חברת EAR YOSHINO חוזרת לישראל !

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
הברון עושה עלייה - the baron is back
icon_cheesygrin.gif
!
שמח לבשר כי חברת Esoteric Audio Research מצטרפת למשפחת נציגויות קודו אודיו בישראל !

טים דה פווריצ'יני (הברון) החל פעילותו בשנות ה-60 כבונה מכשירי הגברה בהתאמה אישית ללהקות רוקנרול
ובפיתוח ושיפור ציוד הקלטה מקצועי עבור אולפני אולפני הקלטה.
בתחילת שנות ה-70 עבד עבור חברת LUXMAN היפנית,בין השאר תכנן ופיתח את ה- C-1000/M6000 ואת מגבר המנורות הקלאסי 3045.

בשנת 1976 הקים את חברת EAR,תכנן וייצר את מגברי EAR 509 האגדתיים המיוצרים עד היום,אשר היוו אבן דרך לפיתוח מוצרי EAR לשוק האולפני המקצועי והן לשוק חובבי האודיו הביתי.

מאז ועד היום כוללים מוצרי הגברה מנורתיים וטרנזיסטוריים,פרה אמפליפיירים,פאור אמפליפיירים,
מגברים משולבים,מגברי פונו ואת סדרת הדיגיטל ACUTE.
מוצרי EAR זכו ברבות השנים בביקורת ופרסי הצטיינות, מתאפיינים בתכנון מעגלים מיוחד,באיכות בנייה ואמינות
ובשחזור צליל קסום ואיכותי בסלון הביתי.

שער הפאונד הנמוך ומבצע מחירים מיוחד לרגל חזרת המותג לשוק הישראלי - הינם הזדמנות מחירים אטרקטיבית לצרכן.
מוזמנים לפנות לפרטים נוספים.

בברכה

רועי
054-6634500
קודו אודיו
www.kodoaudio.co.il
Kodo Audio - Facebook

ear 5 312.jpg

ear 2 834.png

ear 3 88.png

ear 1 ecute.png

תמונות מצורפות

• ear 2 834.png
    ear 2 834.png
    KB 61.3 · צפיות: 760
  • ear 5 312.jpg
    ear 5 312.jpg
    KB 4.6 · צפיות: 808
  • ear 3 88.png
    ear 3 88.png
    KB 61.3 · צפיות: 915
  • ear 1 ecute.png
    ear 1 ecute.png
    KB 124.1 · צפיות: 844
נערך לאחרונה ב:

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
רועי- בהצלחה רבה !
חברה מצויינת !
אבל
אם לא נתת מחירים במודעה (ובמיוחד מחירי מבצע לרגל ההשקה) לא עשית כלום.טעות לדעתי.

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
.

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בהצלחה.

אריה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
חברה קסומה,בהצלחה.(ורד)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מכשירי EAR מהווים חלק ניכר מהמערכת שלי.
מדובר בחברה עם מסורת של ייצור ברמות הכי גבוהות, ובמתכנן ששמו הולך לפניו בכל העולם: אדם שהפך למותג, שלא לומר אגדה, עוד בחייו.

הציוד של EAR מגשר על פני שני עולמות לטעמי- מאפייני מהירות, צלילות ופאנצ'יות של הגברה טרנזיסטורית, יחד עם פירוט, דינמיות, יכולת שחזור, תמונת במה, אותנטיות ו'מוזיקליות' (כן, אני יודע ) של הגברת שפופרות.

אני לא מכיר אף נגן שנותן את מה שה Acute נותן בגזרת המחיר שלו.

איל פור ז"ל פיתח את המותג בישראל, השקיע את כל כולו וחשף אודיופילים רבים לצליל הקסום והממכר של מוצרי החברה המופלאה הזו. איל נהג לומר שההגברה של EAR עומדת בפני עצמה ולא דומה לשום דבר אחר. אני לחלוטין מסכים איתו. הרבה אודיופילים צעירים חלמו בזמנו להגיע למערכת שתכלול חלקים של EAR ובמשך שנים רבות איל פור זוהה יותר מכל עם מוצרי EAR ועם הפטיפונים של Nottingham Analoug.

אני מאחל בכל לבי הצלחה ליבואן החדש. הוא נכנס לנעליים גדולות, של מי שהיה יבואן מרכזי ובולט, ואושית אודיו מקומית והוא עושה את זה עם אחת מחברות ההיי אנד הטובות בעולם. חשוב להכיר לאודיופלים הצעירים את המוצרים של EAR, שידעו שיש לאן לשאוף.

בהצלחה (ורד)

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
אני לא מכיר אף נגן שנותן את מה שה Acute נותן בגזרת המחיר שלו.

גם אני חשבתי כמוך פעם. עד שגיליתי שיש דיגיטל הרבה יותר טוב מה - Acute.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
כל הכבוד. שיהיה בהצלחה.
אפשר בבקשה לקבל מחירים?

מלכיאל

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
בהצלחה!

מיד אחרי שרכשתי פרה של החברה ציינתי בדף הפייסבוק שלי שמעולם לא חלמתי שיהיו לי רכיבים של EAR לפני גיל.... הייתה הזדמנות :)
חלום של מוצרים. מחירים ודגמי מגברים בהחלט ישמחו פה אותי ורבים אחרים.

yaniv.L

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
אחלה חברה בהצלחה רועי ..

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
תודה !
אכן חברה מופלאה,אין מוצר(דגם) שסופק ללקוחות בחודשים האחרונים (פרה-ים,פאואר,פונו-ים,ומגבר אוזניות) שלא השאיר בי התרגשות,הנאה והערכה לאיש ולחברה,אכן מבין דבר וחצי דבר בתכנון מוצרי אודיו.
בתחילת השנה הקרובה יצטרף האינטרייטד V-12 לראשונה בארץ לתצוגה בת"א,50 וואט בעזרת 6 מנורות EL84 לצד ינגן/יעבוד מצויין עם מרבית סוגי הרמקולים,וכן יש לו שלט....
ear v 12.jpg

בעקבות שינויי המיסוי מוצרי EAR YOSHINO ימכרו במחירי אנגליה,כולל אחריות ואפשרויות מימון שונות
פרטים נוספים בהודעה נפרדת

בברכה
רועי
Kodo Audio - Facebook

תמונות מצורפות

• ear v 12.jpg
    ear v 12.jpg
    KB 33.7 · צפיות: 266

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור