חוות דעת על מגבר ורמקולים ?

אייל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב,

רכשתי מגבר ורמקולים בשעה טובה;

מגבר Yamaha RX-V661
רמקולים קדמיים Mission m34i
רמקולים אחוריים Mission m30i
רמקול סנטר Mission EH3Center

ההייתי מעוניין לשמוע מכם את דעתכם לגבי חברת Mission; מיותר לציין שאשמח לקבל את חוות דעתכם על המגבר

אייל

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
אני אישית דיי אהבתי את הMISSION - וזה בדיוק העניין, זה אישי - אם אתה שמח מהבחירה שלך, מה רע? :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום,
תתחדש, בסה"כ, הרסיבר והרמקולים שרכשת הינם מתוצרת חברות מכובדות למדי.
תמיד אפשר למצוא טוב יותר או פחות (קשור גם למחיר...), אם אתה מרוצה מהצליל אז דעתנו כבר אינה רלוונטית :)

אייל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל תודה על התגובות שלכם,
אספר לכם בקצרה על הבחירה שלי
למעשה בחרתי ברמקולים הללו ולא באחרים משום שצלילם היה הכי ווקלי והדגיש את תדרי ה- Mid וה- Hi בצורה נקייה למדי.
הבאס שלהם טיפה עדין אך כאשר רוב הרמקולים האחרים נשמעו עמומים והדגישו את תדרי הבאס, העדפתי צליל עשיר מאשר לשבת בסלון ולהאזין לפיצוצים.
האמת שלא היה לי מושג מי החברה "Mission" הזאת באותו רגע גורלי, אך עבור תמורה למחירם - מיד ידעתי שאקנה אותם.
קראתי לגבי חברה זו לאחר הקניה פלוס עם שאלות בפורומים, וכל ספקותי נגוזו.
עצתי למי שאוהב לשמוע מוזיקה של פעם (והמבין יבין) ולא מוזיקה אלקטרונית של יימינו יוכל להנות מסט רמקולים נהדרים במחיר בכלל לא גבוה.
לסיכום, חיברתי את הרמקולים למגבר בתצורת Bi-Amp ולרוב אני שומע במצב Direct Mode ללא DSP; הסאונד פשוט מצויין.
אני מעוניין לרכוש סאבוופר בהמשך ואשמח לשמוע לעצותיכם

אייל

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כיף לשמוע שאתה נהנה, בסה"כ עשית רכישה מוצלחת.
אכן מומלץ לשמוע מוסיקת סטריאו במצב DIRECT ללא שאר מעגלים מיותרים.
Bi-Amp אתה מתכוון למצב בו אתה משתמש בערוצי הגברה אחוריים של הרסיבר להגברת הקדמיים?

אייל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אכן כן, השתמשתי בשני זוגות חוטים לכל רמקול, טרמינל ראשון בכל רמקול קדמי מחובר ליציאות ה FRONT ברסיבר, וטרמינלים שניים ליציאות SURROUND BACK.
לאחר מכן הגדרת הרסיבר למצב Bi-Amp ולסיום הרצת הכיוון האוטומטי בעצרת המיקרופון המסופק.
האמת הכיוון האוטומטי עושה עבודה יפה ופתר ממני את הזמן המיגע מול האקוליזר שהיה ברשותי עד היום.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תתחדש.
אכן עצוב שמישן איננה מוכרת בארץ. לא פעם ולא פעמיים שהמלצתי עליהם קיבלתי מאנשים פרצוץ של
"אין לי מושג על מה אתה מדבר".
תתחדש.
קנית את המערכת שביג בוקס מציעים אגב?

אייל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נשארה סוגייה אחת שמעניינת אותי ואשמח לקבל תשובה מנומקת

לאחר הקניה הגדולה שלי רכשתי גם כן כבלים עבור גישור הרכיבים הראשיים

2 כבלי COMPONENT עבור ה DVD וה TV לתמונה, כבל אחד אופטי עבור הסאונד מה DVDוכבל אחד מסוג SVIDEO עבור התמונה מהמחשב המשמש אותי גם כמדיה-סנטר בסלוני.

שמעתי דעות רבות על השוני בין כבל אופטי לקואקסיאלי דיגיטלי, אך אני עדיין מרגיש שאין אף אחד מאלו ששוכחתי עמם הבאמת יודע במה כדי לבחור עבור חיבור ה DVD לרסיבר.

אז מה טוב יותר כאשר האפשרות קיימת??:מבולבל:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מבחינת הבדלים בצליל, קואקסיאלי ואפטי אמורים להיות זהים, לאופטי יש יתרון בכך שהוא לא מושפע מכל מיני השראות חשמליות ומגנטיות למיניהן (טוב בסביבה רוויית כבלים) אבל חסרונו במרחק קצר לעומת קואקסיאלי שמתאים למרחקים ארוכים יותר.

אייל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי, האם שתי התצורות עוברות את אותן ההמרות (מדיגיטלי לאנלוגי והפוך) ברסיבר, או שישנה אפשרות לחסוך המרה זו או אחרת?
אני שואל את השאלה כיוון ומספר פעמים שמעתי אמירה לגבי חיסכון בהמרת האות על-מנת להשיג צליל טוב יותר עם פחות תחנות בדרך.
נראה לי משונה כיוון ומהכרותי, שני סוגי הכבלים הם דיגיטליים מה שמעמיד אותי בספק על נכונותם של הדברים.
על איזה מרחקים מדובר? הרי זה מגשר בין מכשירים קרובים מאד??

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ענין ההמרות לא קשור לשתי תצורות אלו, שתיהן מעבירות אות דיגיטלי מהנגן שבסופו של דבר עובר המרה לאנלוגי לפני יציאה לרמקולים.
לגבי מרחקים, אני מדבר על 1-2 מטר לאופטי לעומת מספר מטרים לקואקסיאלי.

אייל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה ליאור (אחלה פורום נעים להתבטא)

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
מבחינת האלקטרוניקה היבשה יש הבדל בין היציאות שרק אותם דקדקנים יתנו עליהם את הדעת.
המחבר האופטי הידוע בשמו המקצועי TOSLINK הינו רכיב לכל דבר המורכב על הלוח האלקטרוני ולצורך העניין ישנם שני סוגי דגמים לרכיב - משדר וקולט.
בכל מכשיר בעל יציאה או כניסה כזו, הקו הקואקסיאלי למעשה מחובר לכניסה/יציאה של אותו רכיב TOSLINK שמתרגם את האות הדיגיטלי החשמלי לאות מקביל חזותי (או לאת קואקסיאלי אם מדובר במכשיר שמקבל אות כמו ממירים/מגברים וכו').
כך שלסיכום, היציאה האופטית היא דרגה נוספת של המרה בין מקור האות ליעד שמוזן ממנו ולכן אמרתי בתחילה שרק הדקדקנים יתנו לכך את הדעת.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ההמרה באופטי הינה מאנרגיה חשמלית לפולסים של אור אבל בכל מקרה זה נשאר ביחידות של 1 ו-0, זה לא כמו להמיר מדיגיטלי לאנלוגי, שם מדובר בפורמט שונה לגמרי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
YOL אין פה מה לדקדק.
אם למדת אלקטרוניקה שמעת לא פעם את המושג בטל בשישים.
האיבוד ברמת הטוסלינק במיוחד בכמות מידע קטנה ככ באודיו היא בטלה בשישים לעומת ההעברה בקואקס.
ההבדלים זניחים ולדעתי בלתי מדידים.
הדבר היחיד שיכול להשפיע פה לרוב זה איכות ועוצמת הלד .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור