חסר ידע מחפש מערכת קולנוע ביתי

carpeDM

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אין לי שום רקע במערכות קולנוע ביתי, ריסברים או רמקולים ולכן אני פונה למומחים לעזרה.

אני מחפש מערכת איכותית (לא משהו מוגזם) במחיר 5000+ ש"ח (אני מוכן לעלות ליותר אם יש הצדקה).

די התלהבתי ממערכת פנסוניק SC-BT100 שהופיע כאן בביקורת, בעיקר מהפיטצ'ר של רמקוליים אחוריים אלחוטיים.
אני מחפש מערכת עם פיטצ'ר דומה במידה ויש כאלו, אסטטיקה חשובה לי מאוד.
כמו כן אני מחפש רמקולים קטנים שאפשר לתלות על הקיר (עמודי ענק לא באים בחשבון).

הבעייה היחידה שלי עם פנסוניק SC-BT100 למעט העובדה שהיא קצת יקרה:
א. נותנת פיטצ'רים בנגן שאני ממש לא צריך (תחנת עגינה מובנית עבור iPod), נגן בלו ריי.
ב. לא תומכת (לפחות לא פורט שהיא תומכת) בדברים נורא בסיסיים שאני משתמש בהם הרבה כמו פורמט divx (גם כניסת USB היתה יכולה להיות נחמדה), מה שיכריח אותי להחזיק מכשיר נוסף רק כדי לנגן divx.

גם הצעות של מערכות אחרות, ללא רמקולים אלחוטיים יתקבלו בברכה.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חשוב לך שהרמקולים הקדמיים יהיו גדולים (רצפתיים) או שהם יכולים להיות לוויניים? (סטאלייטים)

carpeDM

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא ממש יודע מה זה רמקול לווייני אבל בכל מקרה חשבתי לכיוון של רמקולים קטנים ריבועיים שאפשר לתלות או להניח על המזנון (למרות שאפשר לשכנע אותי ללכת לכיוון אחר אם יש הסבר טוב).

מצטער על הבורות...

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אז אתה כנראה מחפש רמקולי לוויני(רמקול קטן ממדים)..

carpeDM

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לפי הקישור הסלון שלי לא הכי מתאים,
גם לי יש תריסים וסלון שנפתח למטבח והסלון שלי אף יותר גדול מזה שנבדק בכתבה (קצת יותר מ 4 על 4) יתרה על זאת, על פי הכתבה יש כאן יותר מידי התפשרות על איכות הקול לטובת אסטטיקה אני מוכן להשקיע בשביל לקבל את החווייה המלאה את הצליל העוטף המתואר על ידי הכתבה.
האם סכום של 5000+ לא ראלי?

שיהיה ברור אסטטיקה חשובה אבל אני לא ישלם סכום (שלפחות מבחנתי הוא די יקר) רק בשביל להתאכזב מהחווייה ולקשט את הקירות שלי ברמקולים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לך על הדברים ההבאים:
DVD - פיוניר DV410 עולה בערך 600 שקל
מגבר: ימאהה RXV463 כ 2300 שקלים.
נשאר עוד 2000+ ש"ח לרמקולים לווינים.
ההמלצה שלי : canton MOVIE CX 80 עוד בערך 2500 ש"ח.
ויש לך מערכת ב5000+ מעולה שתשרת אותך הרבה שנים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מבין שיש לך בעיה עם החיוט לרמקולים האחוריים ופתרונות לכך בדרך כלל מיקרים קצת את הנושא.
ללא הבעיה הזו יש פתרונות אפשריים טובים לדוגמא מה שאורי רשם

carpeDM

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היתה לי תיקווה שישנם עוד רמקוליים אחוריים אלחוטיים דומים למה שיש בפנסוניק SC-BT100 אבל אם אין כאלא (ולא ניתן לרכוש את הרמקולים בנפרד) אני מוכן ללכת לכיוון של פתרונות קונבנציונאליים.

היות שהעברת הכבלים בדירה בצורה אסטטית תייקר בכל מקרה את כל הסיפור קיוויתי שאפשר להשיג פיתרון מהיר וקל אבל אני מניח שאין קיצורי דרך לפעמים (לפחות לא בזול)

אני אשמח לקבל הצעות נוספות שיהיה לי מבחר אופציות לחקור קצת בכל מקרה גם מתוך הפתרונות הקונבנציונאליים

ICHIGO

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם אתה מחפש רמקולים פחות כבלים פחות חיבורים רמקולים בצורה חיצונית יפים קטנים עם איכות צליל די מרשימה ביחס לרמקולים אני ממליץ אישית על רמקולים שהיו לי HARMAN KARDON: SOUNDSTICK 2.1
אני אישית נהניתי מהם עולים בסביבות 800 -900

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הרמקולים שהצעת שהם לא 5.1. ולדעתי הם לא מתאימים לסלון בכלל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור