רמקולים זקוק להמלצה חמה למערכת 5.1 למחשב

gilsadgat

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן חברה, טוב זה הולך ככה:
יש ברשותי מחשב עם יצאות 5.1 מהלוח אם . היו לי רמקולים creative inpire T6060
שעשו עבודה מצויינת , אך לצערי עברו מראשותי לבן משפחה אחר .

עכשיו חשבתי להשתדרג טיפה , ישלי אהבה גדולה למוזיקה אבל אני מאמין שגם מישהו עם תקציב כמו שלי יוכל לקבל המלצה מאנשים כמוכם שמתעסקים עם מערכות של אלפי ועשרות אלפי שקלים .

אני בטוח שאני יקבל תגובה שאין לי מה לחפש במערכת 5.1 למוזיקה מהמחשב כי זה יהיה בעצם זיוף ... לא יודע מה להגיד לכם , ב5.1 הקודם שלי הייתי ממש מרוצה גם במוזיקה .

בגדול אני לא רוצה משהו כמו המערכות של לוג'יטק שמוכוונות למשתמש הבסיס ביותר , אבל הכוונה שהמבנה של המערכת יהיו בסגנון של Z5500. חשבתי על משהו בכיוון של MICROLAB אבל באמת שאני לא בקיא מספיק כדיי להציא על משהו שאני מעדיף .

הדרישה המרכזית שלי היא שתיהיה אופציה בנוסף של חיבור מקור סאונד חיצוני נוסף חוץ מהמחשב , בעיקר לטובת הטלויזיה בחיבור בRCA .

התקציב שלי נע בין 1000 - 1200 ש"ח . אבל אני ישמח לשמוע הצאות גם לסטות לכן או לכן על בסיס המלצות אישיות .
אני מאד ישמח למצוא דגם של איזשהי חברה שיכלול גם שלט או בנוסף לשליטת ווליום שמחוברת חוטית , או אפילו להצפין עם התקציב שלי כדיי למצוא משהו עם מוניטור קטן .

הדגם הרלוונטי היחיד שיתאים אולי , אבל או מעט יקר בשבילי הוא Microlab X25 , אבל לא קיבלתי המלצה עליו .

רציתי לשמוע את דעתכם בעניין,מה אתם הייתם עושים במקומי....
להזכיר שימושיי העיקריים הם מוזיקה וסרטים .
מה אתם אומרים?

תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
<לא צריך לפתוח פוסטים כפולים על אותו נושא>

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור