טושיבה WL700 - מסך LED תלת מימד מעוצב, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: טושיבה WL700 - מסך LED תלת מימד מעוצב, ביקורת

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ביקורת מצויינת
אני רואה שמסכי LED עשו קפיצה מאוד משמעותית באיכות SD
שנובעת מאיכות שידור לקוייה.

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
ליאור למי יש את מעבד התמונה הכי טוב באיכות SD
אם היית יכול לתת דירוג מי היה מקום 1 עד מקום 5

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
טושיבה באופן מסורתי מבצעים עיבוד תמונה מודגש למדי, זה מקנה תוצאה טובה בשידורי SD (אם כי הייתי מוותר על חלק מהעיבוד בשידורי HD לפעמים) ונותן תוצאה מן הטובות, במיוחד בשילוב עם מתיחת התמונה המוצלחת שלצערי, חלק מהיצרניות המתחרות כבר ויתרו עליה משום מה.

בני בנקר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נדמה לי שאין התיחסות לסוג התאורה האחורית,אבל לפי עובי המסך, אני מניח שהיא לא מטריצה אחורית עם local dimming,למי שלא מעוניין בתלת מימד מסיבות שונות: מחסור חמור בתכנים,משקפיים מעצבנות,הרגשת חוסר נוחות בצפיה ארוכה ועוד,האם
46SV685 של טושיבה לא נותנת תמונה טובה יותר כשמדובר באיכות השחורים ובפרטים במחיר נמוך יותר ?

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
צודק, היא אכן EDGE LED (שזה למעשה הסטנדרט כיום במסכי LED, במקרה ויש LOCAL DIMMING אז היינו מציינים את זה במפורש).
הטיפול בשחור ובעניין אחידות התאורה בתמונה יהיו טובים יותר ב- SV685.
לא יודע האם דגם זה נמכר עדיין.

בני בנקר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בסדרה החדשה עם מעבדי CEVO דגם הטופ הוא עם מטריצה אחורית של 512 אזורי LED ו local dimming .האם ימכר בארץ ומה מחירו הצפוי ? בהקשר למכירה של 685,האם בכל פעם שיוצא דגם חדש, היבואן מפסיק מיידית למכור דגמים ישנים יותר,או שזה שונה בין יבואן ליבואן ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
טושיבה CEVO יושק בישראל בשבוע הבא (פורסמה הזמנה לאירוע לחברי האתר), מחירו לא יהיה זול...
באופן כללי, כאשר יוצא דגם חדש, היבואן ממשיך למכור את כל מה שנשאר במלאי מהדגם הקודם ולא מפסיק באופן מיידי את המכירה שלו, זה זהה בד"כ אצל כולם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור