יחידות ביצור עצמי.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
ומה אתה היית מסיק לו היית אתה במקומי?

אני הייתי מסיק דבר כזה-

ובכן לאחר ששמעתי את הרמקול המדובר והתרשמתי מאיכות הבנייה- ובפרט של התיבה

לא כל כך הייתי מתלהב מכך שזינגלי ייצרו את היחידות בעצמם אם כך הם מייצרים תיבה :D:D:D

בועז פז

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
18
התוצאה שהיתה לעידו שאני שמעתי לפני חודשיים היתה מרשימה,
אני יודע שעידו הזיז את מיקומי הרמקולים והתוצאה היתה שונה,
כרגע מיקומי הרמקולים חזרו למקומם האידאלי והתוצאה בהחלט מרשימה.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כפי שכבר אמרו מה שחשוב זו התוצאה ולא מי ייצר את הדרייברים...

כמעט בכל תחומי הייצור מקובל שחלק מרכיבי המוצר מיוצרים על ידי קבלני משנה השאלה החשובה היא מה נותן המוצר השלם והמוגמר..

יצרן מגברים מייצר בעצמו את כל רכיבי המגבר (נגדים, קבלים, שנאים וכו') ?? יצרן נגני CD מייצר בעצמו את כל רכיבי הנגן ?? וכן הלאה וכן הלאה...

נמר

איזה יתרון אתה מוצא ליצרן שמייצר בעצמו את הדרייברים ?? השאלה אינה נשאלת כקינטור אלא מנסה פשוט להבין למה בכלל צצה אצלך השאלה שפותחת את השירשור הזה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלמה.

יש לי פרוייקט ואני צריך מקסימום מידע. זו הסיבה שאני צריך לדעת מי מייצר עבור איזו יצרנית ומי מהיצרניות בונות בעצמן.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
התוצאה שהיתה לעידו שאני שמעתי לפני חודשיים היתה מרשימה,
אני יודע שעידו הזיז את מיקומי הרמקולים והתוצאה היתה שונה,
כרגע מיקומי הרמקולים חזרו למקומם האידאלי והתוצאה בהחלט מרשימה.

עם חדר כמו שהם יושבים בו - גם לתלות אותם עם חוט דנטלי לתקרה לא יעזור!!!

מביקור שלי אצל עידו אני חייב לציין שממש קשה להתרשם שם ממשהו עם רמת ההדהוד

המחרידה שיש לו שם -גם רמקול מדפי עם וופר 4.5" ותיבה בעלת קונסטרוקציה כזו שעובי הדופן שלה 25 מ"מ יהדהד שם בלי פרופורציה בכלל.

הזינגלי של עידו בנוי משתי יחידות 8" כל אחת +טוויטר שופר במרכז מה שאומר שהאנרגיה בהענות תחום התדר התחתון 100HZ ומטה מתפזר לאורך התיבה ולרוחבה וזאת ללא מחיצות כלל!!, עובי דופן הינו בערך 17 מ"מ - ומכאן שהרמקול הזה תוכן לתת הענות לא קטנה בתדרים
הנמוכים- ועוד את זה להכניס לחדר כזה ולקרוא לתוצאה מרשימה???

עידו- שום מיקום בחדר הזה לא יפתור לך את הבעייה- עליך להתמקד בשורש הבעייה, כדור אקמול לא יעזור כאן.

כתבתי את הדברים כדי לתת לך תמונה אמיתית - ולא לתפוח לך על השכם ולהגיד שהכל אחלה
את זה אפשר לעשות בדקה, השקעת הרבה כסף - לפחות תהנה, אם תרצה עזרה אני כאן.

בהצלחה

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר

סבבה לגמרי אבל להזכירך השאלה שלך שפתחה את השירשור הייתה:

"האם לדעתכם יש יתרון ליצרניות רמקולים שמייצרים את היחידות לעצמן?"

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זו היתה שאלה אחת מתוך 2, והיא קשורה בהחלט לפרוייקט שלי. בקרוב גם תבין על מה מדובר.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אני הייתי מסיק דבר כזה-

ובכן לאחר ששמעתי את הרמקול המדובר והתרשמתי מאיכות הבנייה- ובפרט של התיבה

לא כל כך הייתי מתלהב מכך שזינגלי ייצרו את היחידות בעצמם אם כך הם מייצרים תיבה :D:D:D

א. כשאדם בא לביתי שומע מערכת שלמה שהוא לא מכיר ואומר לי שאני צריך להחליף את כבל הרמקול שלי לכבל של xlo ליפני שחווה איך כבל אחר נשמע על הסט ההתיחסות שלי אליו בהתאם.

ב. התוצאה שנמר שמע חודשיים ליפני חן הייתה מרשימה בעיניו לכן רצה להביא חבר להתרשמות.
מאותו זמן שנמר היה בביתי עשיתי שינויים של ניסוי וטעיה במיקום הרמקול+החלפת כבל אינטרקונקט+מיקום לא טוב של המקור, שכל אלו יחדיו לא תרמו לפרזנטציה ששמע ידידינו אבנר.

ג. כהמשך להערותיו החובבניות משהו הציץ אבנר בפורט האחורי של תיבת הזינגלי וטען שהיא אינה מתוכננת כראוי! מעניין איזה רמקולים יצר ידידינו עד כה, שהוא מרשה לעצמו להעביר ביקורת
על חברת זינגלי?
אגב כשתבנה רמקול ברמת הרמקול שלי ואני לא מדבר על ה client name אשמח לשמוע את דעת הקהל העולמית.

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
גם JBL וקליפש וטאנוי מייצרים לבד.

וגם כל מיני חברות בוטיק שמתמקדות ברמקולים עם נצילות גבוהה מאוד או FULL RANGE.

מה עדיף?

אני חושב שקשה לתת תשובה גנרית - יש כאלו שמייצרות לבד יחידות מעולות ויש כאלה שמייצרות ברארה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

המחרידה שיש לו שם -גם רמקול מדפי עם וופר 4.5" ותיבה בעלת קונסטרוקציה כזו שעובי הדופן שלה 25 מ"מ יהדהד שם בלי פרופורציה בכלל.

הזינגלי של עידו בנוי משתי יחידות 8" כל אחת +טוויטר שופר במרכז מה שאומר שהאנרגיה בהענות תחום התדר התחתון 100HZ ומטה מתפזר לאורך התיבה ולרוחבה וזאת ללא מחיצות כלל!!, עובי דופן הינו בערך 17 מ"מ - ומכאן שהרמקול הזה תוכן לתת הענות לא קטנה בתדרים

עידו- שום מיקום בחדר הזה לא יפתור לך את הבעייה- עליך להתמקד בשורש הבעייה, כדור אקמול לא יעזור כאן.

בהצלחה

נמר כשביקשתי ממך לא להביא אלי לבית טיפוסים כאלה ידעתי בדיוק על מה אני מדבר
פשוט גועל נפש(N)

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
א. כשאדם בא לביתי שומע מערכת שלמה שהוא לא מכיר ואומר לי שאני צריך להחליף את כבל הרמקול שלי לכבל של xlo ליפני שחווה איך כבל אחר נשמע על הסט ההתיחסות שלי אליו בהתאם.

ב. התוצאה שנמר שמע חודשיים ליפני חן הייתה מרשימה בעיניו לכן רצה להביא חבר להתרשמות.
מאותו זמן שנמר היה בביתי עשיתי שינויים של ניסוי וטעיה במיקום הרמקול+החלפת כבל אינטרקונקט+מיקום לא טוב של המקור, שכל אלו יחדיו לא תרמו לפרזנטציה ששמע ידידינו אבנר.

ג. כהמשך להערותיו החובבניות משהו הציץ אבנר בפורט האחורי של תיבת הזינגלי וטען שהיא אינה מתוכננת כראוי! מעניין איזה רמקולים יצר ידידינו עד כה, שהוא מרשה לעצמו להעביר ביקורת
על חברת זינגלי?
אגב כשתבנה רמקול ברמת הרמקול שלי ואני לא מדבר על ה client name אשמח לשמוע את דעת הקהל העולמית.

לקחת את זה אישי מידי (ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עידו.

אני לא חושב שאדם שטוען שהתוצאה אצלך לא לטעמו {או לא משהו, בלי קשר לטעם} צריך להפוך מיד לאוייב שלך.

בכל מקרה.
מישהו יודע אם אוונגרד משתמשים גם ביחידות שלהם?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אבנר ונמר היקרים!

בהצלחה
נא לא לשכוח שפנתר הזמין אותכם כאורחים,נכון שהוא קצת חופר לגבי הזינגלי ,אבל לצאת מהביקור ולכתוב חוות דעת בפורום,מה עוד שאני סקפטי מה אבנר כבר יכול לדעת במבט קצר על הפורט שאינו מתוכנן נכון,
רוצים לתת לו ביקורת בונה תרימו לו טלפון,או שתשאירו אותו באופוריה אפופת הבסים שלו,
ולפנתר עצה ממני תפסיק להיות"חפראווי" יעני ממליץ לכולם על הרמקול המושלם,חלאס.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלדר.אף אחד לא יצא מביקור ובא להתלכלך בפורום, אל תציג את זה ככה. שאלתי מי מייצר את היחידות שלהם ושהתברר שלא הם מיצרים בעצמם קיבלתי שטיפה שיווקית מעידו + קינוח עסיסי ועוקצני שהרגיז אותי וגרם לי להגיב במעט "תוקפנות". העקיצה הירושלמית שבקשה ממני "לצאת לחופשה ללא תשלום". ואני, ידוע כאחד שלא נוטה להתכופף שעוקצים אותי.

אני ממש לא נכנס לירידות על אף אחד ובטח לא על מערכת של אדם כזה או אחר.
אני לא רק שוחחתי על כך עם עידו בטלפון, אלא נתתי לו כמה טיפים והסבתי את תשומת ליבו לכמה "שטיות" שנעשו.

וכן. לדעתי הוא דפק את התוצאה בשינויים שעשה.
הנגן ישב על דיקט והוא הוחזר למקומו המקורי יום לאחר שהסבתי את תשומת ליבו. הנגן חובר בכבל מעאפן {כי הכבל האיכותי לא הגיע לקדמגבר במיקום החדש} וזה החזיר לכבל האיכותי בחזרה.
הרמקולים מוקמו באופן לא מתאים לחדר וחזרו למקומם לאחר שהערתי.

אלדר.
עידו ואני חברים טובים. הוא יודע שממני יקבל עזרה בכל מצב. אבל הוא גם יודע שאם "עוקצים" אותי אני מגיב מאוד מהר. במקרה שלו {מתוך ידידות והערכה} התאפקתי בטירוף.

בקיצור. היה, עבר, הלאה.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור