ייעוץ לרסיבר חדש

Pardes

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
רסיבר בן 15 שנה יצא מכלל שימוש. כעת רוצים משהו חדש.
אנו רוצים בעיקר לראות סרטי DVD ולשמוע מוסיקה מדיסקים.
שאלות:
1. ראיתי שיש מערכות משולבות בפחות מ 1000 ש"ח. אבל עשינו הכנה לרמקולים על הקיר שמול הטלויזיה, ואורך הכבלים
של הרמקולים במערכת קצר מדי. אמור לי בחנות לחתוך את הכבלים המקוריים ולחבר כבלים ארוכים בסלוטייפ(!).
באמת אין פיתרון אחר?

2. יש לי 2 רמקולים גדולים Cerwin Vega כבר בני 15 אבל טובים. נניח שאלך כרגע רק על רסיבר ואשתמש ב 2 הרמקולים הללו. האם יש לכם המלצה לרסיבר? ראיתי שמבחינת המחירים השמיים הם הגבול.
אנו לא צריכים אולם קונצרטים בסלון. רק לראות סרטים ולשמוע מוסיקה . נשמח גם לשמוע את הטלויזיה דרך המערכת ואולי מדי פעם לראות משהו מ USB או מהטלפון. וגם לשמור את האופציה לחבר את 2 הרמקולים שאפשר לתלות על הקיר שממול.
אני מבין שתקציב של 1000 ש"ח הוא לא לעניין. האם יש לכם המלצה למכשיר שישרת משפחה ממוצעת בתקציב של 2500 עד 3000?

תודה רבה.

danik56

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
סליחה על השאלה, מה קשור אורך הכבלים של הרמקולים להחלפת רסיבר ? הרמקולים לא היו מחוברים לרסיבר הקודם ?

Pardes

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ההכנות לרמקולים שעל הקיר שמול הטלויזיה עדיין לא היו בשימוש (יש תעלה שעוברת מתחת לרצפה).
השאלה התייחסה למערכת משולבת (הרסיבר ונגן הדיסקים הם אותו מכשיר) עם 5 רמקולים. 2 מהרמקולים אמורים להיות על הקיר ממול אבל הכבלים שלהם הם מובנים, לא כאלה שאפשר לנתק ולהחליף. אורך הכבלים לא מספיק כדי להגיע עד הקיר. אין דרך להאריך אותם מלבד לגזור אותם ולהדביק כבלים ארוכים... זה פיתרון מקובל??

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום,
רסיבר בן 15 שנה יצא מכלל שימוש. כעת רוצים משהו חדש.
אנו רוצים בעיקר לראות סרטי DVD ולשמוע מוסיקה מדיסקים.
שאלות:
1. ראיתי שיש מערכות משולבות בפחות מ 1000 ש"ח. אבל עשינו הכנה לרמקולים על הקיר שמול הטלויזיה, ואורך הכבלים
של הרמקולים במערכת קצר מדי. אמור לי בחנות לחתוך את הכבלים המקוריים ולחבר כבלים ארוכים בסלוטייפ(!).
באמת אין פיתרון אחר?

2. יש לי 2 רמקולים גדולים Cerwin Vega כבר בני 15 אבל טובים. נניח שאלך כרגע רק על רסיבר ואשתמש ב 2 הרמקולים הללו. האם יש לכם המלצה לרסיבר? ראיתי שמבחינת המחירים השמיים הם הגבול.
אנו לא צריכים אולם קונצרטים בסלון. רק לראות סרטים ולשמוע מוסיקה . נשמח גם לשמוע את הטלויזיה דרך המערכת ואולי מדי פעם לראות משהו מ USB או מהטלפון. וגם לשמור את האופציה לחבר את 2 הרמקולים שאפשר לתלות על הקיר שממול.
אני מבין שתקציב של 1000 ש"ח הוא לא לעניין. האם יש לכם המלצה למכשיר שישרת משפחה ממוצעת בתקציב של 2500 עד 3000?

תודה רבה.

ממליץ לך למתוח מעט את התקציב, ולרכוש רסיבר מרנטז דגם 5011.
הוא יענה על כל הדרישות שלך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור