חפירת ממירים !!!!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
על העניין שצץ עם המוצרים הסינים הוא שפשוט הנטייה היא לפסול אותם על הסף כמשהו שנןצץ אך אינו יהלום. כך היה בעידן הטרנספורטים : הסינים יצרו מכשירים צעקניים בלי תעודות.
היום נראה לי שהסינים למדו המון : גם לתכנן גם להשתמש ברכיבי איחות וגם למדו איך למכור.
ונראה לי שהם צרכים לקבל יחס יותר טוב.
אני בהחלט שוקל אחד מהם .

בסין אפשר לתכנן ולייצר הכל, זה עדיין לא מעיד איך הדברים נשמעים (תקף לכל מוצר), קשה להתעלם מהמסורת, מיתוג, תדמית שיש למוצרים המגיעים מהמערב (טרם ראיתי מכונית סינית שיכולה לתת בראש למכונית אירופאית למרות שעל הנייר הטכנולוגיה זהה) אבל תמיד צריך לזכור שהמבחן היחיד שקובע הוא האוזן.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כבר דנו בזה כאן ובכל זאת,
הכלכלה של הסינים מבוססת על גניבת רעיונות, זכויות יוצרים, קניין רוחני פטנטים וכולי בחסות הממשלה הסינית שלא טרחה אפילו להטיל סנקציות על הפעולות האלו שלא לדבר על ענישה, ובכך למעשה עודדה את הגניבות.
אחרי לחץ כבד של האמריקאים במשך שנים רבות, ב 2018 הממשלה הסינית חתמה סופסוף הסכם שלפיו יוטלו סנקציות כאלו ואחרות על פעולות כאלו בתחומה.
בפועל זה כמובן לא קורה והממשלה הסינית עצמה נתפסה כשהיא מנסה לקנות לווין אמריקאי חדשני דרך כמה חברות קש בכדי לגנוב את הטכנולוגיה שלו ולהעתיקה.

כדאי לקחת גם את זה בחשבון.

אני גם מאוד מסכים עם כך שאיכות ומחיר הרכיבים אינה ערובה לצליל, אפילו לא קרוב לזה.
כמו שכולנו יודעים צליל לא רק עניין טכני, בניית מכשיר היי-אנד מגלמת בתוכה עמדה אסתטית, רעיונית, נפשית ביחס למוסיקה, גם אם מעתיקים מעגלים, עדיין יש הרבה הכרעות שקשורות בטעם, בסגנון ולכן מכניסות פנימה את ההשכלה המוסיקלית של מתכנני המכשיר, את התפיסות שלהם ביחס למוסיקה ולמכשירי סאונד, טעמם במוסיקה וכולי.
אישית, אני גם לא סומך על חברה סינית שאינה בפיקוח מערבי (וגם בפיקוח מערבי, תלוי של איזו חברה בדיוק..) שהם השתמשו ברכיבים מקוריים, למה שאסמוך על חברה שמגיעה ממקום שהכלכלה בו מושתתת על זיופים וגניבות בכל התחומים.
גם אם מכשיר עולה 4000$ אין בכך שום ערובה לאותנטיות של הרכיבים. גם אם עולה 20,000 דולר.
והאמת, אני מעדיף לתת את הכסף שלי ליצרן שאני בטוח שמציית לחוקי קניין רוחני, זכויות יוצרים, פטנטים וכולי ולא לחברות שמגיעות ממקום שבאופן ממסדי מאפשר את הגניבות האלו ואף מעודד אותן בעצם סירובו לחוקק חוקים שיטילו מגבלות סנקציות וענישה על הגנבים.
בלי להגן על ההתנהגות הסינית, אתה שוכח שחברות מערביות מעורבות במעשי שחיתות ומרמה בהקפים ענקיים .
דוגמא אחת היא תרמית הדיזל של קונצרן VAG, ויש עוד אינספור דוגמאות.
מדבריך אפשר לחשוב שהסינים המציאו את הריגול התעשייתי.....
לדעתי, בעוד שנים לא רבות, התוצרת הסינית תהייה השולטת מבחינת היקף המכירות ובאייכות תואמת לתוצרת המערבית.
מי שלא מכיר את הכלכלה העולמית, כנראה לא מבין את היקפי הסחר בסחורות ושרותים שהסינים מוכרים ברחבי העולם.
דבריך דומים לאילו שטענו כנגד התוצרת היפנית בשלהי שנות ה 60 ותחילת שנות השבעים. ראה מה קורה עם התוצרת היפנית היום. אהדבר נכון גם לגבי התוצרת הקוריאנית.
היכולות של היצרנים הסיניים משתפרות מיום ליום, וכבר עכשיו הם מוכרים מוצרים קריטיים לחברות תשתית בכל העולם (וגם בישראל), ולכן לא נראה לי שתהייה להם בעייה לבנות ממירים לאודיו.
ההבדל העיקרי במוצרים הסיניים האיכותיים (שיש כבר היום רבים כאילו) לעומת המוצרים האייכותיים המיוצרים במערב הוא בערך 40% פחות במחיר.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
דפ
בסין אפשר לתכנן ולייצר הכל, זה עדיין לא מעיד איך הדברים נשמעים (תקף לכל מוצר), קשה להתעלם מהמסורת, מיתוג, תדמית שיש למוצרים המגיעים מהמערב (טרם ראיתי מכונית סינית שיכולה לתת בראש למכונית אירופאית למרות שעל הנייר הטכנולוגיה זהה) אבל תמיד צריך לזכור שהמבחן היחיד שקובע הוא האוזן.
דווקא אני חושב שאני כן נוסע על מכונית סינית סאן יונג רודיאוס. והם עושים מה שכל חברה סינית עושה מנוע וגיר של מרצדס ומסביב סיני או אולי קוראני . לא יודע

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
צחי,לא יצא לי לשמוע,אבל ניראה מאד מבטיח עם שלל ביקורות חיוביות:https://mytekdigital.com/hifi/products/brooklyn/

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
דפ

דווקא אני חושב שאני כן נוסע על מכונית סינית סאן יונג רודיאוס. והם עושים מה שכל חברה סינית עושה מנוע וגיר של מרצדס ומסביב סיני או אולי קוראני . לא יודע
דווקא קוריאני האוטו הזה והשם שלו סאניוניאנג ואכן המכללים הם של מרצדס, דור או דוריים לאחור.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
בלי להגן על ההתנהגות הסינית, אתה שוכח שחברות מערביות מעורבות במעשי שחיתות ומרמה בהקפים ענקיים .
דוגמא אחת היא תרמית הדיזל של קונצרן VAG, ויש עוד אינספור דוגמאות.
מדבריך אפשר לחשוב שהסינים המציאו את הריגול התעשייתי.....
לדעתי, בעוד שנים לא רבות, התוצרת הסינית תהייה השולטת מבחינת היקף המכירות ובאייכות תואמת לתוצרת המערבית.
מי שלא מכיר את הכלכלה העולמית, כנראה לא מבין את היקפי הסחר בסחורות ושרותים שהסינים מוכרים ברחבי העולם.
דבריך דומים לאילו שטענו כנגד התוצרת היפנית בשלהי שנות ה 60 ותחילת שנות השבעים. ראה מה קורה עם התוצרת היפנית היום. אהדבר נכון גם לגבי התוצרת הקוריאנית.
היכולות של היצרנים הסיניים משתפרות מיום ליום, וכבר עכשיו הם מוכרים מוצרים קריטיים לחברות תשתית בכל העולם (וגם בישראל), ולכן לא נראה לי שתהייה להם בעייה לבנות ממירים לאודיו.
ההבדל העיקרי במוצרים הסיניים האיכותיים (שיש כבר היום רבים כאילו) לעומת המוצרים האייכותיים המיוצרים במערב הוא בערך 40% פחות במחיר.

אין שום קשר בין מרמה של חברה ספציפית במדינה מערבית, שמנוגדת לחוק ושאם החברה תיתפס יופעלו נגדה ענישה וסנקציות לבין סירוב של מנהיגי מדינה לאכוף במדינתם חוקי קניין רוחני, פטנטים, זכויות יוצרים וכולי ובכך למעשה לעודד את הגניבות האלו, מה שאכן הפך את סין בפועל לאומה שבה הגניבה וההפרה של כל אלו היא הנורמה.
אלו פשעים שהממשלה הסינית נותנת להם חסות ומאפשרת אותם.
הם השתלטו על השוק העולמי בדרכי מרמה ואפשר לומר זאת.
זה בלתי אפשרי אך אם היה ניתן, היה ראוי להחרים את כל הסחורה שמגיע מסין עד שיחוקקו ויאכפו את החוקים המקובלים במערב בעניינים האלו.
באופן אישי תמיד אעדיף לקנות מוצר שיוצר בחברה שאינה בבעלות סינית, בעיקר מהסיבה הזו, אבל גם כי אני לא סומך על האמינות שלהם בשל נורמה מאוד מאוד נרחבת של זיופים במוצרים סיניים.
כמובן באופן תיאורטי, ברור שממיר סיני יכול להיות טוב, כמו כל מוצר אחר.

Giant Steps

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
צחי,לא יצא לי לשמוע,אבל ניראה מאד מבטיח עם שלל ביקורות חיוביות:https://mytekdigital.com/hifi/products/brooklyn/
אכן זוכה לחוות דעת חיוביות לרוב ברשת ומחירו זהה לכן נחשב למתחרה הישיר שלו ( אגב להפתעתי מייטק משלמים על המשלוח והמיסוי כך שזה המחיר הסופי גם בארץ! ) . לשניהם אותו שבב וזו דוגמה טובה לכיצד היישום משפיע על התוצאה. לכאורה המייטק יפה יותר, עם הרבה יותר פיצ'רים כולל פילטרים שונים לבחירה, כניסת phono , תמיכה ב mqa ובקצבים גבוהים יותר ו32 ביט. רכשתי אותו כחלופה לבנצ'מרק בגלל שרציתי להנות מקבצי mqa במנוי שלי ב tidal אך הוא הוא נמדד ונשמע פחות טוב מהבנצ'מרק, ולבסוף החלטתי להשאיר אותו לצד הבנצ'מרק, להקפיא את המכירה ולשרשר אותו לכניסה האנלוגית השניה בבנ'צמרק ולנצל אותו אך ורק לקבצי mqa. אני אמור לקבל בקרוב ספק כוח לינארי sbooster שאמור אולי לשפר את איכות הצליל במייטק אך בינתיים הבנצ'מרק נשמע לאוזני מפוקס ומפורט יותר במרבית סוגי הקבצים. לפני כן הייתי בעליו של ה dac 1 ואני נדהם כל פעם מהאיכות וההנדסה הבלתי מתפשרת של החברה במחיר תחרותי ביותר. אלמלא הייתי משתמש ברמקולים עם עכבה מאוד נמוכה הייתי קונה ללא חשש גם את המגבר שלהם . אף הוא מנצח רבים ויקרים ממנו בהרבה באוזן ועל הנייר תודות לטכנולוגית ה thx.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
זכויות יוצרים וכולי ובכך למעשה לעודד את הגניבות האלו, מה שאכן הפך את סין בפועל לאומה שבה הגניבה וההפרה של כל אלו היא הנורמה.

זה כל כך נכון עד כאב , לסינים איך אומרים אין אלוהים , אגב הזיופים הכמעט מושלמים הם כמובן בכל, ובמיוחד
בכבלים כאשר כל כבל של VDH או FURUTECH או XLO וכו נמכרים בעלי אקספרס בין רבע לחמישית המחיר
ואנשים מתפתים ונופלים , וכל שנה יש אצלי איזה 4-5 חוכמולוגים שחשבו שקנו מציאה.
וכך בגניבת הטכנולוגיות בכל תחום , ולכן צריך להיזהר מאוד ממוצרים עלומי שם או מאלה שטוענים כי המהנדס
והחברה היא גרמנית אולם המוצר מיוצר / מורכב בסין , כי בהרבה מקרים התרגיל הזה שאמור לייצר כביכול אמינות , פשוט לא נכון ומטעה.
אני מאמין שיש פה ושם אחת ל....יש חברות סיניות שמייצרות דברים איכותיים ואולם לדעתי זה הימור , ונתונים לחוד ותוצאה לחוד , ולפחות בסטריאו הי אנד , רכיבים איכותיים עושים את ההבדל , וכאלה אין במכשירים זולים
להחריד .

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
הסינים עושים רברסינג אינגנירינג ומעתיקים הכל, יש מקרים שההעתק טוב מהמקור, יש מקרים שמתעלים על עצמם ויש שיוצא חרא, יש חאפרים ויש לא, צריך לדעת לברור זה הכל.וכן, זה זול ואפילו מאוד(לא תמיד מעיד על איכות המוצר),זה זול כי זה made in chaina, לא כי זה נשמע חרא.
לצורך העניין, גם מוצרים אנגליים יש חרא, חרא של החרא, ויש טובים, כך בכל מקום, תדעו לכם שהיום גם במוצרים רפואיים חלק נכבד מאוד מיוצר בסין, ומדובר ב מכשירים מצילי חיים, לא באיזה כבל מסכן שחושבים שעושה איזשהו שינוי פסיכולוגי של חמימות בצליל אז... ש לא יעבדו עליכם.

נערך לאחרונה ב:

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
למעשה גם בקניית סטריאו תופס המשפט : הפשע משתלם למי שמתאים לו לשלם , כלומר מי שקונה על עיוור למעשה לוקח הימור , ולפעמים מאחר ואין את המוצר המבוקש בארץ בתצוגה אז ההימור לפעמים הוא בלית ברירה.

ומאיפה צץ הרצון להמר על המוצר המבוקש שאינו קיים בארץ ? ...מהביקורות ומאנשים ששמעו או לא שמעו והמליצו על סמך כלום או על סמך משהו שהם שמעו ממישהו , כאשר הרוכש הפוטנציאלי מחפש חיזוקים בכל מקום ובסוף גם קונה.
כמובן שזו טעות כי כל אחד אוהב סאונד מסויים ומה אמרו מעבר לים או חברים ״מומחים״ שווה לקליפת השום.
אבל יש משהו , למעשה 2 דברים שנותנים את הדרייב לקנות מוצר על עיוור וזה המחיר ובעיקר הפנטזיה שהיא כזו לזמן קצוב.
יש הרבה שקנו מוצר על עיוור על סמך המלצות וביקורות וחיו בפנטזיה שמכשיר העל בדרך ארצה , וכשהגיע ולא נשמע טוב או לא השתלב זה כבר מאוחר.

לפני 20 שנה היו קונים סטריאו לפי חוברת Hi Fi News או Hi Fi Choice מסטימצקי , כאשר כל ביקורת היתה על 2 עמודים
ואחרי קריאתה אנשים היו טסים להזמין מכשירים.
היום , אנשים עושים את אותו הדבר בדיוק, רק שבמקום מגזין יש להם את האינטרנט , אבל זו למעשה אותה קנייה בדיוק.

מה שאני לפעמים לא מצליח לפענח אצל אנשים זה שבארץ נכון להיום יש מבחר גדול מאוד של כל דבר בסטריאו להאזנה
מה שמקטין את מירווח הטעות קנייה מול הקנייה על עיוור ב 90% , ועדיין אנשים מחפשים פנטזיות בנייכר...לא מצליח להבין את זה .

בד״כ קנייה על עיוור היא ב 70% ומעלה נפילה לתהום , שעולה לפנטזיונר התורן בהפסד של אלפי שח אם לא עשרות אלפים
ובאכזבה מוסוות של כמה חודשים עד שהמכשיר עף ללוחות ( הרי לא יעלה על הדעת שדקה אחרי הרכישה יוצע למכירה ולכן הסבל והאכזבה המוסוות) וחוזר חלילה.

ודבר אחרון בנושא , הקנייה על עיוור מפאת המחיר ( כולל יד 2 ), אולי חסכה לרוכש כסף בטווח הקצר , אולם ברגע שהוא צריך למכור אותו מתחיל סרט מכירה בלתי נגמר שבסופו של דבר מגולם ההפסד , ככה שבטווח הארוך לא מרוויחים מזה כלום.

אמיר ארמה

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אמיר בוקר טוב
נמר קנה את הפטיפון על עיוור אולי המקרה שמעה דגם נמוך יותר.
רבים קונים דגם בחיר אחרי שהתרשמו מדגם נמוך יותר.
גם את הthiel 7.2 קניתי תקול בלי לשמוע אחרי שחייתי עם ה6 תקופה.
גם העניין עם המחשבה על רכישת ממיר מהרשת לא הגיע כאיזה שהוא הימור.
יש לי נסיון עם חלק מהחברות האילו ומרגע שנפתח השירשור קיבלתי גם הודעות מחברים שהחליפו ממירים בממיר סיני ולא התאכזבו.
להתנפל פה על הסינים כאילו הם גונבים ומעתיקים ומזיפים תכלס גם עם זה נכון לא מעניין אותי כלל .
אני מבצעה חפירה בעניין בשביל להפריד את החברות האמינות מאילו שלא ידוע מה טיבם.
Audio gd למשל השרות לקוחות שלהם פשוט מעולה ! הם עונים מיד על כל שאלה שולחים חלקים ואפילו מקבלים לשידרוג ותיקון מה שאי אפשר לומר על חלק מחברות המערביות המפורסמות שסובלות מבעית נגישות. הם נסקרו עי מגזינים מסחריים וגם רבות מאוד בפורומים כך שהם נכנסים לקטגוריה של חברה אמינה . גם gustard שאחד הממירים שלה זכה לרמה של כאלט.
ישנן חברות סיניות שהמוצרים שלהם נבחנים , סופר פופלארים וזוכים לשירשורים של 150 עמודים בפורומים בחול .
אני יודע שהשיווק האגרסיבי הישיר מהיצרן ללכוח הסופי במכירות המוניות בmassdrop פוגעות בסוחרים.
אבל הדרך היחידה להלחם בזה היא להשתפר ולנסות לתת ערך מוסף.
אני אומר לך בכנות אני שומע כל מני מוצרים כרגע חדשים ומשומשים ומנסה להגיע גם ללפחות 2 סינים שאני יודע שקימים בגיזרה . עם בסוף הכף תוכרע לסיני אף אחד ממי שעוקב אחר השירשור לא יזיל דמעה על מוצרים שעולים פי 2 לפחות רק בגלל שמגיעים ללכוח בדרך המסורתית.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
למעשה גם בקניית סטריאו תופס המשפט : הפשע משתלם למי שמתאים לו לשלם , כלומר מי שקונה על עיוור למעשה לוקח הימור , ולפעמים מאחר ואין את המוצר המבוקש בארץ בתצוגה אז ההימור לפעמים הוא בלית ברירה.

ומאיפה צץ הרצון להמר על המוצר המבוקש שאינו קיים בארץ ? ...מהביקורות ומאנשים ששמעו או לא שמעו והמליצו על סמך כלום או על סמך משהו שהם שמעו ממישהו , כאשר הרוכש הפוטנציאלי מחפש חיזוקים בכל מקום ובסוף גם קונה.
כמובן שזו טעות כי כל אחד אוהב סאונד מסויים ומה אמרו מעבר לים או חברים ״מומחים״ שווה לקליפת השום.
אבל יש משהו , למעשה 2 דברים שנותנים את הדרייב לקנות מוצר על עיוור וזה המחיר ובעיקר הפנטזיה שהיא כזו לזמן קצוב.
יש הרבה שקנו מוצר על עיוור על סמך המלצות וביקורות וחיו בפנטזיה שמכשיר העל בדרך ארצה , וכשהגיע ולא נשמע טוב או לא השתלב זה כבר מאוחר.

לפני 20 שנה היו קונים סטריאו לפי חוברת Hi Fi News או Hi Fi Choice מסטימצקי , כאשר כל ביקורת היתה על 2 עמודים
ואחרי קריאתה אנשים היו טסים להזמין מכשירים.
היום , אנשים עושים את אותו הדבר בדיוק, רק שבמקום מגזין יש להם את האינטרנט , אבל זו למעשה אותה קנייה בדיוק.

מה שאני לפעמים לא מצליח לפענח אצל אנשים זה שבארץ נכון להיום יש מבחר גדול מאוד של כל דבר בסטריאו להאזנה
מה שמקטין את מירווח הטעות קנייה מול הקנייה על עיוור ב 90% , ועדיין אנשים מחפשים פנטזיות בנייכר...לא מצליח להבין את זה .

בד״כ קנייה על עיוור היא ב 70% ומעלה נפילה לתהום , שעולה לפנטזיונר התורן בהפסד של אלפי שח אם לא עשרות אלפים
ובאכזבה מוסוות של כמה חודשים עד שהמכשיר עף ללוחות ( הרי לא יעלה על הדעת שדקה אחרי הרכישה יוצע למכירה ולכן הסבל והאכזבה המוסוות) וחוזר חלילה.

ודבר אחרון בנושא , הקנייה על עיוור מפאת המחיר ( כולל יד 2 ), אולי חסכה לרוכש כסף בטווח הקצר , אולם ברגע שהוא צריך למכור אותו מתחיל סרט מכירה בלתי נגמר שבסופו של דבר מגולם ההפסד , ככה שבטווח הארוך לא מרוויחים מזה כלום.

אמיר ארמה

אמיר,
יש חוסר הלימה קיצוני בין מחירי ציוד אודיו היי אנד ליכולות המימון של השכיר הממוצע בישראל. במצב כזה האודיופיל הישראלי מחפש מציאות, וזו התנהלות הגיונית, סבירה ומתבקשת. עבור רבים מאוד האפשרות האחרת היא כניסה לחובות אין סופיים, או ויתור על דירה/ חופשות בחו"ל, או התחביב כולו. משעה שכך, עומדות בפני רבים האפשרות לרכוש יד 2, או לחפש מציאות בסין הרחוקה. שוק היד השנייה בארץ חלש יחסית והמבחר בד"כ דל, ולכן חלק מהחברים פונה לסין, או לשוק יד 2 בחו"ל. סה"כ התנהלות צרכנית הגיונית ומתבקשת.

באופן אישי אני מאוד נרתע מתוצרת סינית, אין ולא היה לי אף רכיב כזה במערכת, אבל אני לגמרי מבין את ההגיון של מי שמחפשים כזה ציוד, במיוחד כשהרשת מלאה בסקירות מפרגנות. אבל עם כל הכבוד, זה לא הנושא החשוב לדעתי.

לי קצת חבל שהדיון מוסת לכיוון הזה של רכישה מסין כהתנהלות צרכנית נבונה או לא. זה בסה"כ עלה כאפשרות שצחי שם על השולחן, וכאמור לגמרי הגיוני ולגיטימי.

יש עוד ממירים במחירים סבירים, שמיוצרים בארה"ב ונמכרים ישירות לצרכן, כולל שירותי משלוח. אז יש עוד פתרונות למי שלא מוכן לשלם עשרות אלפי שקלים על ממיר. איך הם לעומת ממירים שעולים כפול? סה מה שמעניין..... ובכלל, כל נושא הממירים והסטרימרים וההבדלים בינהם מעניין הרבה יותר ואשמח ללמוד ( ולשמוע) עוד. ממה שנכתב כאן אני מבין שרבים נמצאים במצב דומה לשלי - חוסר נסיון וידע בתחום שתופס תאוצה.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
אמיר בוקר טוב
נמר קנה את הפטיפון על עיוור אולי המקרה שמעה דגם נמוך יותר.
רבים קונים דגם בחיר אחרי שהתרשמו מדגם נמוך יותר.
גם את הthiel 7.2 קניתי תקול בלי לשמוע אחרי שחייתי עם ה6 תקופה.
גם העניין עם המחשבה על רכישת ממיר מהרשת לא הגיע כאיזה שהוא הימור.
יש לי נסיון עם חלק מהחברות האילו ומרגע שנפתח השירשור קיבלתי גם הודעות מחברים שהחליפו ממירים בממיר סיני ולא התאכזבו.
להתנפל פה על הסינים כאילו הם גונבים ומעתיקים ומזיפים תכלס גם עם זה נכון לא מעניין אותי כלל .
אני מבצעה חפירה בעניין בשביל להפריד את החברות האמינות מאילו שלא ידוע מה טיבם.
Audio gd למשל השרות לקוחות שלהם פשוט מעולה ! הם עונים מיד על כל שאלה שולחים חלקים ואפילו מקבלים לשידרוג ותיקון מה שאי אפשר לומר על חלק מחברות המערביות המפורסמות שסובלות מבעית נגישות. הם נסקרו עי מגזינים מסחריים וגם רבות מאוד בפורומים כך שהם נכנסים לקטגוריה של חברה אמינה . גם gustard שאחד הממירים שלה זכה לרמה של כאלט.
ישנן חברות סיניות שהמוצרים שלהם נבחנים , סופר פופלארים וזוכים לשירשורים של 150 עמודים בפורומים בחול .
אני יודע שהשיווק האגרסיבי הישיר מהיצרן ללכוח הסופי במכירות המוניות בmassdrop פוגעות בסוחרים.
אבל הדרך היחידה להלחם בזה היא להשתפר ולנסות לתת ערך מוסף.
אני אומר לך בכנות אני שומע כל מני מוצרים כרגע חדשים ומשומשים ומנסה להגיע גם ללפחות 2 סינים שאני יודע שקימים בגיזרה . עם בסוף הכף תוכרע לסיני אף אחד ממי שעוקב אחר השירשור לא יזיל דמעה על מוצרים שעולים פי 2 לפחות רק בגלל שמגיעים ללכוח בדרך המסורתית.

בדיוק בגלל דוגמת הפטיפון של נמר, הבאתי את דוגמת נסיעת מבחן על מרצדס. אין קשר בין המיקרים בכלל! נמר גם קנה את הרמקולים שלו על עוור, אבל לקח סיכון אפסי, כי החליף לדגם בכיר יותר מאותה חברה.

לא מצליח להבין אודיופילים שקונים ציוד אודיו בלי לדעת איך הוא נשמע.

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
אני תומך באמיר.
גם לי אין מושג למה מחפשים בדשא ישן השכן (חו"ל) כאשר יש מספיק מבחר של מוצרים נציגויות כאן בארץ.
גם יש מישהו שיכול לתת גיבוי בעת בעיה כלשהיא (אמא ואבא למוצר), אחריות.

יש מוצרים סינים מעולים אבל הבעיה בסין שיש חיקויים על מוצרים אודיו של עצמם ולפעמים לא יודעים זאת.
לדוגמה: ייבאתי בזמנו את חברת mhzs (סידי פליירים).
מוצר מצויין כשלעצמו, אבל כאשר היצרן הודיע לי שיש חיקויים למוצרים שלו ולפעמים זה מוצרים עם בלאי בייצור שנמכרים ברשת במחירים מוזלים החלטתי לוותר עליהם למרות שנמכרו בארץ לא רע בזמנו ועד היום אני מחזיק בסידי פלייר הדגל של החברה, כי לא מצאתי משהו שמגיע לרמתו.

עד כאן על המוצרים הסיניים.

כל אחד שיעשה ככל העולה על רוחו, אבל אין יותר טוב כאשר יש משהו בארץ שתוכל להתרשם ממנו.
ציינתי כבר שיש מספיק נציגויות כאן?

חג שמח לכולם!

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מאוד מעניין.
יש לך דוגמאות לציוד כזה?

hegel, moon, avm, lavardin מה שעולה לי כרגע בראש, היו שנים שהייתה מגמה הפוכה של חימום יתר של הצליל, בשני המקרים לא נאמן למקור ופלאט אמיתי. יש בעיה עם תמונות של גרפים שמפרסמים הענות לתדר החוכמה זה גרף שמורכב ממספר תדרים וההרמוניות שלהם בו זמנית, שם נבדקת גדולתו של מגבר.

"כבל חשמל עבה להחזיר חמימות טבעית שאבדה."
מאוד מעניין.

ימשיך כבודו ...

חברות הכבלים מתחילות להכות על חטא ומוציאות כבלי חשמל עם מוליכים דקים, 2.5 3.3 ממ"ר למגבר ו1.5 ממ"ר למקור. מסתבר שכבלי חשמל דקים לא מוסיפים באס שמנמן וקולורציה לצליל כמו צינורות שני צול שהיו נהוגים עד עכשיו שהוסיפו שמיכת צליל לא רצויה אבל הצדיקו מחיר מופרך.
מה ההיגיון החשמלי לשים קו יעודי של 2.5 ממ"ר למערכת ולחבר לו כבל 3X4 למשל, סתם העלאת קיבוליות ובאס נפוח ולקרוא לזה פיין טיונינג למערכת, בולשיט.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כמה חודשים שומע ממיר סיני אצל חבר והוא פשוט מעולה ועולה חמישית מהממותגים, מה מעצבן אתכם סוחרים יקרים שאפשר לקנות רכיבי אודיו מצויינים במחירים שפויים? אל תבואו בטענות לקונים אותם, תבואו בטענות ליצרן ולעצמכם.
דרך אגב איפה יוצר הסמארטפון שלכם?

נערך לאחרונה ב:

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
מי שרוצה לקנות מגבר של ד׳אוגוסטינו חדש בקופסה, לא נפתח מעולם.
בלי אחריות או ניירת (גנוב) בשליש ממחיר ריטייל שיפנה אלי בפרטי.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מי שרוצה לקנות מגבר של ד׳אוגוסטינו חדש בקופסה, לא נפתח מעולם.
בלי אחריות או ניירת (גנוב) בשליש ממחיר ריטייל שיפנה אלי בפרטי.
חחחחחחחח
גם שליש מחיר צריך למכור כלייה

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אולי לא קראתם טוב מה כתבתי , אבל בהחלט כתבתי בפוסט הראשון שפה ושם יש יציאות לסיניים , כלומר זה לא גורף.

שנית , אולי אני טועה בהגדרה של הפורום הזה מאחר ולתומי חשבתי שזה פורום סטריאו הי אנד , וככזה , לא יכול להיות
שמוצר בכמה מאות דולרים עונה על ההגדרה הזו ששמה הי אנד , עד שהסתכלתי שוב , ומתברר שבעצם כתוב שחור על גבי לבן שזה פורום של סטריאו דו ערוצי , כלומר כל ענף הסטריאו דו ערוצי , ולא רק הי אנד , ולכן אולי אני טועה כי אי אפשר לערבב
בין שני הדברים , כפי שבפורום מכוניות יוקרה או ספורט , לא יהיה נכון להעלות פוסט על ביצועי פיאט 500 למרות שהיא מצויינת . אבל כפי שאמרתי , מאחר ומדובר בסטריאו דו ערוצי כללי ,הפורום הזה מעורבב בכל הרמות , אז הכל בסדר.

כמה חודשים שומע ממיר סיני אצל חבר והוא פשוט מעולה ועולה חמישית מהממותגים, מה מעצבן אתכם סוחרים יקרים שאפשר לקנות רכיבי אודיו מצויינים במחירים שפויים? אל תבואו בטענות לקונים אותם, תבואו בטענות ליצרן ולעצמכם.

לא מעצבן אותנו שום דבר , מאחר ומי שבתקציבו מכשיר זול , בוא נניח ב 3,000 שח , הוא לא עונה לקטגוריה שבה אנו מתעסקים כמו שסוכנות ב מ וו לא מתעצבנת כשלקוח מחפש אוטו עם תקציב של 50 אלף שהולך לרכוש קיה פיקנטו.

ש חוסר הלימה קיצוני בין מחירי ציוד אודיו היי אנד ליכולות המימון של השכיר הממוצע בישראל. במצב כזה האודיופיל הישראלי מחפש מציאות, וזו התנהלות הגיונית, סבירה ומתבקשת. עבור רבים מאוד האפשרות האחרת היא כניסה לחובות אין סופיים, או ויתור על דירה/ חופשות בחו"ל, או התחביב כולו. משעה שכך, עומדות בפני רבים האפשרות לרכוש יד 2, או לחפש מציאות בסין הרחוקה. שוק היד השנייה בארץ חלש יחסית והמבחר בד"כ דל, ולכן חלק מהחברים פונה לסין, או לשוק יד 2 בחו"ל. סה"כ התנהלות צרכנית הגיונית ומתבקשת.

אתה צודק , אולם לא על זה דיברתי , כל מה שאמרתי זה שמי שמחפש מוצר במחיר דומה למה שיש בארץ , בגלל שאמרו לו , או קרא ביקורות, שיחשוב פעמיים לפני קנייה על עיוור , ושעדיף לו לשמוע לפני קנייה.

לגבי מוצר יד 2 , אין פה בכלל מה לדבר כי הוא זול משמעותית מחדש אולם גם מוצר יד 2 לא קונים ללא האזנה , ואין דבר כזה קנייה בטוחה על מוצר שלא שמעת , כי קראתי כאן בפוסט שבאכזבה מרכישת מממיר ב 4,000 שח בקנייה על עיוור , תגרום לרוכש מפח נפש , והפסד של 500$ , אז תחשוב מה קורה לאחד שרכש מוצר על עיוור שעלה 5,000$ והתאכזב .....

כל מה שאני טוען זה שצריך להימנע מקניית מוצר על עיוור אם יש לו חלופות בארץ פלוס מינוס באותם המחירים.
וגם כאשר מדובר ביד 2 , צריך לשמוע , כי תחשבו שאתם רוכשים מוצר שעלה 5,000$ ב חצי המחיר , האם עדיין לא הוצאתם 2,500$ , מה זה לא כסף ? וזה שלא לדבר על הסיכון שאולי עבר תיקון , לרבות כאלה עם רכיבים חליפיים ששינו את הסאונד המקורי והאמינות.

וכמו שאמרתי בפוסט הראשון , הפשע משתלם למי שמוכן לשלם , כלומר כל מי שאין לו בעייה לקחת סיכון אז הכל בסדר, רק שלא יחשוב שדיון וחיזוקים טרום הרכישה מאנשים ניכבדים כאן בפורום ישנו את הסיכון .

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור