יאללה קדימה כולם להצטייד בפטיפונים

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
כתבה עם סרטון מגלובס על שובם של הוינילים:אצבע מורמת

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001215250

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה מזל שיש את גלובס בשביל שיספר לנו את מה שאנחנו (דיטאון). חלק מזה.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
יופי. עכשיו כל טום דיק והארי שנשאר להם פטיפון מחרשה משנות השמונים, יציפו את יד2 וידרשו עליו מחיר של נוטיגהאם חדש.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
יופי. עכשיו כל טום דיק והארי שנשאר להם פטיפון מחרשה משנות השמונים, יציפו את יד2 וידרשו עליו מחיר של נוטיגהאם חדש.
כמו כל דירת שני חדרים מעופשת בת אביב שמתומחרת כארבע חדשה חניה ומחסן.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
יש לי בבוידם עדיין את ה BSR (אבל ראש של shure הכי יקר שהיה בזמנו) , יש סיכוי לקבל מחיר טוב עליו ? :)

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
המילה מעופשת שמורה כבר למישהו אחר. באופן אישי מעדיף 2 חדרים מעופשים בתל אביב מאשר חמישה ביבנה או בירושלים.

ובחזרה לנושא, הצטיידתי מבעוד מועד.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
המילה מעופשת שמורה כבר למישהו אחר. באופן אישי מעדיף 2 חדרים מעופשים בתל אביב מאשר חמישה ביבנה או בירושלים.

ובחזרה לנושא, הצטיידתי מבעוד מועד.
לך תסביר את זה למי שלא חי את ת״א. הם לעולם לא יבינו איך אתה מרגיש כשאתה יוצא מהביניין לרחוב....

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
לך תסביר את זה למי שלא חי את ת״א. הם לעולם לא יבינו איך אתה מרגיש כשאתה יוצא מהביניין לרחוב....

רעש אין סופי, אפריקנים, אין חניה. מחירי מכולת פי שתים, תשתיות ישנות וריח. ברור :)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רעש אין סופי, אפריקנים, אין חניה. מחירי מכולת פי שתים, תשתיות ישנות וריח. ברור :)
ואדמה שטוחה עם בתים צפופים כמו אוסף שך שבחי יונים.

אריה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

מחנק?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83

ברור שעדיף לבזבז לפחות 3 שעות ביום במכונית בשביל להגיע לעבודה ובחזרה ולגור ב......פתח תקווה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נסכם שהדבר הטוב ביותר בתל אביב זו מסילת הרכבת לחיפה (שהיא גם עיר האודיופילים).

אריה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נסכם שהדבר הטוב ביותר בתל אביב זו מסילת הרכבת לחיפה (שהיא גם עיר האודיופילים).

אריה

אריה שכחת את הבדיחה של החיפאים על עירם, הדבר הכי טוב בחיפה זה הכביש לתל אביב :D
ותסלח לי זוגתי בעניין.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
:)

אין על חיפה. העיר שנתקעה בשנות ה-80. חוץ ממתנוש כמובן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים. אתם יכולים להתפאר כמה שאתם רוצים בערים הגדולות שלכם. בסופו של דבר, שרוצים לגדל ילדים, לחיות במקום חמים ונעים, הערים הקטנות הן הדבר.

ומיכאל. לגבי פתח תקווה. זו עיר שהקימו בשביל לסגור פינה עם השטח הנה. זו אחת הערים הבודות שהייתי מחזיר בלי הסכם.:p

אין על נס ציונה!

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
ידעתי שלא תבינו...

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
חברים. אתם יכולים להתפאר כמה שאתם רוצים בערים הגדולות שלכם. בסופו של דבר, שרוצים לגדל ילדים, לחיות במקום חמים ונעים, הערים הקטנות הן הדבר.

ומיכאל. לגבי פתח תקווה. זו עיר שהקימו בשביל לסגור פינה עם השטח הנה. זו אחת הערים הבודות שהייתי מחזיר בלי הסכם.:p

אין על נס ציונה!
תמיד כשאני נוסע לנס ציונה אני מגיע לרחובות וחייב לעשות פרסה ובכלל, למה לא יכולתם ליישר קו עם ראשון ורחובות ולקרוא לרחוב הראשי הרצל? לגבי פ״ת, חייב להיות הסכם שקובע שמחזירים את פ״ת יחד עם התושבים והם מאבדים את הדרכון הישראלי שלהם אחרת הם עלולים לחזור.....

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
ברור שעדיף לבזבז לפחות 3 שעות ביום במכונית בשביל להגיע לעבודה ובחזרה ולגור ב......פתח תקווה.

בין שעתיים לשעתיים וחצי.
במקרה שלי, זה לא היה עוזר לו הייתי גר בתל-אביב
אם כן, הייתי צריך לקנות דירה במודיעין

עם הבניה של רכבת הקלה, לוקח רק 30-40 דקות לצאת מתל-אביב (!)

אני גר ליד הפארק. מרפסת גדולה משקיפה לאגם עם דגים מגובה של 50 מטר. על קו האופק רואה את עזריאלי, את רידינג ואת הים (ביום בהיר).
שקט מסביב, מדי פעם שומע את המזרקה עובדת.
רק מערכת סטריאו מתנגנת

כלומר, לא הייתי מתנגד לקראת הפנסיה לעבור לאזור הנמל החדש ממול לאוניברסיטה, אני מאוד אוהב את הים. אבל אני אמצע מה לעשות עם 2 מיליון דולר.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
מה שבולם את הרצון לאנלוג
זו העובדה שבייצור התקליטים
יש איזה קטע דיגיטלי:(

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מה שבולם את הרצון לאנלוג
זו העובדה שבייצור התקליטים
יש איזה קטע דיגיטלי:(
בשיחת סלון ממש עכשיו עלה הנושא ומישהו שאני מעריך כבעל ידע טען שיש היום להקות שמקליטות אנאלוגי לאורך כל התהליך.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור