מגבר חיפוש מגבר לAURUM CANTUS - VOLLA

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סליחה שאני מתערב {אדם זה לא במקומך} אך המלצתי עליהם לירון דווקא היום.

מה שמאוד אהבתי אצל יאיר הוא שבמהלך בניית המגברים הם נבדקו על שלל רמקולים על ידי יאיר.
בין היתר שודכו לרמקולים האישים שלי והתבקשתי על ידי יאיר להאזין להם ולרשום הערות. לאחר הערותי לקח אותם אליו וחזר שוב עם המגברים + טיפול במה שהפריע {לדעתי}.

הבעיה היחידה שהייתה לי איתם הייתה טמונה בעיצוב הזוועתי. יאיר הפך אותם משתי קופסאות מכוערות למראה לשני ברבורים יפים.

לגבי סאונד.
לא ניתן לדעת שהם דיגיטלים. ברוב המגברים הדיגיטלים ששמעתי התחושה הייתה שחסרה אוקטבה בתחום הנמוך. במגברים של יאיר זה לא קורה.

המהירות והשליטה של הדיגיטלים תמיד הייתה מרשימה, גם כאן.

המגבר מאוזן באופן מעורר הערצה וגוון הצליל משתייך למשפחה הניטרלית.

בסך הכל אני חושב שמדובר במגברים מעולים.

אך ישנן כמה חסרונות.
שני מונובלוקים מצריכים שני כבלי חשמל, אינטרקונקטים ארוכים, ושיכוך אקוסטי לשני מכשירים.

היתרונות.
לא מתחממים כלל, איכות צליל, נראים מעולה, קטנים {יחסית} וכמובן היצרן המוכשר.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אדם אתה יכול לפרט יותר על המונו-בלוקים של יאיר - אני חושב שזה מאוד בתקציב שלו

לדעתי יאיר גם מסוגל להתאים את המגבר לרמקולים לפי הצורך (כמו החלפת כבל או פילטר במגבר כך שהסינרגייה תהיה מושלמת ) יש לו גם את ההבנה של מה בדיוק צריך לשנות בכדי להגיע לתוצאה מסוימת .

נערך לאחרונה ב:

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
תבדוק אצל ניל מ-LIVE SOUND,יש לו ציוד ברמה גבוהה,
שמעתי אצלו את ה-AUDIUM שדווקה יכול להתאים לבעיות עם אקוסטיקה,
ורמקול זה נציל ואין בעיה להתאים לו הגברה.
ראה בכתבה שנמר עשה על ה-AUDIUM

http://www.dtown.co.il/articles/797.html

ביקרתי היום אצל ניל ושמעתי את הAUDIUM המדובר מוגבר ע"י AARON NO.1A ולא כל כך אהבתי את התוצאה
אני מעריך שהבעיה הגדולה ביותר היתה ששמעתי אותו אחרי ששמעתי את הVerity Audio - Finn וגם את הVerity Audio הגדול יותר שאת שמו אינני זוכר שהם בעלי צליל גדול ומרשים מאוד (וגם עולים הרבה יותר ממנו)

כנראה שסדר ההשמעה היה צריך להיות הפוך אבל גם כך אני לא חושב שהיתי אוהב את הרמקול

ירון

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
גם אני לא אהבתי את הרמקול הזה (אודיום) ובכל פעם מחדש לא מבין ממה מתלהבים כאן ממנו. ניחא.
לטעמי ההמלצות של דופו היו הכי מעניינות עד כה. אם שלושת הסטים שהוא הציע נכנסים לך לתקציב - שווה בדיקה (את השניים הנוספים אף פעם לא שמעתי).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קח אחד.

האם שמעת את האודיום בתנאים טובים או רק בתערוכה?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בקיצור ירון, שמעת את הקנטוס? אהבת?
קנה לו מגבר ושלום על ישראל.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אני חייב לציין שגם אני מאד התרשמתי מה-Verity הנ"ל. למרבה השמחה לא הייתי צריך לשמוע שום דבר אחרי זה...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני חייב לציין שגם אני מאד התרשמתי מה-Verity הנ"ל. למרבה השמחה לא הייתי צריך לשמוע שום דבר אחרי זה...
לכמה מחברי יש VERITY וגם לדעתי בין הוא הרמקולים היותר טובים ששמעתי פעם,מצטיינים במוסיקאליות ניפלאה ואיכות יצור וגימור שלא מהעולם הזה.
קצת יותר יקר מאיזה חרטה אבל שווה.

עידו-ט

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי הצעה קצת שונה.
לפני כמעט 10 שנים הייתי במצב די דומה. קניתי רמקולים שאהבתי (קף רפרנס 3) אבל המגבר שלי (אנסמבל טייגר) היה מעט חלש עבורם. התחלתי לחפש קומבינציות של פרה-פאוור ובמקרה אייל פור הביא לי יחד עם קומבינציה כזאת גם סט כבלים של XLO מסדרת ה-signature שלהם. את הפרה-פאוור פחות אהבתי אבל עם הכבלים של XLO הטייגר שלט הרבה יותר טוב ברמקולים שלי והשילוב נשמע לי כ"כ מוצלח שויתרתי לחלוטין על הרעיון של החלפת המגבר ומאז נשארתי עם אותו שילוב (בהמשך התפרעתי והוספתי אינטרקונקט מסדרת הלימיטד של XLO). במשך 10 שנים אני חי בשלום עם המערכת שלי ורק לאחרונה משעמום קל התחלתי לחשוב על שיפורים.
לדעתי, אם אתה אוהב את המגבר שלך, שווה לנסות סט כבלים טובים, ואם יש אופציה של bi-wire כמו אצלי , זה יכול לעזור עוד יותר.
עידו

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
קח אחד.

האם שמעת את האודיום בתנאים טובים או רק בתערוכה?

רק בתערוכה, אבל הקדשתי לו לא מעט זמן (וחזרתי אליו כמה פעמים) כי סקרנה אותי ההתלהבות של כמה אנשים וגם של ניל (שאני מעריך אותו כאיש מקצוע ויבואן של מוצרים מצוינים). הרמקול נשמע לי צווחני ואני מודה שרמקולים "מתאמצים" אף פעם לא הרשימו אותי. לא בדקתי אותו בחדר קטן (סביבה סבירה הרבה יותר) אבל אני מכיר כמה רמקולים אחרים, צנועים גם הם בגודלם, שנשמעים הרבה יותר מאוזן ונכון ממנו, בלי להתאמץ ולהזיע, ובלי "לצעוק". סיסטם אודיו הם דוגמא אחת, מורל דוגמא נוספת ויש עוד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קח אחד.

ההתרשמות שלך לגבי הרמקול שגוייה ולא באשמתך. מה ששמעת שם הוא רמקול שלא מודגם במיטבו. החדר שהרמקול היה צריך להתמודד איתו בתערוכה הוא חדר של 60 מטר וגובה 3.4 מטר. זהו חדר ענק שרמקול בגודלו אינו אמור להתמודד איתו. גם החשמל שם לא היה ממש להיט הסטרי.

אני מציע לך להאזין לו שוב ואני בטוח שדעתך עליו תשתנה לטובה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש לי הצעה קצת שונה.
לפני כמעט 10 שנים הייתי במצב די דומה. קניתי רמקולים שאהבתי (קף רפרנס 3) אבל המגבר שלי (אנסמבל טייגר) היה מעט חלש עבורם. התחלתי לחפש קומבינציות של פרה-פאוור ובמקרה אייל פור הביא לי יחד עם קומבינציה כזאת גם סט כבלים של XLO מסדרת ה-signature שלהם. את הפרה-פאוור פחות אהבתי אבל עם הכבלים של XLO הטייגר שלט הרבה יותר טוב ברמקולים שלי והשילוב נשמע לי כ"כ מוצלח שויתרתי לחלוטין על הרעיון של החלפת המגבר ומאז נשארתי עם אותו שילוב (בהמשך התפרעתי והוספתי אינטרקונקט מסדרת הלימיטד של XLO). במשך 10 שנים אני חי בשלום עם המערכת שלי ורק לאחרונה משעמום קל התחלתי לחשוב על שיפורים.
לדעתי, אם אתה אוהב את המגבר שלך, שווה לנסות סט כבלים טובים, ואם יש אופציה של bi-wire כמו אצלי , זה יכול לעזור עוד יותר.
עידו

ברוך הבא עידו.(ורד)
סלח לי שאני יוצא חוצץ על דברייך אבל אני טרם נתקלתי בכבלים שהצליחו לעשות את מה שאתה מתאר {מנסיוני}. כנראה שבמקרה שלך לא הייתה בעיה של שליטה אלה בעייה של סינרגיה.

במקרה הזה אתה ממליץ לאדם לשים כמה אלפי דולרים על כבלים בעוד שהמגבר שלו אינו מניע את הרמקול.
את ה-VOLLA אני מכיר היטב ויודע באופן חד משמעי שהסטנטה אינו מסוגל להניע אותו בלי קשר לסוג הכבל.
אם המגבר אינו שולט ברמקול שום כבל שבעולם לא יעזור, צריך מגבר חזק יותר.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
שלום ירון ומה דעתך על הוינסנט להם יש משהו שיעזור לך להוזיז אני חושב לא? מה דעתך נמר?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יכולים בהחלט להתאים.

ירון.
קח בחשבון את וינסנט {שכחתי מהם}. היבואנים הם יורטל טק, תבקש מהם את ה-997 מונובלוק, יופי של מגבר.

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
בקיצור ירון, שמעת את הקנטוס? אהבת?
קנה לו מגבר ושלום על ישראל.

זהוא אורי_ו התעיפנו ? אתר רק כותב וקורא ואילו אני גם רצץ שומע חושב (במגבלות) בודק וסובל קשות (lol) (הכול בצחוק כן ?!)

עידו
אין סיכוי שהמגבר שלי והוולה יסתדרו לא כבלים ולא שום דבר דומה, רק תוספת כח

לגבי הVerity Audio - Finn ועוד רמקול בסדר גודל דומה של מחיר שאשמע בשבוע הבא האפשרות שאקח אחד מהם היא רק אם לא אהיה חיב להחליף הגברה וזה עדין טוב ולא תהיה לי המחשבה כל הזמן שמהוא חסר בגלל המגבר ...

לגבי מה שאדם רשם לי אני צריך עדין להבין מה בעצם מוצע שם כי אני לא מכיר בכלל את הציוד המדובר (ולסנן את הגברת המנורות משם...)

בשבוע הבא אשמע את הוולה מחובר לשני מגברי AUDIO ANALOGUE - PUCCINI SETTANTA כמו שלי יחד כשאחד מהם ישמש כPOWER בלבד
אם זה יעבוד טוב כנראה שאזמן POWER של AUDIO ANALOGUE נוסף למגבר שלי ואת הוולה

לאחר מכן יש גם לבחור נגן CD אבל זה רק לאחר רמקול ומגבר ואני מניח שזה גם קצר יותר

ירון

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
יכולים בהחלט להתאים.

ירון.
קח בחשבון את וינסנט {שכחתי מהם}. היבואנים הם יורטל טק, תבקש מהם את ה-997 מונובלוק, יופי של מגבר.

מה זה הגודל הזה ?! 160Wx268Hx225D מ"מ

לא יודע מה המחיר שלהם הם אמורים להיות בתקציב ?

ירון

malc69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נורא מתסכל לחפש את הצליל המושלם ככ הרבה זמן וכל הכבוד על ההתמדה וההשקעה.
אגב , יש ביד שנייה Sonus Faber - Guarineri Memento בלוח של ארמה
אודיו ,שמעתי שמדובר ברמקולים איכותיים ביותר.

מלכיאל

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ירון , הכוונה היא שלרוב מה שאהבנו מאוד בפעם הראשונה זה בעצם מה שרצינו.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
(Y)(Y)(Y)

נורא מתסכל לחפש את הצליל המושלם ככ הרבה זמן וכל הכבוד על ההתמדה וההשקעה.
אגב , יש ביד שנייה Sonus Faber - Guarineri Memento בלוח של ארמה
אודיו ,שמעתי שמדובר ברמקולים איכותיים ביותר.

מלכיאל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור