חיבור B WIRE

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
שלום לכל חברי הפורום. ברמקולים שלי יש מאחורה 4 מחברים לכל רמקול, 2 למעלה ו-2 למטה שמחוברים ביניהם במגשרים (ימין ושמאל).הכבל מהרמקול למגבר יוצא מהמגעים התחתונים. במגבר שלי (היברידי) יש גם כן 4 מגעים לכל צד (ימין ושמאל) אבל אין ביניהם מגשר בין העליון לתחתון והכבל מהרמקול מחובר למגעים העליונים . השאלה שלי היא, האם זה בסדר? אם אני אשים גם מגשרים במגעים במגבר בין העליון לתחתון , האם זה ישפיע על איכות הסאונד או יכול לגרום לנזק? כל זה בהנחה שאני לא מעונין לחבר כל רמקול בשני זוגות של כבלים!!
תודה מראש על היעוץ!!

נערך לאחרונה ב:

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
כבר עניתי לך על זה - יש מגשרים כבר בתוך המגבר, אין צורך שתוסיף חיצוניים

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שלום לכל חברי הפורום. ברמקולים שלי יש מאחורה 4 מחברים לכל רמקול, 2 למעלה ו-2 למטה שמחוברים ביניהם במגשרים (ימין ושמאל).הכבל מהרמקול למגבר יוצא מהמגעים התחתונים. במגבר שלי (היברידי) יש גם כן 4 מגעים לכל צד (ימין ושמאל) אבל אין ביניהם מגשר בין העליון לתחתון והכבל מהרמקול מחובר למגעים העליונים . השאלה שלי היא, האם זה בסדר? אם אני אשים גם מגשרים במגעים במגבר בין העליון לתחתון , האם זה ישפיע על איכות הסאונד או יכול לגרום לנזק? כל זה בהנחה שאני לא מעונין לחבר כל רמקול בשני זוגות של כבלים!!
תודה מראש על היעוץ!!

אני רוצה שניה להתייחס לפוסט הזה.

קנית רמקול מ"מוכר,חנות,יבואן,מישהו.."

אתה לא מצליח להיות בטוח איך לחבר למגבר שקנית כנראה או אצלם או אצל מישהו דומה.

במקום להרים אליהם טלפון ולקבל תמיכה שמגיעה לך והסבר מלא על מה עושים עד רמת לשלוח לך מישהו הביתה, אתה נכנס לפורום ?

אני חייב להודות שזה מסוג הדברים שאני לא מצליח להבין.

ניחא, היית שואל על איכות, על המלצה, על "איך הייתם ממליצים לחבר".
אבל לשאול איך מחברים והם זה יגרום נזק?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור