+חיווט טוב וזהו?

כל מה שכתבתי כתבתי בהומור ,אבל לכל יפי הנפש שלא מבינים שאחד הכפים הגדולים בתחביבנו הוא DIY ושהי אנד נמצא בקצה המלחם רוצה אני לומר שמה שמצוטט למעלה פשוט לא מספיק,מה עם אקוסטיקה ,מה עם חשמל,חיוות טוב זה לא מהום סנטר,מה עם שליטה ברזוננם ועוד הרבה דברים קטנים,
זה לא הולך לקנות מערכת מאמנון בבוגרשוב לחבר וסלמט הכל בסדר,וגם אאודיו פריק נההיה פתאום בסגנון כנרית פלהרמונית למרות שמאחרי הכסות ישנו כריש אאודיו .
ולכן אם אומרים לכם "קנו רמקול פשוט מגבר מנורות וסי די, חברו וכל מה שנשאר לעשות זה לקנות דיסקים"
זה בדיוק מה שהבת דודה שלי עשתה והיא לא איתנו באתר ,וזה באמת לא מקומה.
ולאורי היקר שתנסה פעם להחליף כבלי צימוד במגבר מנורות למונדורף או אלקטרוליטים לבלק גייט ותשמע את ההבדל אולי תבין? זה עדיף מאשר להיות אנציקלופדיה לציוד ברמה של NAD ארקם ורוטל.

1. אמנון בחור טוב וישר ב 35 השנים האחרונות.
2. מה זה "כריש אודיו"? כריש עם שמיעה טובה?
3. מה זה כבל צימוד? כבל VDH?
רבותי, אני נהנה כאן הנאה מרובה אבל קצת תרבות דיון לא תזיק.
(עם העקרון אני מסכים בהחלט)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור