חיבור פטיפון לרמקול

הסניק

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום חברים.
בשעה טובה, קיבלתי את הפטיפון מההורים שלי (אל דאגה, הם בחיים...).
הפטיפון יחסית ישן, ויש ממנו רק יציאות של כבלים "בננה".
בבית כרגע יש לי סאונדבר שאפשרויות החיבור שלו הן -usb, HDMI ' בלוטות' וכבל אופטי.
בינתיים האפשרויות שחשבתי שיש לי כדי לחבר את הפטיפון לסאונד בר הן -
1. לקנות אמפליפייר (קטן) שיש בו חיבורים של "בננה" ומצד שני גם אפשרות להתחבר לסאונד בר בבלוטות'.
2. לא יודע אם זה קיים - אבל אולי יש מתאם שיחבר בין כבלי הבננה ל-USB או ל-HDMI? ואז מהפטיפון - ישירות לרמקול.
מה אתם אומרים? יש עוד רעיונות איך לעשות את זה?
בכל מקרה תודה לכל מי שיענה או לכל מי שיחשוב על תשובה....
המשך יום טוב,
עמית.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
ברוך הבא,
2 הרעיונות שכתבת לא יעבדו; הפטיפון חייב להתחבר לקדם-מגבר יעודי שנקרא phono pre-amp (או phono stage, אותו דבר). במידה וה-phono pre-amp איננו חלק ממגבר או רסיבר גדול יותר, אז יש לחבר מגבר נוסף "רגיל" בינו לבין הרמקולים. במקרה של סאונד בר מגבר כזה כבר נמצא בפנים, אבל הבעיה שלך היא שאין לסאונד בר כניסות RCA (זה שמם של כבלי ה"בננה"). אז אתה צריך phono pre-amp שיש לו יציאת USB או HDMI, או BT או כבל אופטי... ייתכן שיש כזה, אבל אני לא מכיר אף דגם כזה. אז אם אתה לא מוצא משהו כזה, אין לך ממש מה לעשות עם הפטיפון בשלב זה... ובכל מקרה - אני ממש אבל ממש לא ממליץ לחבר פטיפון לסאונד בר, גם אם נמצאת דרך. הסאונד בר לא יאפשר להנות מהסאונד של תקליטים כמו שצריך. תקליטים שומעים דרך מגבר ורמקולי סטריאו נקודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור