חמש על אחד - במה הייתם בוחרים?

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
בהנחה שהייתם מחפשים הגברה ודאק בתקציב של פלוס מינוס 5,500 דולר

באיזה מהגישות או המוצרים הייתם בוחרים ולמה?:
תדי פארדו דאק פלוס פרה פלוס מונובלוקים dak+pr1+mb100
או hegel h300 (אינטגריטד הכולל דאק)
הראשון מגיע בחמש קופסאות שונות וזכה כאן לשבחים אך מעולם לא כחבילה כוללת, השני בחבילה אחת שזכתה בפרסים נחשבים סביב הכדור ומופיע בקופסא אחת.
כרגע עם אנטם 225 המחובר לאודיולאב 8200cd (סידי/דאק) המניעים מוניטורים של ספנדור sp3/1r2

נערך לאחרונה ב:

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
הי
אני הייתי הולך עם ההגל, אולי לא מאוזן כמו התדי, אבל יש מתיקות יפה לצליל ויש באס!
זה שילוב פנטסטי עם הספנדור. וגם תוכל לשמוע את השילוב אצל היבואן.

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
בתקציב כזה כבר הייתי מפצל לאינטגרייטד/פרה פאוור+דאק. באיזו וריאציה ואילו מכשירים שלא יהיו שתבחר.

לגבי השאלה ת'כלס, לא יודע לענות כי לא הזדמן לי לשמוע את ההגל הזה או ספנדור. את המונובלוקים של תדי כן שמעתי, והאמת היא שמאוד אהבתי. כמה ואם בכלל זה יעבוד עם הרמקולים שלך..נשגב מבינתי.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
שמעת אותם על הרמקולים שלך?

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
אם אתה מעוניין במוצר ALL IN ONE:
ELECTROCOMPANIET ECI-6D, שזה מגבר משולב ודאק.

אם אתה מעוניין במגבר משולב איכותי:
KARAN ACOUSTIC KA I180 MK2
יש אצל היבואן אחד מתצוגה במחיר הזדמנות.

לדעתי ההתאמה הכי טובה ל SPENDOR הגברה של CYRUS.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אם אתה מעוניין במגבר משולב איכותי:
KARAN ACOUSTIC KA I180 MK2

הבן אדם ביקש מגבר+DAC במחיר נמוך יותר ממה שהמגבר הזה נמכר.

טל, עקרונית אני גם חושב שעדיף לך לפצל. אין שום יתרון בלקנות חבילה אחת משולבת (מגבר משולב+DAC) אלא אם כן אתה בן 80 או לחלוטין לא מעוניין בשום פנים ואופן להכנס למסלול של התקדמות. קניה של מגבר משולב עם DAC תמנע ממך יכולת להתקדם בעתיד, לפחות עד שתמכור אותו.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
בהנחה שהייתם מחפשים הגברה ודאק בתקציב של פלוס מינוס 5,500 דולר

באיזה מהגישות או המוצרים הייתם בוחרים ולמה?:
תדי פארדו דאק פלוס פרה פלוס מונובלוקים dak+pr1+mb100
או hegel h300 (אינטגריטד הכולל דאק)
הראשון מגיע בחמש קופסאות שונות וזכה כאן לשבחים אך מעולם לא כחבילה כוללת, השני בחבילה אחת שזכתה בפרסים נחשבים סביב הכדור ומופיע בקופסא אחת.
כרגע עם אנטם 225 המחובר לאודיולאב 8200cd (סידי/דאק) המניעים מוניטורים של ספנדור sp3/1r2

הדאק של תדי טוב, אבל משתלם רק ביד שניה, במחיר חדש יש טובים יותר,
אני הייתי הולך אם כבר על הגל 200 עם איזה HD20 יד שניה, ככה גם קיבלת מגבר ודאק מעולים עם פאנץ' ועושר הרמוני וגם אפשרות שדרוג בזכות רכיבים מופרדים - אבל לא יותר מדיי - אל תשכח שגם אינטרקונקטים זה חשוב, וזה ממש לא זול.

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
הדאק של תדי טוב, אבל משתלם רק ביד שניה, במחיר חדש יש טובים יותר,
אני הייתי הולך אם כבר על הגל 200 עם איזה HD20 יד שניה, ככה גם קיבלת מגבר ודאק מעולים עם פאנץ' ועושר הרמוני וגם אפשרות שדרוג בזכות רכיבים מופרדים - אבל לא יותר מדיי - אל תשכח שגם אינטרקונקטים זה חשוב, וזה ממש לא זול.

האם ה h300 לא עדיף על ה 200 גם כמגבר? תמיד אוכל בהמשך לרכוש דק נפרד מהסדרות הגבוהות

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
הבן אדם ביקש מגבר+DAC במחיר נמוך יותר ממה שהמגבר הזה נמכר.

טל, עקרונית אני גם חושב שעדיף לך לפצל. אין שום יתרון בלקנות חבילה אחת משולבת (מגבר משולב+DAC) אלא אם כן אתה בן 80 או לחלוטין לא מעוניין בשום פנים ואופן להכנס למסלול של התקדמות. קניה של מגבר משולב עם DAC תמנע ממך יכולת להתקדם בעתיד, לפחות עד שתמכור אותו.

תודה, זו זוית שלא חשבתי עליה.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
האם ה h300 לא עדיף על ה 200 גם כמגבר? תמיד אוכל בהמשך לרכוש דק נפרד מהסדרות הגבוהות
כעקרון הגל טוענים שהוא עדיף גם כמגבר, בפנים יש גם את הHD11.

אתה יכול לקפוץ לגבי, יכול להיות שיש לו את ה300 במלאי עם הספנדור הנ"ל....

אני הייתי מנסה גם שילוב אחר מלבד הגל+הגל, למשל זרוק לממיר של הגל איזה מגבר טרנזיסטורי טוב, אצלי זה עבד כמו כפפה (לממיר הוספתי גם M2TECH EVOים).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור