LCD טלוויזיה 55 מתלבט בין LG OLED C6 לסמסונג KS9500

haim222

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
בתור חברה איכותית בחיים
lg לא היתה נחכה כמה חודשים שסמסונג יוציאו דבר חדש ואז נדבררררררר
עכשיו אתה מתלהב מה הoled אה עוד כמה חודשים וחוץ מזה היא לא עוברת את סמסונג בחדות ובצבעים ובפרט בבהירות

גולן זיו

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
חיים אתה מוזמן לבוא לראות אצלי סרט (אפילו HD ולא ִ4k)
אני חותמת לך כאן שאתה חוזר מבואס הביתה!

תסתכל בביקורות (בכל הביקורות בעולם) ותראה שהמסכי אולד קיבלו את הביקורות הטובות ביותר בשנה החולפת. אותי לא מעניין אם LG או סמסונג מייצרות את המסך. אין מניות ואין לי שום עניין להגן על אחת מהן, אבל המסכי OLED נכון להיות הם המסכים המלהיבים ביותר. אם ה 9500 היה טוב יותר הייתי קונה אותו, אבל בכל הקטגוריות האולד עולה עליו. זו טכנולגויה הרבה יותר מתקדמת, והעתיד ללא ספק שייך למסכי OLED

haim222

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
ידידי היקר שכחת בעיה אחת שהיא מאוד חשובה
וזאת הצריבה שעדיין LG לא הצליחו לפתור בזמן הקפאת תמונה יש בעיות בה שאת זה אין בסמסונג
אז לא נוסיף עוד וזה שהם מלהיבים זה אך ורק בשחור בשאר הפרמטרים ה9500 עולה עליה בהרבה אפילו
בביקורות אומרים שבצבע ובבהירות ובחדות 9500 עולה על הOLED

haim222

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
כן אני מוכבהתערבות
אתה תבוא אליי ואני אליך בכייף
תקבע ויאללה ??????

haim222

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
דרך אגב הם קיבלו דירוג גבוה
אך ורק בגלל השחור ותו לא

haim222

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
יש להם בעיה לOLED וזאת בהצריבה בזמן
שהמסך מוקפא כלומר תמונה מוקפאת

haim222

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
היי חיים. הכל ב LG מעלה מעל הסמסונג. בכל פרמטר ופרמטר. ראיתי את 2 המסכים אחד מול השני והסמסונג נראה כמו טרנטה ישנה לעומת האולד. אני מוכן להתערב ש 100 מתוך 100 יצביעו לטובת ה LG
אין מה להשוות מסך LED למסך OLED
הכל נראה בו טוב יותר (ואני מתכוון להכל) ואם אתה לא מצליח לראות את זה אני באמת ממליץ לך לעשות ניקוי עינים

זליג ש

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אני רוצה להגיד לשניכם משהו, טלויזיה לד של לג דגם SJ HDR9500 55 אינץ היא מעולה כאשר שידור הוא בהתאם כי כש השידור הוא לא בהתאם גם מסך אולד לא יראה את מלוא היופיו כי תקחו בחשבון שלא כל התוכניות משודרות ב HD 4K.

זליג ש

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אגב הצבע השחור בלג SJ 9500 גם מודגש יפה .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור