מגבר חיפוש מגבר לAURUM CANTUS - VOLLA

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ומי אמר שאלקטרוניקה עבורם תהיה זולה.

בלי קשר {אני מכיר את הגווארינרי} הם שונים אחד מהשני לחלוטין מכל הבחינות. ובנוסף הם אינם מסוגלים להעביר תזמורת פלהרמונית מלאה באופן משכנע.

לדעתי הווריטי אודיו במקרה הזה עדיפים בהחלט.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
שלום נמר אז מה הוא הולך על הויסנט או שהוא בפרשת דרכים לא מובן בכלל מנסים לעזור הלוואי שנצליח לראות עוד אדם מחייך לא בעל עסק עושה עלינו כסף !!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האמן לי שירון ילד גדול {רק נראה בן 18}, הוא יעשה את השיקולים שלו.:)

לגבי בעלי העסקים.
כמה שהם יעשו יותר כסף כך נראה יותר ויותר ציוד מיובא ארצה.:cool:

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
נמר מילותך חקוקות בסלע כל מה שאתה אומר זה תמיד טוב אני רק מקווה בשבילו ובשביל כל אחד שיהנה ממה שהוא קונה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר מילותך חקוקות בסלע כל מה שאתה אומר זה תמיד טוב אני רק מקווה בשבילו ובשביל כל אחד שיהנה ממה שהוא קונה

(Y) תודה רבה על המחמאה.

אחרי הכל כולנו רוצים להינות.(ורד)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
.....

נערך לאחרונה ב:

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
גם לי היה יום הולדת לא מזמן אבל המתנה שלי עדיין בחנות ארוז ואני מחכה כבר להביא אותם הביתה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מזל טוב לרגל יום ההולדת ה 23 שלך (ורד) (ורד) -
כבר כמה שנים אתה חוגג 23 ? (lol)

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
סליחה למי התכוונת כרמי ?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מזל טוב לירון.
(great)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה יש לך?

רק בתערוכה, אבל הקדשתי לו לא מעט זמן (וחזרתי אליו כמה פעמים) כי סקרנה אותי ההתלהבות של כמה אנשים וגם של ניל (שאני מעריך אותו כאיש מקצוע ויבואן של מוצרים מצוינים). הרמקול נשמע לי צווחני ואני מודה שרמקולים "מתאמצים" אף פעם לא הרשימו אותי. לא בדקתי אותו בחדר קטן (סביבה סבירה הרבה יותר) אבל אני מכיר כמה רמקולים אחרים, צנועים גם הם בגודלם, שנשמעים הרבה יותר מאוזן ונכון ממנו, בלי להתאמץ ולהזיע, ובלי "לצעוק". סיסטם אודיו הם דוגמא אחת, מורל דוגמא נוספת ויש עוד.
ניראה כמו משהו פרסונלי,או שלא שמעת הרמקול בתנאים הנכונים,הרי החברה החליפה הקרוסים לכל המודלים הראשונים=והרמקול נשמע טוב מאוד.

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ומי אמר שאלקטרוניקה עבורם תהיה זולה.

בלי קשר {אני מכיר את הגווארינרי} הם שונים אחד מהשני לחלוטין מכל הבחינות. ובנוסף הם אינם מסוגלים להעביר תזמורת פלהרמונית מלאה באופן משכנע.

לדעתי הווריטי אודיו במקרה הזה עדיפים בהחלט.

אם הגווארינרי לא מנגן פילהרמונית אז מה כן מנגן?.
אני מכיר את הגוואריני ממנטו וגם את ההומאז' והם פורחים במוסיקה קלאסית.
יש לי הרגשה שהסטאפ שאיתו שמעת את הגווארינרי לא היה מתאים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רובי.
הגוורינרי מנגן את מה שיעדו אותו לנגן. מוסיקה קלאסית קלה, ג'אז וכל מה שלא מבקש רמקול רצפתי חזק.

שים את הווריטי אודיו מול הגווארינרי ביצירה קלאסית קשה.
שני הרמקולים ישודכו לאלקטרוניקה מתאימה.
מי לדעתך ינגן את היצירה בחופשיות ומי מהם יתקשה?

ובלי קשר.
אני מכיר את הגווארינרי הישן טוב מאוד. שמעתי אותו על כמה מגברים, את החדש הם לא הפכו עדיין למפלצת שמנגנת הכל.

נערך לאחרונה ב:

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא מכיר את הדגם המדובר של וראייטי אודיו כך שאני לא יכול לכתוב מי מהם ישמע טוב יותר או פחות.
אני יכול כן לכתוב בבטחון מלא שהגוארינרי לא מתקשה גם ביצירות טובעניות. אם הוראייטי נשמע טוב יותר לאוזני פלוני זה כבר דיון אחר.

אגב, הגוארינרי הישן הוא רמקול משובח והחדש הוא שדרוג לישן במיוחד בתחום התחתון. אני מציע שתשמע את הממנטו אתה עוד תופתע. אם הוא יהיה לטעמך או לא זה כבר סיפור אחר :)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
רובי איך תסביר שדיסק פשוט כמו של ניל יאנג הגווארינארי עם אלק' מתאימה, חדר מותאם, נחנקו בצורה לא מעוררת כבוד?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
רובי איך תסביר שדיסק פשוט כמו של ניל יאנג הגווארינארי עם אלק' מתאימה, חדר מותאם, נחנקו בצורה לא מעוררת כבוד?

האם זה לא עניין סוביקטיבי?
האם לא יתכן שמישהו אחר היה שומע את אותו הדיסק והיה אומר:"וואו, איזה יופי !"...

חוץ מזה, איך רובי יכול להסביר משהו שהוא לא שמע...? אולי המסקנה שלו היתה יכולה להיות שהבעיה היא לא ברמקולים אלא באיכות של ה"דיסק הפשוט"...

ארז

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

לא יודע איפה ואיך אתה שמעת.
אני שמעתי את הגוארינרי מחובר לסט של מקינטוש ואני לא אגזים אם אכתוב שזו אחת התוצאות הטובות ביותר ששמעתי בחיי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור