חוגוני האזנה למוסיקה קלאסית באיזור המרכז?

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אם המפגשים האלה הם נושא לשרשורים בפורום אחר, אני מוותר גם על המפגשים הבאים.
הפורום כאן וקורס האלקטרוניקה ממלאים את כל הזמן הפנוי שלי, כך שאין לי עניין להשתתף בפעילויות שיניעו אותי להשתתף גם בפורומים אחרים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
אם המפגשים האלה הם נושא לשרשורים בפורום אחר, אני מוותר גם על המפגשים הבאים.
הפורום כאן וקורס האלקטרוניקה ממלאים את כל הזמן הפנוי שלי, כך שאין לי עניין להשתתף בפעילויות שיניעו אותי להשתתף גם בפורומים אחרים.
שאלותיים וחצי:

#1. האם כוונתך לומר שהפוקוס שלך בהשתתפות במפגש שמטרתו היא מוסיקה היא לכתוב/לדון עליו בפורום?

#2. האם המלחמה/תחרות/נאמנות ומה שייש/אין בין האתרים חשובה לך יותר מאשר דברים שאתה יכול לחוות, להיתרם ולתרום באופן ישיר ואישי?

#3. אם מישהו/ם כותב/ים גם בפורום אחר, האם זה אומר שאתה מחוייב לקרוא ו/או להגיב גם שם? ככל היידוע לי, אין שום גורם חיצוני שבאמת "מניע אותך" להשתתף בפורום אחר כלשהו.

עמיר

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
שאלותיים וחצי:

#1. האם כוונתך לומר שהפוקוס שלך בהשתתפות במפגש שמטרתו היא מוסיקה היא לכתוב/לדון עליו בפורום?

#2. האם המלחמה/תחרות/נאמנות ומה שייש/אין בין האתרים חשובה לך יותר מאשר דברים שאתה יכול לחוות, להיתרם ולתרום באופן ישיר ואישי?

#3. אם מישהו/ם כותב/ים גם בפורום אחר, האם זה אומר שאתה מחוייב לקרוא ו/או להגיב גם שם? ככל היידוע לי, אין שום גורם חיצוני שבאמת "מניע אותך" להשתתף בפורום אחר כלשהו.

עמיר

1. לא.
2. איני משתתף בשום מלחמה ושום תחרות.
3. אם כותבים בפורום אחר על מפגש בו אני משתתף, זה מאלץ אותי לקרוא את השרשור ואולי גם להגיב, כאשר אני מוזכר. כפי שכתבתי למעלה, השיקול שלי הוא אחד ויחיד: אין לי זמן להשתתף בפורומים נוספים. נכון לעכשיו, אין לי מספיק זמן לעשות כהלכה את אותם דברים שכבר התחלתי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
1. לא.
2. איני משתתף בשום מלחמה ושום תחרות.
3. אם כותבים בפורום אחר על מפגש בו אני משתתף, זה מאלץ אותי לקרוא את השרשור ואולי גם להגיב, כאשר אני מוזכר. כפי שכתבתי למעלה, השיקול שלי הוא אחד ויחיד: אין לי זמן להשתתף בפורומים נוספים. נכון לעכשיו, אין לי מספיק זמן לעשות כהלכה את אותם דברים שכבר התחלתי.
בעצם יוצא שאני מתווכח אתך על זכותך הברורה לבחור בלוותר על המפגשים.
לא לעניין מצידי. Sorry.

פשוט חבל.

עמיר

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
רק עכשיו ראיתי את השרשור (sad).

אוף.

אחל'ה רעיון.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
רק עכשיו ראיתי את השרשור (sad).

אוף.

אחל'ה רעיון.
Better later than never

לא מאוחר מדי :)

אתה יכול להשתתף בפעילויות המתהוות, אם כי עד עכשיו כל המשתתפים היו מהפורום "האחר", שאני מקווה שהכותבים בו אינם "מוקצים" עקב כך.

יהושע הייה ה"נציג" הייחיד של הכותבים בפורום הזה, אבל גם הצדיק האחרון (והראשון) פרש :(

הפעילויות מתחלקות ל"מכורים"/מנוסים ול-"מתמכרים"/מתנסים.

אני מקווה שפעילות משותפת תוכל קצת לקרב לבבות.

עמיר

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
חבל - נראה לי שיהושע מתאים לחוג כזה - לבנאדם יש תקליטיה מרשימה וידע לא פחות מרשים. אולי הוא יצטרף פעם בכל זאת. בכל אופן, אני בעניין. לא ברור לי לאיזו קטגוריה אני שייך - אם ל"כבדים" או ל"קלים", אני פשוט אוהב גם קלאסית, בלי הגדרות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
חבל - נראה לי שיהושע מתאים לחוג כזה - לבנאדם יש תקליטיה מרשימה וידע לא פחות מרשים. אולי הוא יצטרף פעם בכל זאת. בכל אופן, אני בעניין. לא ברור לי לאיזו קטגוריה אני שייך - אם ל"כבדים" או ל"קלים", אני פשוט אוהב גם קלאסית, בלי הגדרות.
כנראה שהשאלות המרכזיות הן כמה "mileage" שייש לך בשמיעה, ואיך תרגיש אם שומעים יצירות ארוכות ו/או לא מוסיקה קלה/נגישה במיוחד, ו/או אם נכנסים לכל מיני דיונים בנושאי ביצועים / יצירות / הקלטות וכו', לעומת איך תרגיש אם מוסברים כל מיני מושגי יסוד, משמיעים יצירות לא מסובכות מדי ולא ארוכות מדי, וכד'.

זה לא עניין של "כבוד" או "דרגה" או משהו בכיון זה, אלא איפה אתה חושב שיהייה לך יותר מעניין/כייף ואיפה תוכל לתרום יותר ואיפה תוכל להיתרם יותר.

גם "פיספוס" בעניין לא עולה ביותר מהשתתפות במפגש או שניים.

עמיר

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
יש מצב שתשוו ביצועים של מחזור הטבעת או לפחות לחלק האחרון ("גוטרדאמרנג")?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
יש מצב שתשוו ביצועים של מחזור הטבעת או לפחות לחלק האחרון ("גוטרדאמרנג")?
תיאורטית יש. מעשית - לא בטוח מתי נגיע ספציפית לזה.

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור