חודש שידורי HD בערוץ הראשון, אבל לפעמיים ממש לא במקום

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איזה כייף קיבלנו חודש שידורים של HD מהערוץ הראשון - הפתעה מוצלחת בעיקר שאיכות השידור טובה יותר ממה שהינו רגילים לפני כן, ההפתעה עוד יותר מוצלחת היות ומדובר על חודש שידורי בערוץ HD ולא רק המשחקים.

אבל יש שאלה קטנה - טוב לא כל השידורים הם באיכות HD וגם לא כל השידורים בפורמט רחב, טוב זה עוד ברור, אבל למה לפעמיים שהשידור הוא כן בפורמט רחב מוסיפים לנו פסים שחורים מעל ומתחת לתמונה כי להתאים אותן לשידור בפורמט עם שני הפסים בצדדים.

היות ואני יודע שאני לא ברור אז בבקשה דוגמאות

תמונות מצורפות

• IMG_9787.jpg
    IMG_9787.jpg
    KB 74.1 · צפיות: 527
  • IMG_9791.jpg
    IMG_9791.jpg
    KB 86.8 · צפיות: 489

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
קודם כל, להבין את ההגיון של ערוץ אחד, שבימים כסידורם משדר באיכות קומפוזיט, זה נשגב מבני אנוש.
לפי התמונות האלה, הם הקטינו את הוידאו כדי שהצופה יוכל להנות מהעיצוב המדהים בצידי המסך.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
קודם כל, להבין את ההגיון של ערוץ אחד, שבימים כסידורם משדר באיכות קומפוזיט, זה נשגב מבני אנוש.
לפי התמונות האלה, הם הקטינו את הוידאו כדי שהצופה יוכל להנות מהעיצוב המדהים בצידי המסך.

שאתה מסביר את זה כך זה נראה הגיוני :)

YINON

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני משער שהם פשוט לא רוצים להראות את המריחה בטלויזיות מאחר והם משדרים את התוכניות "הרגילות" שלהם בפורמט 4:3

אני חושב שבהזדמנות הזאת כדאי להזכיר שסוף סוף אנו מקבלים תמורה נאותה לאגרת הטלויזיה שאנחנו משלמים

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני משער שהם פשוט לא רוצים להראות את המריחה בטלויזיות מאחר והם משדרים את התוכניות "הרגילות" שלהם בפורמט 4:3

אני חושב שבהזדמנות הזאת כדאי להזכיר שסוף סוף אנו מקבלים תמורה נאותה לאגרת הטלויזיה שאנחנו משלמים
(Y)

שידורי המונדיאל ב HD זו תמורה בעד האגרה שמגיעה לרשות השידור על השנה הנוכחית

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48

שיפטרו 1000 מתוך ה 2000 עובדים, ישדרו בצבע, חד, סטריאו, והתכנים יהיו טובים ומענינים,
ראה ערוצי ה BBC, אפשר יהיה לומר שיש תמורה לאגרה.
בנתיים זה ערוץ פאטתי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
BBC זה תקציב של 2 מיליארד פאונד, אם לא טועה.
BBC מייצרים תכנים, ומוכרים אותם לכל העולם
BBC מובילים בטכנולוגיה (אחרי SKY) ולפני ITV וערוץ 4
ב-BBC עובדים איזה 30,000 איש (שוב, אם זיכרון לא מטעה אותי..)
..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור