חרם על מוצרים מבריטניה

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אני מעלה את הנושא הזה מפני שיש המון מוצרי אודיו מברטניה
שנימכרים בארץ,אני לא מנסה לפגוע חלילה בסוחרים שלנו.
אבל חייבים להבין שבריטניה נותנת יד לאוייבים הכי גדולים שלנו.
אנא ,לכל מי שמתכנן לרכוש מוצר בריטי כלשהוא שינסה לרכוש את זה ממקור אחר.פחות שונא,אם יש.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מסכים איתך.
האם אתה חושב שאם תפסיק לקנות אודיו בריטי הבריטים ירגישו שהמדינה שלהם תלך לנפילה כלכלית?

היבואנים כאן {שמביאים ציוד בריטי} לא יכולים לחיות על פי קפריזות של אנשי פוליטיקה סרוחים, אני מבטיח לך שרוב היצרנים מעדיפים שיהיה שלום בכל העולם ושהמוצרים שלהם ימכרו לכל אדם בלי קשר לגזע, מין או דת.

שלח מייל ליצרנים ושאל אותם אם הם מוכרים לישראל. אם כן, כנראה שהם לא עושים עלינו חרם, מדוע שנעשה עליהם חרם?

בקיצור.
אל תטוסו לשם, אל תשקיעו בהם בבורסה אבל תקנו מהם מגברים, נגנים, כבלים ורמקולים מפני שזה לא קשור לפוליטיקה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
עמית אתה לא מוכר עכשיו 805 ?

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
כן אורי,לצערי רכשתי תרמקולים האלה לפני כשבועיים
למטרת רווח,ואפשר להגיד שכבר מכרתי אותם,אולם ,אם
העיסקה לא תצא לפועל אני שולח אותם חזרה לחנות בחו"ל
ומבטל תעיסקה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא נעים לי לספר לכם , אבל לדעתי זה לא פוליטיקה זה פשוט אנטישמיות מוסווה . בריטניה עצמה התנהגה הרבה יותר גרוע באירלנד , כלפי אזרחים שלווים , מאשר אנחנו נגד טרוריסטים כמו החמאס , ועדיין אם היית מעיז לשלוח משקיפים שיעזרול לIRA למנוע פגיעות בחפים מפשע , כול העולם היה עולה בלהבות . אם היית משלם למשקיפים מקומיים על תיעוד שכזה , הם היו טוענים שאתה מרגל אחריהם
אבל להם מותר לעשות את זה כאן , ועוד להעיז לעשות חרם ממשלתי נגד תוצרת של התנחלויות , וגם של רמת הגולן , עד כמה שיידעתי מגעת רמת הגולן זה בלב הקונצנזוס
מה שאומר שזו אנטישמיות
אז אני מסכים שהשמאל הישראלי גרם לזה וגם הסית את קבוצת המשפטנים ששם (שחלק מחבירה הם גם שמאל ישראלי ), ואף אחד לא הולך להוקיע אותם כבוגדים , אבל מכאן ועד לחשוה שכשיורקים עליכם רק יורד גשם , יש דרך ארוכה
ולמי שרוצה להבין , השואה התחילה ע"י חרם על חנויות של יהודים

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני, בעיקרון, בעד חרם צרכנים, הן בשל נושאים צרכניים נטו (תמכתי באופנוענים למרות שמזמן אני לא רוכב, רק בגלל שחשבתי שטוב יהיה לעזור למחאה ציבורית שעוזרת לקידום האינטרסים של הצרכנים בישראל), והן לעיתים רחוקות בשל נושאים פוליטיים בינלאומיים, כי חשוב שאחרים ידעו וירגישו כשהם עושים מעשי נבלה (לדעתנו).

א-ב-ל
אנחנו, היהודים-ישראלים, ספגנו הרבה, כמעט מכולם, בעולם הזה. זו עובדה ולא התבכיינות.
- אז אם נחרים את הבריטים (שגם דפקו אותנו בתקופת המנדט) מה לגבי הגרמנים שעשו לעם היהודי את הזוועות הכי נוראיות בהסטוריה האנושית? לא נחרים את הנבלות?

- ומה לגבי הפולנים ששיתפו איתם פעולה? לא נחרים את המנוולים שהרגו, טבחו ואנסו?

- ומה לגבי הצרפתים ממשטר וישי ששיתפו פעולה עם הנאצים, ואחר כך גם תמכו באש"ף ובפלסטינאים ולא בנו, ומכרו נשק לסורים? נקנה מהם כאילו כלום לא קרה?

- והאוסטרים שגם עזרו למנוולים הנאצים, וגם מצביעים נגדנו מסורתית באו"ם, גם קונים נפט מאיראן וסוחרים איתה כאילו אין מחר, ותמיד תומכים בפלסטינאים, לא נחרים גם אותם?

- והשוויצרים? אלופי העולם בכמה תעשיות מעוררות הערכה, הם לא מנעו מיהודים להכנס לתחומם בטענה המגוחכת שהם "נייטרלים" ולכן לא יכולים לקלוט פליטים שברחו מגרמניה ואוסטריה? ובדרך עוד הסתירו מיליונים שמקורם ברכוש יהודי ובכסף של הנספים בשואה. ובשישים שנות קיומנו כמדינה תומכים באופן מובהק במדינות ערב ובפלסטינאים. לא נחרים את האנטישמים?

- והיפאנים, שנלחמו יחד עם הנאצים נגד כוחות הברית, השד יודע מדוע, ועד שזרקו עליהם פצצות גרעיניות לא נרגעו. לא נחרים גם את המלוכסנים האלה, שנודעו באכזריותם הרבה?

בקיצור, ההגיון ברור. מדינה קונטרוברסלית שכמונו, שבעצמה נתפסת ברוב מדינות העולם כמי שמפלה לרעה, כובשת אחרים ומסרבת לסגת ולתת להם חופש ומדינה משלהם, נוהגת בגזענות, מתעלמת מהחוקים הבינ"ל ומהחלטות האו"ם וכד' - מדינה שכזו ועם שכזה, שגם סבלו וסובלים מכל כך הרבה עמים במשך כל כך הרבה שנים, אם נתחיל להחרים מוצרים של מדינות על כל משבר פוליטי חדש שצץ, או על כל מי שיש לנו חשבון פתוח איתו, נמצא את עצמנו מהר מאוד ביחסי מסחר מפותחים עם מיקורנזיה, ומנותקים מסחרית מכל יתר העולם. לא כדאי לנו. איזה מגברים ורמקולים נקנה?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
לא נעים לי לספר לכם , אבל לדעתי זה לא פוליטיקה זה פשוט אנטישמיות מוסווה . בריטניה עצמה התנהגה הרבה יותר גרוע באירלנד , כלפי אזרחים שלווים , מאשר אנחנו נגד טרוריסטים כמו החמאס , ועדיין אם היית מעיז לשלוח משקיפים שיעזרול לIRA למנוע פגיעות בחפים מפשע , כול העולם היה עולה בלהבות . אם היית משלם למשקיפים מקומיים על תיעוד שכזה , הם היו טוענים שאתה מרגל אחריהם
אבל להם מותר לעשות את זה כאן , ועוד להעיז לעשות חרם ממשלתי נגד תוצרת של התנחלויות , וגם של רמת הגולן , עד כמה שיידעתי מגעת רמת הגולן זה בלב הקונצנזוס
מה שאומר שזו אנטישמיות
אז אני מסכים שהשמאל הישראלי גרם לזה וגם הסית את קבוצת המשפטנים ששם (שחלק מחבירה הם גם שמאל ישראלי ), ואף אחד לא הולך להוקיע אותם כבוגדים , אבל מכאן ועד לחשוה שכשיורקים עליכם רק יורד גשם , יש דרך ארוכה
ולמי שרוצה להבין , השואה התחילה ע"י חרם על חנויות של יהודים
לא שייך.

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לאלוהים אדירים , למדת היסטוריה יהודית ? אם למדת עם דגש על השואה ומה שקרה לפניה , היית מפתח עכשיו עור ברווז ואני לא צוחק .
אם תקח את המאורעות ותחליף את השמות , אתה תקבל בדיוק את אותו דז'ה וו שאני מרגיש .
פשוט תחליף גרמנים בבריטים , וסימון סחורות בסימון חנויות , ואתה יכול להמשיך , אבל אם אתה רוצה אני יכול לומר:(

ועוד דבר חשוב . מישהו ערב לכם שאם החבורה השמאלנית הזו של משפטנים שעוזרים לפלשתינים בכול רחבי אירופה (והם מודים שיש להם רשת ריגול שהם ממנים , הם גם הודו שהם יודעים שהחמאס עשה דברים יותר גרועים , והוא הלך נגד אמנת זנווה בכך ששם כוחות לוחמים בתוך אוכלוסיה אזרחית , הם גם מודים שזה גם קשור לרצח , עם , וכששואלים אותם אם כך למה ישראלים ? כי את הישראלים קל לתפוס , אנו לא יכולים לבודד את בכירי החמאס , ולמצוא הוכחות . אף אחד לא שאל אותם אז למה אתם לא מנסים ? ואם כך למה אתם חד צדדים , אבל זה נושא אחר ), מכול מקוםפ , מישהו ערב לכם שהם לא ילכו נגד קצינים ואח"כ גם נגד חוגרים ? , ואם תשאלו מניין יידעו ששירתתי שם ? תבדקו ביחידה או ביחידה אחרת שהייתה איתכם , אם שם יש אחד מאלו שהלשינו לעיתון הארץ
אז יום יבוא וכול אחד יצטרך לבדוק היטב באיזה מדינות החבורה הזו יכולה לאכוף מאסר ולהמנע מהן

אני לא יודע , אני אדם אופטימי מאוד , כול חיי הייתי אופטימי , אבל אני גם לא בת יענה . והסימנים שנראים עכשיו , מורים על כך שליהודים ולישראלים יהיו חיים קשים מאוד בעתיד הקרוב , ואני מאוד מקווה שהחששות הכי גרועים שלי לא יתקיימו

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
צריך ללמוד הסטוריה כללית (לאו דווקא יהודית) בשביל להבין שאין שום קשר, שום דמיון, ושום בסיס להשוואה בין מה שקרה לפני עליית הנאצים בגרמניה לבין מה שקורה היום באנגליה.

יש הררי ספרים ומאמרים מרתקים על הרקע - האידאולוגי, חברתי, כלכלי, פוליטי, פסיכו-פוליטי וגיאופוליטי - שקדם לעליית הנאצים, ועל הבסיס העמוק בתרבות הפרוסית והגרמנית שסייע להתפתחות האידאולוגיה הגזענית של הנאציזם. לאנגליה לעומת זאת תרבות פוליטית, חברתית והסטוריה שונה לחלוטין, שנשענת על מקורות שונים לחלוטין ועל ערכי יסוד לאומיים שונים. אין שום קצה של רסיס של בסיס להשוואה. שני עולמות שונים בתכלית, שלא לומר שתי קצוות של קשת.

אני חושב שיש מדדים מדאיגים הרבה יותר, ומעוררי עור ברווז הרבה יותר, מאלו שציינת. אבל זה לא המקום לפתח דיון שכזה. אז נחזור למוזיקה :)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אם כבר מוזיקה וחרם.
אני מציע חרם על תחנת 102FM , שהיום אחד השדרנים שלה התבדח על זה שגנבו את השלט מאושוויץ, ועל זה שהמשטרה הפולנית עשתה את העבודה שלה, ואיך הוא אמר, "הנה השיר של XYZ (אני אפילו לא זיהיתי איזו להקה זו), כדי להרגע מהסיפור הזה, ואז עוד צחוק ..."

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
אבל אני ממילא לא מאזין לתחנה הזו, אז זה כבר למעשה חרם, לא ? ...

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
יש סיכוי שתסביר למה זה לא שייך ?
הסברתי, קראתי שוב את שכתבת והבנתי שההסבר מיותר.

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שיצאו מהשטחים לא תהיה בעיה. שיהיו שתי מדינות לא תהיה בעיה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ככה אתה חושב יהודה.

כשנצא מהשטחים וניתן להם מדינה אנחנו נהיה בבעיה גדולה.
לא מעניינת אותם מדינה, לא שטח ולא נעליים. הם רוצים אותי ואותך 3 כמה מטרים באדמה.

כיוון שאני מכיר את עצמי ודיעותי הן ימניות מאוד קיצוניות אני מדיר רגלי מהשירשור הזה.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
נמר ,כבר יצאנו מרוב השטחים.
תאורטית ישראל עדיין שולטת,מעשית ישראל כבר לא
שולטת,לא בשטחים ולא בערים ערביות גדולות בתוך ישראל.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר ,כבר יצאנו מרוב השטחים.
תאורטית ישראל עדיין שולטת,מעשית ישראל כבר לא
שולטת,לא בשטחים ולא בערים ערביות גדולות בתוך ישראל.

פיזית המדינה לא שולטת פה בכלום, גם לא בערים הישראליות ולא באזרחים שלה.
חלם זה ומזמן. רפובליקת בננות עם חבורה של 120 זחוחים שמנותקים מהעם שלהם לגמריי..

אורי_ו לממשלה. (כי אם אפללו ורוחמה יכולים אני בטוח יכול)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה המצע שלך אורי?

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לצאת מהכל. מהיכן שלא היינו צריכים להיכנס מלכתחילה ולהוציא את כל המתנחלים.
מאחר שזה הועלה, חשבתי להגיב ומשום שזה לא המקום לכך, אני מפסיק  פה.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
dys
אתה מתכוון ליפו,חיפה,עכו, בקיצור לצאת מהארץ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור