חיבור סאבוופר

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
איך הגעת למצב הזה?
במידה ואין לך מערכת כיול. קדמיים על 0 ומשם תתחיל לאזן את הסנטר האחוריים והסאב.
איציק זה הסט הישן שאני עוד מעט מחליף ואני לא מתכוון להתעסק איתו,הבעיה שלי שאני לא מקבל שום קול מהסאב ב test tone, ורוצה לבדוק האם הכבל סאב אולי דפוק וזאת עם כבל rca אחר כמו שצילמתי

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
האם להכניס לאותו מקום בסאב? מתחת יש עוד 2 כניסות L ו R שנקראות line

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מה זה קשור?

שיש מערכת כיול, היא מודדת ומחליטה מה עוצמת השמע הנכונה לרמקולים באותו חלל האזנה.
כשאין מערכת כיול, מומלץ להציב את הקדמיים ב-0 ומשם לאזן את שאר הרמקולים.

במספר רסיברים מתחילת שנות ה-2000 לא ניתן היה לכוון את עוצמת השמע של הקדמיים, הם הגיעו במצב 0 ומשם ממשיכים לאזן שאת שאר הרמקולים.

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
שיש מערכת כיול, היא מודדת ומחליטה מה עוצמת השמע הנכונה לרמקולים באותו חלל האזנה.

במספר רסיברים מתחילת שנות ה-2000 לא ניתן היה לכוון את עוצמת השמע של הקדמיים, הם הגיעו במצב 0 ומשם ממשיכים לאזן שאת שאר הרמקולים.
אבל זה לא קשור לזה שאין לי סאונד בכלל בסאב

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

הבנת שאין לו בכלל צליל מהסאב? גם לא במהלך הזרקה של תדרי בדיקה? תקרא את כל השרשור ולא מהאמצע

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
כן, רק במקום סאב - אתה צריך "בננה" אחת בלבד
ולאחר מכן תריץ test tone עבור הסאב

היי,שמתי rca אחר בחיבור של הרסיבר ומנגד בסאב עצמו והתוצאה אותה תוצאה ,אין שום סאונד , ב test tone הוא מגיע לסאב ועל צג הרסיבר רשום sub אהל אין שום קול.
מה שאומר שזה כנראה קשור להגדרות משהו שאין לי מושג בו

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
נראה לי שעברנו על כל הגדרה אפשרית.
או שזה סאב או רסיבר תקול

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
נראה לי שעברנו על כל הגדרה אפשרית.
או שזה סאב או רסיבר תקול
לך תדע, לפני מספר חודשים היה מחובר ועבד בלי בעיה ,ניתקתי אותו בגלל שהחלפתי מזנון לסלון ועכשיו שאני מחבר אותו הוא מת למרות שנסיתי הכל...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור