חוו"ד/המלצות על מצלמות ללא מראה

flyingoat

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
כבר כמה שנים עם Canon powershots קומפקטית, רוצה לשדרג למשהו קצת יותר טוב. חשבתי לכיוון של ללא מראה שהן slim כן להגדיל את הסיכויים שבאמת אצא איתן מהבית ואקח אותן לכל מקום. פירוט לשאלון הנעוץ:
. מהו שימושי המצלמה (לדוגמא: צילום משפחתי,ספורט,נוף וכו')?
משפחתי, דומם, טיולים/נוף
א. האם המצלמה מיועדת לצלם מתחיל/חובב/מקצוען ?
מתחיל/חובב
ב. האם המצלמה מיועדת להיות בשימוש מדי פעם/תדיר/כל הזמן/פרנסה?
מקווה להגיע למצב שהיא איתי מרבית הזמן.
2.מהו התקציב המקסימאלי?
חשבתי על 2.5 אש"ח. אמור להיות כמה פעמים בארה"ב בשנה הקרובה אז כמובן שאני מעדיף לקנות שם.
א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?
לנסות לחסוך
ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?
ניתן...
3. מהו הרזולוציה המקסימלית שבה תשתמשו? עד כמה חשובה האיכות התמונה?
לא יודע לגבי רזולוציה, חשוב לי לקבל יותר ממה שיש לי עכשיו
4. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: פלאש חיצוני, חצובה, תיק, זכרונות ועוד)?
לא
אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.
5. האם יש ברשותך עדשות אשר תרצה להתאימן למצלמה? איזו?
לא
6. האם מתוכננת שידרוג בעתיד?
לא כרגע
7. האם ישנה העדפה לרכוש את המצלמה מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.
ארה"ב
8. מתי מתוכננת קניית המצלמה?
בחודש הקרוב. יכול לחכות לבלאק פריידיי או כריסמס אם שווה לחכות למועדים האלה.
9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון WIFI/BT,מסך מגע, חיבורים מיוחדים וכו' ).
כן. wifi, מסך מגע עם פוקוס.
10. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:
אני חשבתי לכיוון של GX85, היא גם נכנסת לי בתקציב יופי. ראיתי שהיא נמכרת עם עדשה נוספת, אבל מכיוון שהעדשה הנוספת בפועל ניתנת בחינם אני מניח שהיא לא שווה הרבה...

https://www.amazon.com/PANASONIC-12...1NqW8wPrHL&preST=_SX300_QL70_&dpSrc=srch&th=1

אשמח לשמוע חוו"ד לגבי הבחירה שלי או המלצות למשהו בסגנון. בגדול הייתי מעדיף ללכת על עדשת קיט כדי לא לסרבל את תהליך הקנייה, אשמח לשמוע חוו"ד לגבי זה :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני חושב שהכיוון שלך נכון, וכן GX85 היא יופי של בחירה עבורך.

אפשרות נוספת היא אולימפוס OM-D E-M10 III עם עדשת קיט - היא ממש אחות של הפנסוניק.

כמו כן פנסוניק G80/G85 עם עדשת קיט - עוד אחות מאותה משפחה (קצת יותר טובה קצת יותר יקרה ומגיעה לפעמים עם עדשת קיט 12-60 טובה יותר מקיט רגילה)

לדעתי אתה גם צודק לגבי העדשות וכמובן שעתיד ניתן לרכוש עדשה טובה יותר להחליף את הקיט.

אני גם חושב שכדי להמתין למבצעים בארה"ב ולכן הוספתי לך עוד אופציות שיכול להיות שאחת מהן אולי תיהיה במבצע.

flyingoat

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
תודה רבה.
שקלתי גם את האולימפוס, אבל בגלל המימדים נטיתי לכיוון הGX85.
בקניה בארה"ב, מה בערך עלות לעדשה שתהווה שדרוג לקיט? האם משתלם לשדרג?
אני אחכה עם הרכישה עוד חודש וחצי בערך כדי להגיע לבלאק פריידיי. חנויות צילום כגון BNH גם מורידיות מחירים בתקופה הזו?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור