ייעוץ בנוגע לרכישת מצלמת DSLR ראשונה

Matantheve

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ערב טוב וסוף שבוע נהדר לכולם.
אני טס לטיול ארוך במזרח הרחוק ומעוניין במצלמת DSLR שתוכל לתת לי תמורה טובה למחיר ולאפשר לי לצלם וידיאו איכותי בנוסף לתמונות רגילות.
עד כה לא הייתה בבעלותי מצלמה אך זכורה לי התנסות קצרה עם המצלמה שהייתה לאחי הגדול(1100D) .
התקציב שברשותי למצלמה ולכלל הציוד הנלווה לה (עדשה, מיקרופון) הוא 2,700 שקלים.
כמו כן ברשותי עדשה של CANON 18-55 בת 5 שנים שהגיעה עם המצלמה שאחי קנה . המצלמה לא ברשותנו יותר.

חשבתי על הדבר הבא :
גוף מצלמה CANON T6 (יחסית לא יקרה 1180 שח)
עדשה CANON 55-250 (עלות 737 שח)
מיקרופון לצורך צילום וידיאו RODE VIDEO MIC GO(עלותו 415 שח)

המלצות? עצות? וכל עזרה תתקבל בברכה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני חושש שמצלמות DSLR בסיסית של קנון לא תתאים לצילום וידאו וזה שיש לך עדשת 18-55 שהיא העדשה הכי זולה והפשוטה שיש בשוק היא לא סיבה לרכוש מצלמת קנון - אבל אם בכל אופן אתה כן רוצה מצלמת קנון אז צריך לקחת את סדרת 700D או 750D לפחות בגלל שהן מספקות פוקוס בוידאו (800D יותר חדשה, אבל תגמור לך את התקציב), חשוב להתאים למצלמה עדשת מסדרת STM שתתאים גם לוידאו (NANO טוב יותר, אבל יקר יותר), אבל עם עדשה סבירה אתה עבור את התקציב. מעבר לכך הוידאו של קנון יהיה רך ולא ברמה של מצלמות ללא מראה.

הייתי הולך על מצלמה כמו אולימפוס OMD-EM10 מרק II ועדיף מרק III אבל עם עדשת קיט 14-42 היא קצת מעל התקציב (אבל מספקת וידאו 4K).

או מצלמה כמו סוני A6000 עם עדשת קיט 16-50.

בהקשר של מיקרופון ניתן להשתמש בטלפון להקליט את הסאונד ולאחר מכן לחבר אותם יחד בתוכנה במחשב.

איזה כיוון נראה לך יותר

Matantheve

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אני חושש שמצלמות DSLR בסיסית של קנון לא תתאים לצילום וידאו וזה שיש לך עדשת 18-55 שהיא העדשה הכי זולה והפשוטה שיש בשוק היא לא סיבה לרכוש מצלמת קנון - אבל אם בכל אופן אתה כן רוצה מצלמת קנון אז צריך לקחת את סדרת 700D או 750D לפחות בגלל שהן מספקות פוקוס בוידאו (800D יותר חדשה, אבל תגמור לך את התקציב), חשוב להתאים למצלמה עדשת מסדרת STM שתתאים גם לוידאו (NANO טוב יותר, אבל יקר יותר), אבל עם עדשה סבירה אתה עבור את התקציב. מעבר לכך הוידאו של קנון יהיה רך ולא ברמה של מצלמות ללא מראה.

הייתי הולך על מצלמה כמו אולימפוס OMD-EM10 מרק II ועדיף מרק III אבל עם עדשת קיט 14-42 היא קצת מעל התקציב (אבל מספקת וידאו 4K).

או מצלמה כמו סוני A6000 עם עדשת קיט 16-50.

בהקשר של מיקרופון ניתן להשתמש בטלפון להקליט את הסאונד ולאחר מכן לחבר אותם יחד בתוכנה במחשב.

איזה כיוון נראה לך יותר
ראשית תודה על התגובה המקצועית .
האולימפוס יקרה מדי בשבילי ואני אינני מעוניין להשתמש בטלפון כמקליט(משיקולי חוסר נוחות )
יש משהו שעומד בתקציב שלי?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הבעיה שמיקרופון חיצוני טוב עולה כמה מאוד שקלים וגם כך התקציב שלך גבולי.
אם אתה יכול לחיות בלי מקרופון אז אפשר לבדוק גם את קנון G21X II
כמו שרשמתי אתה יכול לחשוב על קנון 700D ואז להוסיף לה עדשת STM
או מצלמצת סוני A6000 עם עדשת 16-50
ולבדוק רכישה ביד שנייה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור