יעוץ לקניית רמקולים

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נכון.
יפה אמרת.
למשל הדוגמא המושלמת היא פולקסוואגן בארה"ב. לפולקוואגן מפעל לבורה/JETTA בארה"ב.
מכוניות אלו נמכרות שם כמו לחמניות. לעומתן הפסאט שמתאימה יותר לארה"ב שמיוצרת בגרמניה נדירה. אפילו הגולף נדירה ביותר. וזאת עקב עלויות.

אותו סיפור למשל עם פורשה. לקאיין יש מפעל בארה"ב ולכן הוא זול ונמכר כמו זבל. לעומתה רכבי הספורט המיוצרים בגרמניה לא שכיחים כלל.

אין מה לעשות. אי אפשר להצניח לחור שלנו (סליחה אבל אנחנו חור ברמה הזו) מוצרים שנמכרים ביחידות בודדות ולבקש מיבואן להביא דברים כבדים,יקרים , ולהגיד לו למכור במחירי חו"ל .

מי שחושב ככה חיי בסרט קשה.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
יש לציין כי ישנן דוגמאות של הגיון בתמחור. כלומר תוספת של 40% לעומת פי 3-4. אני לא מומחה רמקולים, אבל כשקניתי מצלמה חדשה, שילמתי פה 20% בלבד מעל ארה"ב. זה היה דגם מאוד פופולרי, שבדיוק הגיע לשוק. אני גם מכיר מחירים של מסכים. זה לינק לחנות ענק בניו יורק J&R הנה ניסוי: חפשו טלויזיה של טושיבה מסידרת רגזה החדשה. ואז תשוו את המחיר לארץ. ואז תחזרו על הניסוי עם סוני בראביה, או שארפ מסידרת Aquos. שימו לב לספקס, כיוון שיש לפעמים שמות קוד שונים לאותו מוצר במדינות שונות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לייזי חבר... כמה שוקלת מצלמה? כמה שוקל רמקול ממוצע.
בקופסא במשקל של רמקול ממוצע אתה מביא מצלמות לשבוע בארץ.

מחיר הדלק עולה מיום ליום יותר ויותר ועקב כך מחיר השילוח.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אגב לניויורק אל תשכח להוסיף 8.75 אחוז מס.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אגב לניויורק אל תשכח להוסיף 8.75 אחוז מס.
אורי,המס הזה רלוונטי,רק אם אתה קונה פיזית בחנות שם.

אם אתה מזמין באינטרנט מחנות כמו B&H ,אתה משלם דמי משלוח+מע"מ בלבד.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
אורי, בו אני אגיד לך משהו על מצלמות, ואני מקווה שמבחינת האתר זה יהיה תקין. יש לקנון ייבואן רשמי. קראט. הדגם המוצלח IXUS 960 IS עולה דרכו : 2800 ש"ח. אין שוב בעיה להשיג את אותה המצלמה, בארץ, בדיוק ב 1400 שקל. יהיה לך קל מאוד לבדוק את זה. אבל גם אם נאמר שעלות שילוח היא הסיבה ( והיא לא, אתה מוזמן להתקשר ל FedEx , ולשאול כמה יעלה לך להוביל לארץ עד הבית 30 ק"ג, אני מבטיח לך שתתפלא) אז עדיין זה לא מסביר את זה שבטלויזיות יש כאלה הבדלים בין מותגים שונים. אני מעדיף לחפש מותגים שיש להם ייבוא מקביל. זה בדרך כלל מנער גם את הייבואן הרשמי. הדוגמא האולטימטיבית? רכב! לכל הדעות דבר די כבד להוביל ולאחסן. עולה בארץ פי שניים וחצי מארה"ב, ומה אתה מגלה? מה הסיבה למחיר? איזה 100%+ של מיסים ומונופול בחסות משרד התחבורה לייבואנים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אופיר אם לפי החוק בארה"ב אם אתה מזמין למדינה כלשהיא אתה משלם את המס באותה מדינה אליה נשלחה החבילה גם בהזמנה באינטרנט. החוכמה לעשות זאת למדינות שאין בהן מס. או שאין על אלק'...

רכב זה נישה בפני עצמה. לא נכנס לזה. לקראט יש אחריות של 4 שנים כזכור לי ולשאר 3. כמו כן הם באים אלייך עד הבית ואתה לא צריך להתעסק. אתה בטוח שאתה מקבל חלקים מקוריים שבמצלמות זה מאוד חשוב.

אני מבין אגב את העניין. אנחנו למשל את הקנון שלנו קנינו ב 4H . האמת שאחרי שהיא נפלה ורציתי לבדוק אם היא תקינה, נכנסתי לאתר שלהם והבנתי איפה חסכתי . התלאות שהייתי צריך לעבור בשביל להגיע לתיקון גרמו לי פשוט לוותר על העניין.

כן יש פה יבואנים מגעילים בארץ. אבל זה בכל מקום בעולם. פשוט בגלל שאנו במקום קטן מאוד (כבר אמרתי חור קודם לא ;) ) אז אין הרבה אפשרויות , ומבחינתו חו"ל זה אופציה כמו שבשביל אמריקאי זה לעבור את גבול הSTATE שלו לאחת אחרת זולה יותר וכו...

זה מה שקורה לצערי במדינה שלא מבינה שיש לה הון אנושי מעולה ובמקום לפתח אותו כמו שצריך דואגת לדברים הרבה פחות חשובים. אין מה לעשות...

במקום לעזור לחברות גדולות להקים פה עוד מקומות עבודה , ודרך שם להרוויח ואז במוצרים האחרים לגרום פה לרווחה הם עושים בדיוק הפוך.

טוב נו תראה מי שולט פה ותבין.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
.

אני מבין אגב את העניין. אנחנו למשל את הקנון שלנו קנינו ב 4H . האמת שאחרי שהיא נפלה ורציתי לבדוק אם היא תקינה, נכנסתי לאתר שלהם והבנתי איפה חסכתי . התלאות שהייתי צריך לעבור בשביל להגיע לתיקון גרמו לי פשוט לוותר על העניין.

אפרופו,4H /קאמרה,שהוא היבואן המקביל הגדול ביותר,לא ממליץ בכלל לרכוש ממנו.
השירות פשוט מחפיר,ויש חנויות זולות עם שירות טוב יותר.

לדוגמא,ארליך מעבדות מוכר מצלמות במחיר חו"ל,עם מע"מ בלבד.

eyalwolf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בתקציב הזה לדעתי יד שניה נותן אפשרות לקפיצת מדרגה
בחדש אפשר לבדוק רמקולים של Cerwin Vega
או כיוון אחר DIAMOND 9.5 של Wharfedale
מצטרף להמלצה על Wharfedale
הוא רמקול טוב מאוד ונותן תמורה מלאה לכסף אותו תשלם ממליץ עליו בחום ,רק כדאי שתאזין
לו לפני שתקנה לא לכולם יש טעם זהה ואני מבסס את ההמלצה על הטעם האישי שלי

Amir Sagy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0

Amir Sagy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בדקתי אותך. אם הבנתי נכון המחיר הוא ליחידה. כלומר הם עולים בארה"ב 260$. תוסיף לזה +- 8-10% מיסים וזה המחיר. מה שאני נתקלתי, אפשר גם להסתדר עם סוחרים בארץ, ואני בטוח שעל המחיר הרשמי המופרך תקבל הנחה גדולה. ולא רק על פולק, או רמקולים, או מגברים. אם נסכם, מחיר הרמקול בארה"ב הוא 1100 ש"ח. להביא אותו לארץ במטוס תצתרך, לשלם 30% בבן גוריון, ולדעתי משהו כמו 100$ overweight. מה שמותיר לך למצא כרטיס + שהות בארה"ב ב +- 1300 שקל. אם אתה מוצא דיל כזה תודיע לי, כי יש לנו בחברה המון נסיעות מתוכננות.

לא הבנתי מה כוונתך. אני ראיתי באותם הסופרים ואאוטלטים בארה"ב גם b&w, וורפדיל, קלפיש, פיוניר יאמאהה ודנון. שיווק זה דת במדינה הזאת, ובשונה מאיתנו הם האובססייה שלהם זה לא לספר לשכן ש "קניתי משהו במקום יוקרתי" אלא "קניתי בדיל חבל"ז". לא יזיק לנו לפתח מנטליות כזאת. אולי ככה נשלם פחות מפי שלוש על מכוניות, כרטיסי טיסה, ודברים חשובים, לי לפחות כמו קונסולות משחקים אופניים, ואלקטורניקה בידורית. כמו שיצחק בן אהרון אמר "אם זה רצון העם אז צריך להחליף את העם".

בל נשתחצן, אבל אם אתה מתכנן נסיעה לארה"ב או לאנגליה והרמקול הוא במשקל של פחות מעשרים קילו (מתחת לאובר ידידי) שים רמקול בכל מזוודה והסתדרת. במה שחסכת תוכל לקחת את האישה לדיסני.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
ראשית, אני בכלל לא חושב שאתה שחצן, איך הגעת לזה? שנית, הרמקול שדיברת עליו: המוניטור 50, שוקל 13.61 ק"ג למשלוח, ליחידה. שניהם 27 ק"ג ולא 20 כפי שכתבת. שלא לדבר על זה שהמחיר שציינת גם הוא ליחידה. אני מניח שהטיסה לניו יורק, שכן כרטיס לכל מקום אחר בארה"ב יעלה מינימום 200$ יותר. אבל אם באמת בא לך לייבא באופן אישי, הרבה יותר פשוט יהיה לשלוח את הרמקול לארץ דרך FedEx או UPS במשלוח מבוטח, וזה באמת יהפוך את המספרים להגיוניים. בחלק מהמקרים אפילו לכדאיים, כפוף לויתור על אחריות כמובן.

Amir Sagy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על הנימוס .כיוון שאני חוזר מנסיעה 20 קילו זו ההגבלה למזוודה אחת ומותר לקחת שתיים. בכל מקרה, רד מהמוניטור זו היתה דוגמה אומללה (מודה) של רמקול חלש שפה נמכר במחיר מופרז.

bazil41

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני יכול לדבר מניסיון לגבי שני נושאים שהועלו פה:
superfi זה לא רק אתר אינטרנט אלא רשת עם חנויות אמיתיות (אחי גר בלונדון ורכש בחנות זו לא מזמן) וכמו שכתבתי קודם לגבי מיסים עובדים וכו' יש גם שם, ההבדל היחידי שאני מקבל הוא המחיר פר כמות, אני יכול רק להניח שאם המחירים היו דומים גם בארץ היו נמכרות כמויות גדולות שהיו מורידות את העלות ליבואן וחוזר חלילה.
דבר שני: אני הבאתי במזוודה מגבר של אונקיו שעלה לי 200$ לפני 11 שנים בלי אחריות ובלי נעליים ורק עכשיו הוא התחיל לזייף בחלק מהכניסות, לאחר מס' ברורים לגבי המחירים בארץ אין לי שום ספק שאני אחכה עד לנסיעה הבאה לחו"ל (...LONDON'S CALLING) בשביל להביא משהו חדש.
לדעתי שווה אפילו לבדוק את האופציה של Ebay.co.uk לפעמים אפשר למצוא שם מציאות...
בכל מקרה המחירים בארץ הם שערוריה שאין לה שום סיבה (אין מכס על רוב ציוד האודיו)
רק מרד צרכני אמיתי ילמד את הסוחרים בארץ להתחיל להתייחס בכבוד לכסף של הלקוחות שלהם
ואני לא לבד, רבים מחברי כבר הבינו את הפטנט ורכישות רבות נעשות בחו"ל - נכון שאין אחריות בארץ אבל בבכסף שתחסוך תמיד תוכל לנסוע להחליף ולהרוויח עוד טיול.....

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איזה ציוד המחיר שלו שערוריה חוץ מיבוא של טופ אודיו בעיקר?
דוגמאות?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור