יאללה. ברוח הפורום, תמונות טבע מהעדשה שלי.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
418
נקודות
63
נמר ידידי, האמת המקצועית לא תמיד נאמרת בין חברים ...

לגבי הביקורת כתבתי כבר בעבר, שאין לי בעיה עם ביקורת בונה הכתובה בשפה מנומסת סבירה, לגופו של צילום ולא לגופו של איש. הוספתי שביקורת שיותר נחשבת בעיניי היא מבר סמכא מקצועי.

כפתור "התעלם" זה להפוך לבת יענה, כי מסתבר שהם יכולים לכתוב וללכלך חופשי כאוות נפשם ואפילו בלי תגובה - איזה יופי של גשם.
אגב, באתר אחר בו אני פועל שנים, יש אופציה לנטרל אדם כך שלא יוכל להגיב לתמונות שלך. לעולם לא השתמשתי באופציה זו, אבל כאן במקרה שלהם הייתי עושה זאת בשמחה.

אדון אריה למשל כבר התנצל בעבר בכתב וביקש שאקבל את התנצלותו. אז קיבלתי, זה שינה את כתיבתו, נאדה.

אני גם לא מאמין שהם יקבלו על עצמם לא להתייחס מהיום והלאה לתמונות ולתוצרים שאני מעלה וחבל, למשל בנושא הסדנה שתוכננה, שחברים אחרים שאולי היו מעוניינים בה, ימנעו מכך, אבל אלו הנתונים.

אפרופו תמונות, למעוניינים בהמשך לצפות בתמונות במגוון מאוד רחב, אפשר כאן http://he.photoliga.com/gallery/152648

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
עמי,
אתה זוכה להערכה רבה בפורומים ואתרים שונים, ואתה מציג תמונות בפורום הזה.
אני, ואני מניח שאחרים בפורום הזה כמוני, רוצה שתתיחס אלי כאל חבר הפורום הזה. אם תמונה שאתה מציג כאן לא מוצאת חן בעיני, זו תשובה ממש גרועה ( שאתה חוזר עליה פעמים רבות) שבמקומות אחרים אתה זוכה להערכה. התשובה הזו גם מוכיחה פעם אחר פעם שאתה לא מעוניין לקבל ביקורת (אלא אם היא מ"בר סמכא" כדבריך).

אם אתה כותב פה, קבל את החברים שמשתתפים בפורום פה עם כל היתרונות והחסרונות.

אריה

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
418
נקודות
63
אריה,
כמי שניגח מההתחלה בפן האישי וללא כל סיבה...
כמי שמההתחלה כתב ביקורות שליליות ואף פעם לא כתב ביקורת חיובית אחת, לכל כך הרבה תמונות ונושאים שלי,
כמי שהתנצל על כתיבתו הפוגענית וחזר לסורו,
כמי שכתב את "הבדיחה" המטופשת האחרונה רק כדי להקניט,
כמי שכתב שבחורה עירומה בתמונה מסוימת מזכירה לו סרט אימה... [אגב, אני הייתי מוכן להיות איתה בסרט כזה מדי יום...] ועוד ועוד... אין לך להלין אלה רק על עצמך!
ברור שבכתיבתך אתה גורם לפגיעה מסוימת במרבית האנשים בפורום, שכן אהבו את התמונות והנושאים שפרסמתי אבל לא נראה לי שתשנה דרכך ומן הסתם האגו הגדול שלך המפיץ הלך רוח רע ובזבוז זמן לאנשים חדשים שתורמים לנושא, ימשיך וינהל אותך.
והנה אין לי כוונה להעלות יותר דברים - אז הרווחת ותהנה יום יום, דקה דקה ממעשיך.

תמי ליבנה

אוהב את התחום
מעורבות
40
נקודות
28
ולהוסיף קמצוץ דק לדיון אני למדתי יותר מביקורת מאשר מטובי המשבחים.

ולעניות דעתי הקטנה והלא מתיימרת מקצועית, צילום טוב הוא צילום שתופס רגע, ולא בהכרח הציוד.

יש גישות שונות וטעמים שונים אבל יש גם טכניקה שצריך ללמוד כדי ליישם את מה שאנחנו אוהבים.

יאללה שנה אזרחית אחלאית מסין הקרה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
יהיה חבל מאוד אם עמי יעזוב את הפורום ולא יעלה תמונות ותוכן. ביקורת עיניינית של צלם מקצועי מלמדת את כולם הרבה יותר מכל חמוץ... אשמח אם נמר ימצא דרך לפתור את זה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יהיה חבל מאוד אם עמי יעזוב את הפורום ולא יעלה תמונות ותוכן. ביקורת עיניינית של צלם מקצועי מלמדת את כולם הרבה יותר מכל חמוץ... אשמח אם נמר ימצא דרך לפתור את זה...

כל אחד כאן עושה את מה שטוב לו.
אני אשמח שעמי ישאר אבל זו בחירה שלו נטו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור