רמקולים יעוץ למתחיל לגבי מערכת קולנוע ביתית

negvon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם

עוד מעט מסיים שיפוץ רציני שאליו תתווסף מערכת קולנוע ביתית. עשיתי קצת בדיקות, עובר בפורומים בכדאי לקרוא חוות דעת, אך מאד קשה לקבל החלטות בנושא.
הדרישות שלי לא גבוהות, אני רוצה מערכת בינונית טובה ואמינה, ולהלן כמה כיוונים שנראים לי.
אשמח לשמוע ולקבל יעוץ:
1. הכיוון שלי הוא לרסיבר אונקיו 616 ו 5 רמקולים שקועים - 2 בתקרה מאחור ו 3 קדימה ליד המסך, כולם B&W362 . מה דעתכם?
2. למשפץ החשמל נתתי כבל רמקולים איכותי 2X0.75 - הוא שואל למה לא 2X1.25 האם יש משמעות בעוצמות של המערכת הנ"ל לעובי הכבל?
3. למסך החלטתי לבחור לפי חוות דעת בינלאומיות על פנסוניק P50GT50, אך מה שמטריד אותי זה שכל אחד אומר לי מה פלזמה? זה מסכים של דור קודם אורך חיים קצר ובעיות צריבה. מה דעתכם?
(עד היום היה לי פיליפס סדרה 9000 מדהימה אך נראה שהייצרן מכר את הביזנס)
4. בנושא נגנים אין שום לי מושג. מה יכול להתאים לסט ורצוי שיאפשר גם להזרים סרטים מקבצים שירדו מהאינטרנט

תודה מראש לכל המומחים

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
לגבי כבל רמקול אכן כבל 1.5 מ"מ יהיה טוב יותר...

לגבי המערכת, אפשר למצוא חלופה ולגבי המסך רצוי לבחור במסכים מהדור הנוכחי ולא מהדור הקודם.
כיום מרבית המסכים אמינים מאוד, מצויינים מבחינת צפייה ואפשרות חיבור לרשת.
בנוסף יש מגוון רחב של סטרימרים אך יש כמה דגמים מאוד מוצלחים ולא יקרים.
הכל תלוי בתקציב שלך ומאיפה אתה בארץ

negvon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
האמת ציפיתי לקצת יותר תגובות :)

לגבי הכבל: כתוב עליו 1.5 שזה בעצם 2 כפול 0.75

לגבי המערכת בטוח שיש אלטרנטיבות השאלה אם הצרוף שרשמתי הוא טוב למערכת בינונית

לגבי הטלויזיה, בחנתי את הסדרה החדשה לדים של סמסונג ונראה לי שהטלויזיה הישנה שלי פיליפס 9XXX רואים יותר טובולמרות שלא ראיתי כל המבקרים בארץ ובעולם מהללים את הפנסוניק לגבי איכות התמונה שציינתי, כאשר נראה ששני המינוסים שלה זה אי תמיכה בעברית ועצם היותה פלזמה?

לגבי המיקום שלי - נתניה ולגבי התקציב זה סדרי גודל של המערכות שציינתי

Musiclover

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רצוי שתשמע עוד אופציות מלבד האונקיו וה-B&W (למקרה שפשוט הלכת על אלו בגלל שמדובר "מותג חזק" או "אמין" ולא עשית סקר שוק רציני).

negvon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי האונקיו וB&W רציתי לקבל חוות דעת אם מניסיונם של אחרים השילוב עובד טוב, האם יש איזון באיכויות כמו האם איכות הרמקולים סבירה לרסיבר. אני מניח שאם הייתי קונה רמקולים הרבה יותר איכותיים הם יכלו לבוא לידי ביטוי רק עם רסיבר גם יותר יקר אפילו אם זה אותו יצרן?

הרמקולים עצמם הם שקועים ואני מניח שהאיכות גם תהיה פונקציה של ההתקנה עצמה אצלי , מבנה החדר וכיוצ"ב כך שקשה לעשות סקר שוק והשוואה , וללכת על מותג חזק ואמין היא דרך לא רעה?

לבחור מסך זה קצת יותר פשוט צריך לראות - מה שמגוכך שפניתי ליבואן פנסוניק ואין מקום אחד בארץ שאפשר לראות את הדגם שנמכר P50GT50. הם לוקחים מרווח כל כך גבוה לעומת המחירים בחול, לא מתקינים עברית ואין אפילו טלויזיה אחת בכל ישראל שניתן לראות בתצוגה - לא יאומן כי יסופר

ראיתי סמסונג ES8000 נראית הכי מדהים בעולם, אולם התמונה איזו איכות ירודה (לטעמי האישי). לעומת זאת טלויזיה שעל הנייר נחותה יותר התמונה נראית טוב מאד פיליפס החדשה 55 אינטש 5507 - מה דעתכם? האם זה שאינה תuמכת ב DTS משמעותי אם כל המקורות יגיעו אליה דרך האונקיו?

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור