פלזמה חיבור פלזמה לממיר של יס

arixon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,

בשעה טובה רכשתי פלזמה 50" של פנסוניק.
ראשית, אציין שאין ברשותי ממיר HD אלא ממיר של יס עם חיבורי סקארט וקומפוזיט בלבד.
כמו כן, לטליוזיה אין חיבורי סקארט ולא - S-Video.
רציתי להבין, נראה לי שאין לי ברירה אלא לחבר את הטלויזיה לממיר דרך כבל סקארט לקומפוזיט. האם זו הדרך הטובה\מומלצת ביותר במסגרת ה"מגבלות" שציינתי?
בנוסף, האם יהיה הבדל באיכות התמונה אם אחליף את הממיר הקיים בממיר תומך HD אבל ללא שידורים של תכני HD? (חיבורי HDMI)
אם למישהו יש רעיונות נוספים איך לחבר את הנ"ל, אשמח לשמוע. לגבי טראנסקודר, נראה לי מיותר להשקיע בעוד מוצר על מנת לקבל חיבורי קומפוננט.

תודה מראש!!!

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
התשובות לשתי השאלות שלך היא נכון ונכון . במסגרת המוגבלויות שיש לך חיבור סקארט לקומפוזיט היא הדרך היחידה בעצם שיש לך לחבר. ובקשר לשאלה השניה שלך, כן אתה תראה שיפור משמעותי בתמונה, כי כל חיבור שתחבר יהיה הרבה יותר טוב מקומפוזיט, מה גם שאתה מחבר בעזרת HDMI מה שיתן לך אפשרות לעשות UPSCALING לתמונה. הבעיה היא שלא נראה לי שביס יסכימו לתת לך ממיר HD מבלי להיות מנוי לחבילת ה HD שלהם.

arixon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה.
כן, מזה חששתי. מהתחייבות ארוכת טווח.
שורה תחתונה אתה אומר שכדאי לשדרג את הממיר (לחיבורי HDMI), זה ישפיע משמעותית על איכות התמונה אפילו בשידורי SD?

שוב תודה!

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אכן כן. כי כמו שאמרתי כל חיבור עדיף בהרבה על קומפוזיט. ובHDMI לא רק שאתה מקבל איכות יותר טובה, אלא יש לך אפשרות גם לעשות UPSCALING לתמונה מה שיוסיף עוד לאיכות התמונה.

ובקשר ליס, זה לא קשור להתחייבות, אני חושב שהם פשוט לא יתנו לך ממיר HD מבלי שתזמין מאצלם את חבילת הHD

arixon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הבנתי, תודה.

שאלה אחרונה, מה זה בדיוק אומר לעשות UPSCALING לשידור? גם לשידורי SD יש לזה משמעות?

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
ה UPSCALING מתיחס בעיקר ל SD. מה שזה עושה זה בעצם מעלה בצורה מלאכותית את רזלוציית השידור לרמה של HD. התוצאה הסופית תלויה בעיקרה במנגנון הוידאו של המסך שלך. כמובן אתה תמיד יכול לוותר על האופציה הזאת, ובכל זאת אתה עדין תקבל איכות תמונה הרבה יותר טובה מחיבור קומפוזיט

arixon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
פאדי,

המון תודה על העזרה, ההסברים והתמיכה!

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אין בעד מה אריק, תמיד שמחים לעזור.

מקווה שתהנה מהטליוויזיה, כי למרות הכל שכחתי להגיד לך מזל טוב ותתחדש

arixon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
פאדי שלום,

לאחר שבשעה טובה קיבלתי את הטלויזיה החדשה (ואווווווווווווווווווו) נוכחתי לדעת שהממיר של חברת יס שברשותי אפילו לא תומך המרה מסקארט לS-Video. לכן על מנת להמנע כרגע מהחלפה לממיר HD הבנתי שיש ממירים של YES שכן תומכים ב- S-Video כגון ה- 3100S. האם כך הדבר? האם התמונה תשתנה משמעותית בהשוואה לחיבור קומפוזיט המנוצל אצלי כיום?

תודה מראש!!!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
התמונה תשתפר, לא מדובר בשינוי של שמיים וארץ, אבל היא אמורה להיות קצת יותר חדה ומפורטת.

arixon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה.

נערך לאחרונה ב:

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
מה הכוונה מעבר מאנלוגי לדיגיטלי ? חיבור S-VIDEO הינו חיבור אנלוגי .

arixon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
טעות, טעה, טעיתי ...
תודה!

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אין בעיה, ותהנה מהמסך החדש (אךךך הגששים)

arixon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
:)
תודה, דרך אגב, האם הממיר של יס 3100S תומך בסקארט ל-Component? או שממש הגזמתי???

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אין ממיר בעולם שתומך בסקארט לקומפוננט. בשביל זה אתה צריך לקנות טרנסקודר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור