חדר גדול, אשה מבינה?רמקולים שהנעימו למיק ג'אגר יכולים להפגיז אצלכם

raanan

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
JBL L200
שעברו שדרוגים רבים ומרשימים. הרמקולים כשהגיעו אלי צלצלו **א.טכנאי-גאון ידוע שעדיף לא לנקוב בשמו עשה לקרוסאוברים שפור במיטב המסורת שלו. לאחר השפור הזה הרמקול השמיע באסים מרשימים ומידים ללא גבול אבל מידים לא היו(מיקה מדד מיונס 10 DB באזור המיד). מברק מJBL הכיל את התרשים המקורי(לפני עידן המייל הממוחשב), והרמקול התחיל לצלצל.בהמשך החלפתי את הקומפרשן דרייברים והשופרים ממתכת בTAD2001 ושופרי עץ 2397 של JBL. שפור עצום. בהמשך הוספתי ריבון טוויטרים של DECCA KELLY-עוד שפור. בהמשך החלפתי את הTAD2001 בALTEC 288C-עוד שפור.ע"מ לממש את מלוא הפוטנציאל צריך לעבוד עם קרוס אלקטרוני ולהגביר בנפרד את הטוויטרים מ3000 ומעלה. החלקים שהוספתי עלו כ7000 ש"ח, בנוסף לעלות המקורית מלפני 20 שנה-900$. אמכור את זוג הרמקולים ב6000 ש"ח.רמקולים גדולים!!!בערך 60X60X115 .
נא להשאיר מסר בפרטי.

המחיר לא גמיש ואוכל להשמיע אצלי רמקול אחד-כי אין מקום להעמיד שניים בביתי הצנוע. הצליל ענק ופתוח. בביאמפליפיקציה אפשר להגיע ליותר אויר.לדעתי הרמקולים יתאימו לבעלי הגברה שפופרתית של 10-20 ווט ומעלה.על פי השמועה מדובר ברמקולים שדני סנדרסון קנה ממיק ג'אגר בארה"ב.כך נאמר לי ע"י מי שמכר לי את הרמקולים לפני 20 שנה.אין לי דרך לאמת את זה.

פרוט ערך החלקים:קופסאות הL200 עם יחידות הבאס 15 אינץ'-עלו לי 900$ לפני 20 שנים.
זוג ALTEC288C יעלו בממוצע באיביי 800$ לפני משלוח ומסים.
זוג שופרי עץ 2397 SMITH HORN -
600 דולר לפני משלוח.
זוג ריבון טוויטרים DECCA KELLY-כ300-400 דולר לפני משלוח ומסים.
יש חלקים בערך של 2600-2700$, בנוסף לחווט של ונדנהול, והרבה הרבה זמן שהשקעתי ברמקולים ע"מ לשפר את הצליל שלהם.אני מוסיקאי קלאסי.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור