חדש בתחום - מצלמת DSLR

בוריס קנטור

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,

אני חדש בתחום הצילום, תמיד התעניינתי ותמיד אהבתי לצלם (מצלמות פשוטות),
יצא לי לקחת קורס צילום בסיסי ועכשיו מעוניין ברכישת מצלה.

1. איזה מצלמה מומלצת למתחילים, כרגע מסתכל על canon 700d or 600d.
2. האם מומלץ לקנות יד 2?
3. חבר מוכר canon 600d עם עדשה 18-135, הייתה בשימוש שנה וחצי, מה לדעתכם המחיר שלה בתור יד 2? האם שווה?

תודה רבה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני אישית לא הייתי רץ לרכוש היום מצלמות DSLR של קנון - פשוט מצלמות מקבילות של ניקון מספקות חיישן טוב יותר ומערכת פוקוס טובה יותר.

אני לא נוהג לספק מחירים לציוד יד שנייה, היות ואני לא יודע את מצב המצלמה וכמה היא הייתה בשימוש.
בגדול ציוד שמור ובמצב טוב מאוד אפשר לרכוש ב 70% וגם בפחות ממחירו כחדש.

אשמח לדעת מה אתה הולך לצלם ומה אתה רוצה לצלם וכן מה התקציב כדי להתאים לך סט שמתאים לך - כמו שאין חולצה אחת שמתאימה לכל אחד אין מצלמה אחת שמתאימה לכל סוגי הצילום

בוריס קנטור

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,

הסתכלתי על מצלמות של קנון כיוון שזה מה שראיתי אצל חברים, פתוח גם לחברות מקבילות אחרות.
אני אצלם אירועים משפחתיים, (בבית, בגינה), אנשים וצילומי נוף.
האם למישהו כמוני, מתחיל בתחום, חובבן, העניין של החיישן והמערכת פוקוס, ארגיש את ההבדל?
התקציב עומד על 2000 שקל.

נערך לאחרונה ב:

בוריס קנטור

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
רואה שיש דגמי ניקון בטווח מחירים שלי,
ניקון D90 והניקון D5100 (יד 2).

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
ניקון D90 מצלמה טובה מאוד אבל מיושנת ביו השאר יש לה מנוע פנימי ול 5100 אין , אבל מבחינתי אין לכך משמעות כי כל העדשות שאני צריך מצוידות במנוע פנימי. ה5100 דגם מוצלח וקל ברזולוציה של 16 מגה [ה-90, 12 מגה]
יש ברשותי 5100 למכירה כיד שנייה, באם אתה מאזור המרכז ולא תעדיף לקנות 5300 חדשה, תוכל ליצור קשר איתי דרך הודעה פרטית. בכל מקרה כך או כך, מדובר רק על גוף ותצטרך להוסיף עדשות. יש אפשרות לקנות 18-55 ו55-200 מיוצבות או 18-140 להתחלה בגלל התקציב הצנוע.

בוריס קנטור

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,

אני מהצפון.
אשמח לדעת מה הם המקבילים של ה-CANON 600/700D אצל ניקון?
שמעתי רק דברים טובים על הניקון D90 אבל היא באמת קצת מיושנת וארצה מצלמה חדשה יותר...
ראיתי ביד 2, ניקון d5100 עם עדשה 18-55, האם היא המקבילה הראויה של קנון 600/700d?

דודיפלצת

אוהב את התחום
מעורבות
29
נקודות
28
אני בד"כ קונה יד2 אז אני בהחלט בעד.
והייתי קונה מירורלס ולא DSLR.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מה שמקביל לניקון זה סדרת ה D5XXX כלומר D5000, D5100, .. אני חושב שה D5300 היא מצלמה מעולה ובחירה נהדרת למה שאתה רוצה.

לצילום ארועים עדשת סיגמא או טמרון 17-50 עם צמצם F2.8 לניקון היא בחירה מוצלחת גם כן.

בקשר להאם תרגיש את ההבדל, לדעתי כן, אבל השאלה היא למה אתה רוצה מראש לרכוש ציוד פחות טוב - יש אפשרות שאם אתה הולך לעבוד עם צלם שיש לו ציוד קנון ותוכל לקבל ממנו ציוד כמו פלאשים ועדשות לצורך העבודה, אז זה שיקול לרכוש קנון מצד שני פרט לכך אני לא רואה יתרונות לקנון.

יש לקחת בחשבון שברגע שאתה בוחר מצלמה קנון או ניקון ומתחיל לרכוש עדשות וציוד נוסף יהיה מאוחר יותר קשה לעזור לחברה אחרת - בשנים האחרונות קנון מוציאה הרבה דגמים חדשים שלא מביאים חידושים גדולים והשיפור הוא מאוד קטן

בוריס קנטור

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי כרמי,

לא מתכוון לפחות כרגע לקחת את התחביב הזה בתור עסק, אני גם לא מקצועי מספיק בשביל זה, לך תדע מה בעתיד.
בגדול לפי מה שאתה ממליץ זה הניקון 5300?

האם עדשות המתאימות לניקון לא יתאימו למצלמות של קנון?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני חושב שב DLSR הניקון D5300 היא תמורה נהדרת לכסף הבעיה שעם עדשה במחיר חדש זה מעל התקציב שלך

עדשות מתאימות לסוג חיבור של יצר מסוים עדשות שמתאימות לקנון לא מתאימות לניקון ולהפך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור