חדש בתצוגה: רמקול על מבית PIEGA שוויץ PIEGA COAX 711

soundquest

עוסק בתחום
מעורבות
120
נקודות
43
חדש בתצוגה: רמקול על מבית PIEGA שוויץ PIEGA COAX 711

פייגה הינה אחת מהחברות הראשונות שתכננו ויצרו רמקולים מתיבות אלומיניום וזאת כבר לפני 25 שנה.

הרמקולים עשויים מתיבת אלמונים שלמה וסגורה (ללא בס רפלקס) ובכדי להוריד את הוויברציות של התיבה למינימום נעשה שימוש בשלד פנימי שנמתח מתוך התיבה ומחזק אותה.

*תיבות האלומיניום בעלות המבנה החלק המושלם של PIEGA נמתחות מבלוק אלומיניום אחד של שלושה טון ובאמצעות דחיסת משקל של 7500 טון.

בנוסף לחיזוק תיבת האלומיניום נעשה שימוש בחומרים ויסקו אלסטים (Viscoelastic damping) כמו שמשתמשים ב- NASA לטיפול בכוח G.

לכל רמקול ישנם ארבע וופרים בקוטר של "10 (2 אקטיביים ו-2 פאסיביים) לקבלת בס מהיר עמוק ומדויק (רמקול Full Range אמיתי 22Hz - 50kHz)

הרמקולים מגיעים עם יחידת הריבון החדשה של PIEGA C211 coaxial ribbon המכילה את תחום המיד והטוויטר הממוקם במרכז היחידה לקבלת צליל אחיד ושלם.

והתוצאה: רמקול בעל מראה אלגנטי ויוקרתי עם יכולות אדירות וסאונד חי, טבעי וממכר!

Made In Switzerland

לינק למידע נוסף

file.php

file.php

file.php

file.php

file.php

ירמיהו 43 תל אביב > 03-6721808

www.soundquest.co.il

סאונדקווסט בפייסבוק

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
בהצלחה

nivim

אוהב את התחום
מעורבות
35
נקודות
28
בהצלחה גבי :אצבע מורמת

EREZ100

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
Wow איזה רמקולים ....

מאז שגבי פירסם שהרמקולים החדשים של פיאגה הגיעו אני מרגיש שאני חייב למצוא זמן לקפוץ לאיש
המקסים הזה ולשמוע אותם.
היום סוף סוף מצאתי שעה ככה באמצע היום ,התקשרתי לגבי ויאללה נפגשים .
קצת סמול טואק ,אספרסו וקדימה לעבודה ...
התישבתי לי בספה ב "sweet spot " והמוסיקה החלה .
חברים , מה אומר מדובר ברמקולים לא פחות ממדהימים !! רמקולים סופר טבעיים ומאד מאד מאוזנים .
יחידת הטויטר הידועה של פיאגה פשוט גאונית .
שמעתי זמרות , רוק ,קלאסי , סימפוניות ומה לא (השעה וחצי עפו לי במהירות האור ..)
נכון ,לא מדובר ברמקולים זולים אבל לדעתי לאחר שהספקתי לשמוע הרבה מאד רמקולים בתקציבים שונים
מדובר ברמקול ששווה בהחלט להכניס לרשימה בעת שידרוג או רכישה חדשה .
היכולת של גבי להוציא כזה סאונד מדהים ממכשיר integrated של הגל וזוג רמקולים כל פעם מדהימה אותי מחדש !

גבי , תודה על הארוח כרגיל היה מהנה מאד .

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
שבוע שעבר ראיתי אותם אצל גבי ונפלה לי הלסת. הם כל כך יפים במציאות. האלומיניום בצביעה הזו נראה יותר כמו עץ. פשוט מרהיב. לצערי לא יכולתי לשמוע, אבל אני בונה על הביקור הבא ;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור