טושיבה LCD RV635 עם Resolution+ - ביקורת

א

אורח

אורח
מתלבט איזו טלויזיה לקנות
אני גר במקסיקו כך שאני די מתקשה למצוא סקירות וביקורות על דגמים שנמצאים פה בשוק
ובכל זאת הייתי שמח אם מישהו היה יכול לעזור לי לבחור בין הדגמים הבאים בהנחה והמחיר והגודל לא משנים לי
ואני מעוניין בטלויזיה בין 37 ל 42 אינטש איזו היא המומלצת בין הדגמים הבאים?
TOSHIBA 40" XV648U
PHILIPS 42" PFL3704
SAMSUNG 5540 LN40C540
LG 37" LH70
LG 37" LH30
תודה מראש

moshe72

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני מתלבט האם לקנות את דגם 42AV635 או להשקיע עוד 1000 ש"ח בדגם 42RV685 שניהם של טושיבה,ההבדל היחיד בינהם הוא AV 1:15000ו - RV 1:50000 ניגודיות דינמית.האם ההבדל מצדיק את המחיר?יש הבדל גדול בתמונה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דגם RV טוב יותר. האם זה שווה את ההפרש? תוכל לדעת לאחר שתשווה בין שני המסכים בחנות ותחליט בעצמך.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לאורח ממקסיקו, נראה לי שהבאת מגוון של דגמים שונים במחירים שלהם, לא?
מה מרחק הצפיה מהמסך בבית?

ה

האורח ממקסיקו

אורח
עזרה בבחירת LCD
בגלל אופי הסלון שלי ניתן לשנות את מרחק הצפיה בין 2 וחצי מטרים עד למקסימום של 4 מטרים
עניין המחירים לא רלוונטי כי התקציב לא מהווה בעיה מה שיותר חשוב לי הוא איכות הטלויזייה.
מכיוון שאני חדש בתחום הטלויזיות השטוחות(עדיין צופה ב-CRT), אומנם קראתי כמה סקירות שעזרו לי קצת עם המונחים, אך אין לי יותר מדי כלים לקבוע איזה דגמים יותר איכותים.
השימוש במסך יעשה בעיקר עבור צפיה בקולנוע ביתי בDVD רגיל(לא bluray) משחקים בPS3 גלישה באינטרנט ומעט צפיה בשידורי לווין באיכות SD אבל אם אפשרות עתידית לצפיה בHD מכיוון מעולם לא הייתה לי הטלויזיה המתאימה לראות HD לא החלטתי עדיין אם לשדרג את הממיר.

תודנ על העזרה

gadwald

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
RV635 & RV685

היי ליאור,
ראשית תודה על הסקירות המקצועיות הואיל והרבה פעמים קשה בחנות להתרשם אני מסתמך על הבקורות באתר. ההתלבטות הסופית שלי היא בין ה - RV של טושיבה לפיליפס 8404 בגודל 42.
לגבי הטושיבה הדגם שנמכר היום הוא ה - RV685 ולא ה - 635. רציתי לדעת האם יש הבדל בין הדגמים האלו ? ממה שראיתי מחיר ה - 635 גבוה יותר משום מה למרות שלכאורה ה - 685 חדש יותר.
אודה לעזרתך

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפי מה שידוע לי, מדובר בהבדל עיצובי.

א

אורח

אורח
סדרת XV מול RV

האם זה נכון שלמרות שסדרת ה-XV טובה יותר (100 הרץ) רמת הבהירות נמוכה יותר 450 לעומת 500 בסדרת ה-RV? האם ההבדל משמעותי בצפייה רגילה?

א

אורח

אורח
LCD לצפייה בשידורי SD

הי ליאור.

מאחר ותנאי הצפייה שלי אינם מתאימים למסך פלסמה בתקציב נתון (תנאי אור חזקים יחסית),
האם תוכל לדרג מבין ה- LCD הבאות איזו הראוייה ביותר לצפייה ספציפית בשידורי SD דרך ממיר רגיל (לא HD) בשידורי Yes?

Panasonic TX-32LX800 -vs- Regza-RV555 -vs- Regza-RV635D -vs- Regza-XV635D

נכון שהגדלים נעים בין "32 עד "42 וכביכול הקטנה אמורה להתאים הכי טוב, אבל אילו ננטרל נתון זה איזו הטובה ביותר בתנאים שהזכרתי (שום פרמטר HD אינו רלוונטי מבחינתי)?

תודה! יורם

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האם ראית את כל הדגמים הללו זמינים לרכישה בחנויות?

א

אורח

אורח
LCD לצפייה בשידורי SD

טרם, כולם עברו כאן ביקורת ומנסה להתמקד טרם הגעתי לתצוגות (בכדי להמנע מללכת שם לאיבוד). אפרופו התמקדות נניח טושיבה, לאיזה נתון על הנייר היית מקנה חשיבות רבה יותר לצפיית SD – האם לתדר 200Hz בסדרת ZV, מול 100Hz בסדרת XV, מול 50Hz בסדרת CV הנחותה אולם גם זו התומכת ב- HDReady העדיפה על FHD למניעת גרעיניות ב- SD כבר ברמת החומרה ללא קשר לאגוריתם זה (Reso+, SuperLive) או אחר? TNX, יורם

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בשידורי SD' איכות התמונה עצמה (גרעיניות, פיקסליזציה, צבעים וכו'), אינה קשורה למנגנון החלקת תנועה 100Hz או 200Hz.
את ה- XV האחרונה לא בדקתי, אולם גם ב- RV635 שמגיעה ברזולוציית FULL HD, איכות שידורי SD היתה טובה.

א

אורח

אורח
לגבי חיבור מחשב נייח או נייד לטלויזיה

היי ליאור,

ברשותי טלויזיית LCD של טושיבה מדגם 42rv685, וכמו כן ברשותי שני מחשבים: האחד נייח עם כרטיס מסך NVIDIA 9800 GT והאחר נייד עם כרטיס מסך NVIDIA 9500 GT.

ניסיתי לחבר ביומיים האחרונים גם את הנייח וגם את הנייד לטלויזיה על מנת לצפות בסרטים.
מצד אחד, הצלחתי לראות את התמונה על ידי חיבור דרך כבל HDMI ל-HDMI,
אך מאידך, לא הצלחתי לשמוע קול משני המחשבים על ידי חיבור כבל זה בלבד.
אולי יש קשר לחיבור SPDIF שאין לי מושג האם קיים בין כרטיס הקול לבין כרטיס המסך.

לאחר מכן, ניסיתי לחבר את היציאה הירוקה של כרטיס הקול משני המחשבים דרך שני כבלים שונים,
האחד 3.5mm To RCA x 2 והשני 3.5mm To 3.5mm, ועדיין השארתי את חיבור ה-HDMI,
אך גם כאן ללא הצלחה - עדיין לא שומעים קול.
(רצוי לציין שחיברתי את הכבל 3.5mm To RCA x 2 לכניסות האדומה והלבנה הקרובים ל-HDMI שחיברתי אליו את כבל ה-HDMI ל-HDMI - HDMI מספר 4 בטלויזיה הזו.)

יש לי ממיר HD של HOT אשר מחובר ל-HDMI 4 והוא (מן הסתם) מצליח להעביר קול, כך שאין בעיה בחיבור עצמו.
ניסיתי לחבר את כבל ה-HDMI ל-HDMI גם לכניסות HDMI 1, 2 ו-3, אך ללא הצלחה לשמוע קול גם בהן.

רצוי לציין שבנייח אני משתמש במערכת הפעלה חלונות XP ובנייד בחלונות 7.
כמו כן, יש לי אפשרות בכרטיס קול להשתמש באיכות HD, אך אין לי אפשרות לבחור בה,
למרות שדרוג הדרייברים לחדשים ביותר.

אין לי מושג מה אני עושה לא בסדר.
האם צריך להגדיר משהו מיוחד בכרטיסי הקול במחשבים?
איך ניתן לבדוק רק את חיבור הקול לטלויזיה על מנת לבדוק האם הוא פועל בכלל?
אולי עליי לחבר את המחשב עם DVI ל-VGA של הטלויזיה ואת הכרטיס קול לכניסת קול PC שיש לידה ואז הקול יעבוד?
אשמח לעזרה.

א

אורח

אורח
לא משנה, הסתדרתי

מסתבר שבכרטיסי קול של RealTek צריך לבחור ידנית את SPDIF out אחרי שמחברים את הכבל של הקול ליציאה הירוקה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור