חשיבות והמלצה על כבלים לחיבור למסך OLED חדש

Ben Gordon

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
שלום לכולם,

לאור המלצתכם, רכשתי את המסך "LG OLED C2 65, תודה על העזרה,
למסך אחבר ממיר של פרטנר, Mini PC ו XBOX Series X.
אם זה חשוב אז אציין שהמסך יותקן על עמוד טלויזיה, הכבלים יושחלו דרך קוברה שעוברת מהמכשירים, מתחת לריצוף ומשם לעמוד הטלויזיה ולמסך.
אשמח להמלצה לכבלי HDMI מומלצים וגם לכבל עינית לטובת הממיר שישב במקום אחר,
חשוב לציין שעל הכבלים להיות באורך 5 מטר (מכיוון שהמכשירים לא צמודים לטלויזיה).

1. האם איכות הכבל מאוד חשובה, או שמספיק לוודא שהוא HDMI 2.1 שתומך ב 4K ו 120Hz?
כיום אני צופה במסך ישן עם כבל עלום (גם בממיר של פרטנר וגם באקסבוקס) ואין לי בעיה עם איכות התמונה 8O .

2. ראיתי שיש כבלים שנחשבים מאוד איכותיים ועולים מאות שקלים, אם זה לא קריטי, אני מעדיף לרכוש כבלים פשוטים יותר.
מצאתי לדוגמא את הכבל הזה, הוא לא מהכבלים שעולים 30 ש"ח אבל גם לא 300 ש"ח,
האם הוא מומלץ? אפשר משהו זול יותר? צריך משהו טוב יותר?

3 אשמח גם ללינק עבור כבל עינית.

תודה רבה.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
איכות הכבל חשובה. אני מאוד אוהב את כבלי ה-HDMI של אודיוקווסט. בסדרות הנמוכות: פורסט, פרל וסינמון העדפתי את הסינמון, אבל גם האחרות טובות. אין צורך לטפס מעל הסינמון, זה מיותר. כל התעשיה של כבלי וידאו באלפי דולרים היא לא בשבילי.

Ben Gordon

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
איכות הכבל חשובה. אני מאוד אוהב את כבלי ה-HDMI של אודיוקווסט. בסדרות הנמוכות: פורסט, פרל וסינמון העדפתי את הסינמון, אבל גם האחרות טובות. אין צורך לטפס מעל הסינמון, זה מיותר. כל התעשיה של כבלי וידאו באלפי דולרים היא לא בשבילי.

1. תודה רבה על ההמלצה, תוכל לשלוח קישור לכבל כזה?
2. מה דעתך על הכבל בלינק שצירפתי?
3. אם מישהו מכיר, אשמח ללינק לכבל עינית.

תודה.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
לא מכיר את המותג קלאב 3. אני הייתי מסתמך על מותגים ידועים כמו audioqeast, supra, chord company. אלו מותגים שאני משתמש בהם כבר שנים רבות מבחינת חיבורי וידאו ומרוצה מאוד. כל אדם ממליץ על מה שהוא מכיר ומשתמש, ככה זה.

Ben Gordon

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
לא מכיר את המותג קלאב 3. אני הייתי מסתמך על מותגים ידועים כמו audioqeast, supra, chord company. אלו מותגים שאני משתמש בהם כבר שנים רבות מבחינת חיבורי וידאו ומרוצה מאוד. כל אדם ממליץ על מה שהוא מכיר ומשתמש, ככה זה.

תודה רבה, תוכל אולי לצרף לינק לכבל כזה?
לא מצאתי ב ksp/tms/אייבורי.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
הכבלים האלה לא נמכרים באייבורי או KSP. הם נמכרים בחנויות אודיו-וידאו מתמחות בכל הארץ. יבואן אודיוקווסט הוא ט.ר אלקטרו סטריאו בע״מ יש לו אולם תצוגה בת״א. יבואן קורד הוא אילן תמיר מחברת ״חוויה מוסיקלית״ בחיפה. יבואן סופרה הוא איי וי טופ ליין מראשון לציון.

Ben Gordon

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
הכבלים האלה לא נמכרים באייבורי או KSP. הם נמכרים בחנויות אודיו-וידאו מתמחות בכל הארץ. יבואן אודיוקווסט הוא ט.ר אלקטרו סטריאו בע״מ יש לו אולם תצוגה בת״א. יבואן קורד הוא אילן תמיר מחברת ״חוויה מוסיקלית״ בחיפה. יבואן סופרה הוא איי וי טופ ליין מראשון לציון.

אז אין שום אתר שפאשר פשוט להזמין ממנו את הכבלים? :)

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
יש אתרים בחו״ל. בארץ מזמינים את הכבלים הללו אצל היבואנים, או אצל החנויות המתמחות באודיו וקולנוע ביתי שעובדות עם אותם יבואנים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור