יעוץ למערכתבתקציב 5וחצי אלף

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שאלה על הקומפוננט:
איזה מה5 קרוסים השונים של מורל יהיו שם?
נמשיך בזה שMT-23 הוא טוויטר של 6 אוהם כאשר זה המקורי של הפולס הוא 4 . זה משנה הרבה דברים שם.
המיד של האילייט המקורי הוא וופר סופר סופר איכותי.
זה של הפולס במילה יפה "דרעק" לעומתו.

המגבר של אלפיין סבבה לגמרי אני בעד. השאלה אם שווה לטחון עליו את כל התקציב.
אגב בגישור הוא בMAX 300 וואט וזה גם ב 4 אוהם בלבד.

הסאב הוא אחלה והמחיר טוב.
הCD שניהם באותה רמה, מה שהצעתי ומה שהוא מציע. מה זה מכוייל? אתה מביא אותו או הוא מביא מארה"ב?
איפה אחריות?

בגדול רק הרמקולים מקדימה נשמע לי כמו מישמש אמיתי.
חוץ מזה סבבה.
תתחדש.

שמעון!!

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני יכול להביא את הדוטק אם זה יותר עדיייףףף.המכשיר הוא מביייא אותו ולכן הוא צרויך כיוול הוא יבואן של הID IDQ IDMX אחריות היא אצלו למשך שנתיים וחיוט טוב לא זוכר כרגע איזה וההתקנה בחינם על חשבונו .?. אם יש צורך להחליף.

moti1616

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רדיו דיסק קלריון 785 מכשיר חזק מאוד הרבה פיצרים קרוס 3 אקטיבי ועוד מלא 1200-1300 שח מכוייל.
קומפוננט היי אנרגי באיזור ה1300-1500.
מגבר: אודיסון lrx4.1 קישור לאתר הייצרן http://www.audison.eu/index_main.php?Section=LRX41k
חפש את המגבר הנ"ל יד שניה אמור לעלות 2500-2700 ש"ח.
סאב או אנרגי es300 או ארסנל או כאוס.

מקוהה שעזרתי ,, מוטי
עריכה:
התקנה אצל יוסי אלפיין עם חייוט איכותי פלטה וחייוט חדש לרמקולים בסביבות ה800 ש"ח.

אם אתה רוצה מישהו שמוכר את המגבר הזה דבר איתי בהודעה פרטית( ולא זה לא שלי המגבר סתם מישהו שאני מכיר). אם חבר פורום חושב שיש מה לשפר אני אשמח.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מעניין..חוץ מהרדיודיסק, כל המוצרים של אותו היבואן והיצרן...

moti1616

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בוא תקשיב ידידי,
אני לא בא לפרסם שום מותג ושום יצרן ואני לא יודע מי היבואן הרשמי של מוצרים אלו, אם אתה רוצה תחליף את ההי אנרגי בפוקל k2p מורל דוטק אוביישיין או בסט קלארוס . אני חושב שהיי אנרגי ישב מעולם על טראקים חפירות ומזרחית. אתה יכול להגיד שהמגבר הנל הוא לא מעולה? עוצמות חזקות, איכותי מאוד, חברה מבית טוב ופה לא מצאתי חבר פורום שמוכר אחד כזה אז חיפשתי בפורום אחר ומצאתי אחד שכן מוכר בגלל זה המלצתי , סאב הוא יכול לבחור מה שבא לו מצידי שייקח פיוניר יהלום שלא דומה באיכויות שלו לסאבים שהמלצתי. אם אתה חושב שאני בא לפרסם מישהו או חברה כל שהיא אתה טועה.

מוטי

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מוטי, תנשום, תרגע...יהיה בסדר, מבטיח.

moti1616

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני מאוד רגוע, אל תדאג. אני חושב שבדף הקודם המלצת לו על סט 3 חלקים של מאק אודיו לא?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
האם אתה באמת ובתמים חושב שאני זוכר פוסט מהיומולדת הקודם שלי ?
שזה לפני 10 חודשים כבר?

moti1616

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מצטער טעות שלי לא שמתי לב שהשרשור כל כך ישן וסתם העליתי אותו :) אך סתם בשביל הלמידה שלי אתה חושב שאפשר לקנות מערכת יותר טובה מה שהצעתי בתקציב הנל?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כן.
ויותר מזה אני חושב שמוצרי אנרג'י יקרים, וממש אבל ממש לא שווים את הכסף.
הם מוצרי הייפ שנידחפו בפורום מקביל ע"י חבורת אינטרנס מטורף.

אלו מוצרים נחמדים אבל זהו.
אבל כמו כל דבר חדש בארץ, בגלל שהוא חדש ולא מוכר, ובגלל צורת המכירה (אגב חכמה בשביל ישראל) של המוצר הוא קיבל הייפ כזה.

אגב לגבי 785. מכוייל אומר "מוצר שנפתח ושונה בתוכו", מה שאומר שמישהו נגע בו.
המוצר לא מיובא ע"י היבואן הרשמי SG אלק', אלא ע"י חנויות פרלליות, ויעודו הוא השוק האמריקאי.
הוא לא כולל אחריות, ומכשיר כזה ללא אחריות אמיתית הכולל חלקים אמיתיים ומקורים איננה שווה את החיסכון הזה.
כמו כן אין לך שום דרך לדעת האם המכשיר שקיבלת באמת חדש, או מחודש, או מה שנקרא REFURBISHED.
כמו כן המכשיר הזה בעיקרו מיועד למי שמחזיק מערכת שתעבוד בצורה אקטיבית.
ה576 וה 676 והיום 586 ו 686 הם המוצרים המתאימים יותר למערכות לא אקיטביות כיוון שמחזיקים את אותו המכניזם, ללא המסך הצבעוני וללא הקרוס האקטיבי.

מגברי יד שניה הם פתרון נחמד מאוד, אבל בארץ מניסיון של 11 שנה בתחום האודיו לרכב, אני יודע שרוב המשתמשים בישראל לא יודעים לשמור על הציוד שלהם, מריצים את המגברים עם גיינים גבוהים, משחקים איתם כשהם פתוחים, גורמים להם לאין ספור ניתוקים , לא שומרים על איוורור טוב, ולא דואגים להתקנות טובות.

אתה אומר שאת המגבר הנ"ל אתה מכיר, וזה טוב מאוד, אבל הוא דוגמא יחידה. מומלץ לבדוק לעומק את העניין.

האם יוסי אלפיין עושה התקנה כזו ב 800 ש"ח ? נשמע לי זול מדיי, מה הוא עובד בחינם?
חיווט איכותי לבד עולה כ 300-400 ש"ח.
במינימום.
פלטת עץ עם ציפוי והרכבה, צריכה לפחות לעלות 100 שקלים, כולל עבודה עליה כמובן והתאמה לרכב.
מה שאומר שהוא עושה התקנה מלאה של קיט מגבר, רדיו דיסק, רמקולים וסאב, הכל ב 300 שקל ?
זה לא תקציב קפה אפילו.

ואם כן, אז או שהחיווט לא איכותי, או שהעבודה לא משהו, או שהוא חיי אלהים יודע על מה.
מצטער אבל זו האמת.

moti1616

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
1. הקלריון מגיע עם אחריות של שנה ואם אתה מתעקש על חדש ולא כזה שפתחו לצורך כיול לך על ה786:) ואם הוא לא מתכוון להתשמש בקרוס האקטיבי של המכשיר וכל זה שיילך על מכשיר יותר פשוט.
2. לא הבנתי מה אמרת על המגבר שאני מכיר אבל כדאי לבדוק עוד דוגמאות?
3. באמת אתה חושב שהיי אנרגי ממולצים רק בגלל שיטת השיווק שלהם ולא שויים את הכסף. ואמרתי בערך לגבי ההתקנה לא בטוח.צריך לדבר איתו על מחיר.
אני תמיד שמח ללמוד ולהחכים אז אין לך על מה להצטער.

ואשמח לדעת אם היה לך תקציב כזה ביד מה היית בוחר לשים ברכב שלך .. וכמובן אני מקבל הכל ברוח טובה . מקווה שגם אתה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני כן, רק הפחד שלי הוא אחד.
אני לצערי ממנודי הקארספורום. הסיבות אישיות, והן בעיקר שאני יודע בדיוק מה הולך מאחורי הקלעים.
וכל פעם שאני רואה פה משתמש שמגיע משם , קודם כל אני שולף, ואז בודק אם צריך לירות או לא.

אני אומר זאת עקב הניסיון שלי בזה.

כמובן וברור לי שיש סיכוי גבוהה שיופיעו פה עכשיו נציגים משם, ו/או כל מיני. וזה בסדר, אני אדם פרטי וזו דעתי האישית בלבד .

הקלריון 786 או 776 שעדיין מסתובב פה ושם עולה 1800 ש"ח . לכן יש הבדל בתקציב.
לגבי מה אני הייתי עושה? הכל תלוי ביום ובמצברוח.

אני בכלל הייתי היום, בונה מערכת מחלקים שהייתי מזמין מ MADISOUND.
כמו כן הסטים היחידים שאני מוכן להכניס אליי לרכב הם או גרמנים, או מורל , וגם מורל רק מהחלקים הטובים, כלומר הייבריד ומעלה.
לגבי מגבר, לצערי עוד לא מצאתי תחליף למה שמלווה אותי כבר 6 שנים.

moti1616

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מנודי הקארס פורום ? למה? יחסית לתנועה השרשורים שם רבים מאוד מאשר פה הרבה מאוד חברים פעילים לפי מה שהספקתי לקרוא פה זה רק אתה ועוד שתים שמגיבים על כל שרשור(יישר כוח).
אני דווקא מחכים מאוד מהקארס פורום פה למשל יש שישה דפים של שרשוים שם יש 15 בערך, לא שזה אומר שהפורום הזה לא טוב חס וחלילה.
אני התחלתי בקארס פורום שלא ידעתתי מזה קומפוננט או קוקסיאלי ומשם התקדמתי, לא שאני מבין ענק עכשיו אבל השתפרתי המון מאז.
איזה מגבר יש לך ?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
phase linear pb four לרמקולים
phase linear opus 2 לסאב

moti1616

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רק תזכיר לי למה אתה צריך לבדוק את אלה שבאו מקארס פורוםם. ואיך ידעת שבאתי משם?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איך ידעתי ?
כי זה המקום כמעט היחיד אלא אם קנית אצל מתקין הרץ, שתדע את זה.
בנוסף אני מכיר את ההצעות האלו כבר מתוך שינה :)

אחרי זה עושים גוגל פצפון לשם ומוצאים :) לא משהו אישי.

אני לא בודק, למזלי אין לי שום תפקיד ניהולי כלשהו לא פה ולא בשום אתר, ואני גם לא רוצה כזה.

למה אני בודק? בוא נגיד שאת מרורי משם כבר אכלתי.

moti1616

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם אתה רצה ספר לי מה היה לך שם שאני גם יידע , אם לא פה בהודעה פרטית ואם לא אז לא משנה:)

sound_n

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
sound-n

<נערך>

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור