טוויק השנה שלי: בסיסי קרבון לספייקים

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
דווקא מסיבה לא ברורה דילגתי עליהם אבל בהפצרתו של חבר האתר menibi שמתי כמה דיסקות פשוטות אלה מתחת לעוקצי הרמקולים העומדים והסטנד האיכותי של המערכת שהחליפו את בסיסי הבראס אודיו גרייד ואחרים והלסת נשמטה.
חישבו על כל מושג אודיופילי והם חוללו בו שיפור. יכול להיות שבגלל שאצלי הרצפה היא פרקט למינציה הקרבון חוללו את השינוי הזה אבל בעבור חוקן דולרים מאיביי ללא שם מפוצץ איטס א מאסט ניסוי.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
דווקא מסיבה לא ברורה דילגתי עליהם אבל בהפצרתו של חבר האתר menibi שמתי כמה דיסקות פשוטות אלה מתחת לעוקצי הרמקולים העומדים והסטנד האיכותי של המערכת שהחליפו את בסיסי הבראס אודיו גרייד ואחרים והלסת נשמטה.
חישבו על כל מושג אודיופילי והם חוללו בו שיפור. יכול להיות שבגלל שאצלי הרצפה היא פרקט למינציה הקרבון חוללו את השינוי הזה אבל בעבור חוקן דולרים מאיביי ללא שם מפוצץ איטס א מאסט ניסוי.

מה עם קישור למוצר?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113

אבל השנה רק התחילה!! חכה... :אצבע מורמת

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
אני מאז ומעולם אמרתי שלבסיס הספייק של הרמקול יש השפעה משמעותית ביותר על התוצאה והתפקוד שלו.
יאללה שתף בקישור ופנק בכמה תמונות. תמונות זה חובה ;)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
זה ל 2018, כמו שאר נבחרי האתר ;)

היות וקיבלתי אותם ולא קניתי בעצמי, הנותן המעדיף להישאר בעילום שם אמר לחפש באיביי תחת carbon fiber speaker spikes. אני מתאר לעצמי שזה משהו כזה:

https://www.ebay.com/p/4-X-Black-Ca...one-Pad-Isolation-Base-Feet-25x5mm/2277695640
לא צריך להבהל, המחיר 39 שקלים חדשים זה לכל הרביעייה, לא רק לאחד.... :p

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה באמת קרבון או מצופה קרבון?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור