חוות דעת

Trancenergy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לליאור ולכלל חברי הפורום.....
אני חדש בפורום ואני חייב לציין שלמדתי הרבה מהדיונים המעמיקים והמקצועיים.
אשמח אם תתנו לי חוות דעת על השילוב הבא.
אשמח לשמוע את היתרונות והחסרונות בשני פרמטרים: סרטים ומוסיקה.

רסיבר: ONKYO TXSR 503
רמקולים: JAMO E 350 (כל הסט 5 רמקולים)

תודה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום לך,
הכל תלוי במחיר, בשימושים, במקום הפנוי בסלון ועוד...

Trancenergy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זאת מערכת שנמצאת בראשותי כבר שנה רציתי רק לשמוע חוות דעת מיקצועית על השילוב בינהם ובכלל.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
זאת מערכת שנמצאת בראשותי כבר שנה רציתי רק לשמוע חוות דעת מיקצועית על השילוב בינהם ובכלל.

:)

תראה.

אם המערכת הזו מנגנת אצלך כבר שנה, זה הופך אותך להכי מקצוען בהאזנה-לה-בביתך, ובאיך אתה נהנה ממנה. כל תשובה אחרת תהיה נחותה משלך - אפילו אם במקרה נדיר למישהו יש בדיוק את אותה מערכת, שכן אין לו את אותה אקוסטיקה בדירה, למשל.

אתה בעצם מבקש ממישהו אחר לומר לך את דעתו על המוצר שלך : בערך כמו שתשאל מישהו איך האוטו שלך, מה חזק בו, מה כדאי לשפר - אחרי שנהגת בו לבדך כבר שנה.

אם חסר לך בסיס להשוואה מול מוצרים דומים - עליך להאזין לכמה סטים כאלה ולנסות להשוות אותם למערכת שלך.

אם כמה מהם ישמעו לך יותר טוב, או אם שלך תשמע לך בסופו של דבר הכי טוב - הכל תלוי בך ובשיקוליך, וזה נכון גם אם המוצר לא היה ברשותך אלא היית מתעניין בקנייתו, כי גם לפני רכישה, קשה להמליץ : אפשר באופן כללי מאוד לדבר על מחירים ודברים כמו אמינות [ אולי ] , אפשר לנסות לתאר לכאורה גוון של צליל, אבל אי אפשר להגיד לך מה לקנות : הכל תלוי במה שנשמע לך טוב.

ככל שתאזין ליותר מוזיקה ויותר מערכות, ככל שתדע יותר מה לחפש ובמה להתמקד בעת בחינת מערכת - תמצא לאט את אפיון הצליל שאתה אוהב הכי הרבה . יכול להיות שאחרי סבב האזנות בכל מיני מקומות תהיה מבסוט מאוד ממה שכבר יש לך - ויכול להיות שתתאהב במשהו אחר.

kolokito

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ריכטר - לגזור ולשמור! יופי של תגובה

Trancenergy - האם יש משהו שחסר לך היום?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור