LCD או פלזמה ייעוץ לבחירת טלויזיה

צביקה17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם.

אני רוצה לרכוש מערכת קולנוע ביתית. מרחק הישיבה מהטלויזיה הוא כ- 4.5 מטר, ולפיכך המליצו לי על מסך בגודל 46 עד 50 אינצ'.

הדגמים שהציעו הם :

1 ) טושיבה LED 46W753 . המוכר ציין שזו טלויזיה בעלת 200 HZ ולפיכך תומכת בשידורים איכותיים יותר ותראה תמונה חדה יותר. האם זה נכון ?

2 ) סוני 46EX710

3 ) טומפסון צרפתית 46P11F

4 ) שרפ 46LE820E

אשמח לשמוע את חוו"ד דעתכם על המכשירים הנ"ל והאם יש דגמים עדיפים במחירים אלו.

תודה.

צביקה

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
במרחקים האלה הייתי מתחיל לשקול רק מ 55 אינץ' ומעלה ואפילו 60

צביקה17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בקשה להמלצה על מסך

בחנות נוספת המליצו לי דווקא על דגמי פיליפס 46" החדשיםת סידרה 9,8,7 , סמסונג או סוני בטענה שהם המותגים המובילים בשוק.
לטענתם טושיבה, LG בעלי טכנולוגיה נמוכה יותר טומפסון ושרפ הם מותגים זניחים בארץ.
קשה להשוות בחנות בין המסכים השונים מכיון שלא כולם נמצאים באותה חנות.
אני גם מניח שלצורך התרשמות אמיתית יש צורך להתבונן בשידורים שונים במשך זמן מה.
בכל מקרה אשמח לקבל הכוונה מכם...

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אז תמשיך לשמוע למה שאומרים לך נציגי המכירות, ונראה לאן תגיע

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
קודם כל אני חוזר להמלצה הראשונית שלי והיא 46 זה קטן מדי עבור מרחק כזה ובמיוחד כשזה מיועד לקולנוע ביתי. אני הייתי הולך על 55 וזה המינימום שבמינימום למרחק הזה, אני הייתי שוקל 60 ומעלה. ובגלל השינוי הדי משמעותי מבחינת גודל אז גם העלות בהתאם. אז נתחיל בלשאול מה התקציב שאתה מייעד לטליוויזיה ?

צביקה17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בסביבות 9000 ש"ח

אדם_פ

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נצל"ש- מבקש חוו"ד על סוני ברוויה (או ברביה)?

חשבתי לקנות במבצע של טרקלין חשמל/ ישראכרט למי ששמע, אבל עדיין הייתי רוצה לברר (ולא מנציגי מכירות) אם מדובר בקנייה כדאית מבחינת איכות המכשיר.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
הערה בקשר למנגנון 200 הרץ - הטעו אותך . לא מדובר בתמיכה בשידורים איכותיים יותר או תמונה חדה יותר.
אין קשר לפרמטרים האלה .

מה שזה עושה , זה ליצור תמונות ביניים בין פריים לפריים , וכך ליצור תחושה של זרימה חלקה יותר של התוכן .
זה די דומה לקצב פריימים במשחקי מחשב .

LaLi2

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אז תמשיך לשמוע למה שאומרים לך נציגי המכירות, ונראה לאן תגיע

עם כל הנסיון שלנו שמטעים אותנו לא בכל מקום זה ככה וזה משהו ששמחתי לגלות אחרי הרבה נסיונות פחות מוצלחים עם נציגי מכירות

hezida

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מאוכזב מאוד מהפורום

שלום,

הגעתי לפורום עם ציפיות גדולות וכגודל הציפיות כך גודל באכזבות.
פרסמתי שתי שאלות ולא זכיתי לכל מענה (כמו לא מעט אנשים) וכשאני מסתכל על תשובות של אנשים אז בד"כ הן סתמיות ולא מלאות.
כנראה שכל האנשים כאן שייכים לקבוצה שלא מבינה בטלוויזיות, אחרת אני לא מבין למה זה מתנהל ככה.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
מצטער שזו ההתרשמות שלך . עליך להבין שרוב השאלות שמתייחסות להשוואה בין סוגי טלויזיות לא תמיד תיעננה בתשובה מלאה , מהסיבה הפשוטה שיש הרבה סוגים ואף אחד לא מכיר את כולם מעבר למה שרשום במפרט! .
אני בכל מקרה לא . אבל את מנגנוני החלקת התמונה אני כן מכיר , ואני מקווה שההסבר שנתתי היה מספק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור