וידויו של אודיופיל קטן או איך פורום אודיו הציל את חיי

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

בלוחות מופיע למכירה מגבר בריטי משולב ROKSAN KANDY KA-1 MKIII מגבר 115 וואט לערוץ, פונו סטייג', במחיר 2,850 ש"ח, דבר עם עמי (לא מכיר אותו), 054-2099619.

תומר

גולן זיו

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
היי
תבקש מגבישישמיע לך את ההגל עם הרמקול שיושב אצלו בחנות Piega premium 3
שילוב מנצח. יש לי את האחים הגדולים ואני מבסוט מהם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
@נמר! אלה האנשים שאתה רוצה שיעשו לך סקירות. אלה האנשים שיודעים להעביר סיפור ולכתוב.
במבי,
עזוב את המחשב. לכל היותר, שקול לשפר את הדאק. במחשב כטרנספורט אין צורך לגעת כרגע. אתה לא שם.
לא יכול לעזור לך עם הרמקולים, למעט להצטרף להמלצה על מרטן בהנחה שמתאים. כתת רגל ולך להאזין לכמה שיותר רמקולים עם המגבר שלך. אין דרך אחרת.

אשמח מאוד לצרף ולבחון כל אופציה. ומי שבאמת רוצה לכתוב, תמיד יודע שהוא יכול לפנות אלינו.

אבל הזה. גם אתה כותב יפה אבל אתה כל הזמן עצבני.

במבי
סיפור מקסים ומרגש. כייף שאתה איתנו.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
ערב טוב, במבי.

לי יש את ה D7
ואני ממליץ לך על המרטן.
למה? כי נכון לעכשיו ניתן להשיג אותו בחצי מחיר כמעט.
לטעמי, קפוץ על המציאה.
והכי חשוב... רפואה שלמה בעה.

גם אתה כותב יפה אבל אתה כל הזמן עצבני.
הוא לא עצבני. מעצבנים אותו.
: -)

שבוע טוב.

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
חברים יקרים עברתי עכשיו על כל התגובות, באמת מחמם את הלב ומרגש לקבל את כל התמיכה והעזרה
יש כאן באתר המון אנשים טובים ואני מודה מקרב לב לכולכם.

קראתי בעיון את כל ההצעות, גם את אלה ששלחתם בפרטי והבנתי שאין יותר מדי מה להתברבר בחקירות
תיאורטיות בפורום ושפשוט עלי להתחיל בסבב האזנות אז כך אעשה ואעדכן בהמשך

(ורד)

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
מתנוש תודה על העיצה והמחמאה. רציתי להבין משהו, ה dac המובנה בהגל הוא איכותי למדי עד כמה שהבנתי
ובעצם זה הdac שאני משתמש בו ולא בממיר הפשוט שבכרטיס קול הבסיסי של המחשב.. או שאני טועה וכן יש השפעה של הכרטיס קול למרות הכל או שאני טועה לחשוב שהdac של ההגל מספיק איכותי ולכן כדאי לי להשקיע בdac..
בזמנו גבי המליץ לי להשתמש גם בדונגל של hiface ולא ככ הבנתי למה.
אשמח להארות בנושא. תודה

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
ארז וחני, grooper

קודם כל תודה.
מעולם לא התביישתי בהיותי אדם הסובל מדיכאון כמו שלא הייתי מתבייש אם הייתי סובל מצליאק או סוכרת
אם הצנעתי לפעמים את העניין היה זה רק מיתוך חשש שזה יפגע בי באופן שחשבתי שהוא אינו הוגן, כמו למשל במקרים של קבלה לעבודה. לצערי עדיין יש המון דיעות קדומות לגבי דיכאון ולגבי מחלות נפש בכלל. רק היום קראתי שארגון הבריאות העולמי הכריז על דיכאון כנכות הנפוצה ביותר בעולם.איני יודע בדיוק מהם האחוזים המדוייקים אבל אני כן יודע שבארץ אחוז הלוקים בדיכאון הוא כפול מבשאר העולם. היום כמעט כל אחד מכיר - גם אם באופן שטחי - משהוא הסובל מדיכאון ונכונה מאוד ההערה שהוזכרה כאן שחשוב שאנשים שסובלים מהמחלה ידברו על כך ולא יסתירו, אני משוכנע שזה יעזור לשאר החברה ללמוד לקבל את זה באופן יותר מבין ומכיל

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
דברי חכמים בנחת נשמעים.

הדאק שבתוך ההגל סביר מאד. בשביל להתקדם ממנו תצטרך להוציא סכומים גדולים ולא כדאי. כנ"ל כמובן מחשב יעודי - כדי להרגיש הבדל תצטרך להוציא סכומים מטורפים.

מצטרף לנוכחים בהמלצה על מרטן וספנדור. יש כמובן הרבה אופציות אבל אחד משניהם תהיה בודאי בחירה מצויינת. את הסקאנסוניק לא שמעתי אבל הם באים מבית מדרשו של המתכנן של רידיהו ומקבלים המלצות מצויינות.

המלצה כללית : תחרוש את הלוחות ותעשה סיבוב רציני אצל היבואנים. בגלל סוף שנה יש מציאות. אל תפסח על זיו מאודיוזיפ בנס ציונה. ערן פוגל אודיופריק בהוד השרון. בי ג'י סאונד ברמת גן. עופר שחורי מאסטרו אודיו בגבעתיים. וכו.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
במבי,
הדברים שכתבת כל כך נכונים ודווקא משום שיש כל כך הרבה אנשים שלא מבינים את מהות המחלה הארורה הזאת ולא מבינים שהחולה לא בחר בה וזה לא תלוי בו (אני מניח שהזדמן לך לשמוע את המשפט ״ קום וקח את עצמך בידיים...״) כל כך חשוב לשתף ולספר למרות הדיעה הקדומה.
לזה נדרש אומץ .
אז תמשיך להיות אמיץ !
בזכותך ובזכות אנשים כמוך אולי פעם יקבלו את המחלה הזאת כמו שהיום מקבלים את האנורקסיה, שגם אותה בעבר לא קיבלו כמחלה לגיטימית.
בהצלחה
ארז

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בזכותך ובזכות אנשים כמוך אולי פעם יקבלו את המחלה הזאת כמו שהיום מקבלים את האנורקסיה, שגם אותה בעבר לא קיבלו כמחלה לגיטימית.
בהצלחה
ארז

הבעיה היא שאודיופיליה היא מחלה גם כן
מדי פעם היא מתפרצת, ומפריעה לאנשים אחרים. אני לא הגעתי למצב הזה, אבל עשיתי רכישות שהיום לא הייתי עושה.
בבירור הייתי במצב לא שפוי :(

הכל צריך להיות במינון נכון

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
במבי
ראיתי את הפוסט אתמול,אך מפאת חוסר זמן,קראתי בעיון הבוקר.
ראשית הנך בדרך הנכונה,שנית נהנתי לקרוא את הסיפור (ורד)
יש לי חבר עם מגבר כשלך ובעצתי רכש מוניטורים גדולים של Harbeth HL5.
יש עכשיו כאלה בלוחות,קלים להנעה ואני מאמין שתאהב את התוצאה.
20160413_204640.jpg
(ההגל 70 במדף התחתון)
בהצלחה :בעד:

תמונות מצורפות

• 20160413_204640.jpg
    20160413_204640.jpg
    KB 76.2 · צפיות: 494

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
הי בועז,
בתחילה אני רוצה לדבר על הכתיבה שלך
שניכר בה כישרון והבעה אינטלגנטית,
חבל שהמתנה באה עם ענישה,
אחוז גבוה של סופרים סובל ממזג סכיזאוידי ודיכאון, לפחות קיבלת פיצוי,
לא במקרה הזכרת את קינאת הסופרים,
ועתה לביזנס קיבלת עייצות נכונות
מחברים,כדי להעריך את המערכת
אתה זקוק למקור סביר,
לאחר מכן תשפר אותה ע"י הכנסת
רכיבים ואבחון אם לטעמך,
דבר נוסף שדרוגים כמוהם ניתוחים
פלסטים כשמתחילים זה הופך
להתמכרות וקיבעון,
תגיע לתוצאה רצויה ותאזין למוזיקה
ולא לביצועי המערכת,תתעלם מדעות
של אחרים, תהיה נאמן רק לעצמך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
כדי להעריך את המערכת
אתה זקוק למקור סביר
יש לו כבר מקור סביר, שכדי לשפר אותו הוא יצטרך להשקיע הרבה מאוד כסף, שיעיל יותר להשקיע אותו במקומות אחרים.

עמיר

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
מקוה שהספקת לפחות לישמוע את מרטן אצל יגאל ליפני שנמכר.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הוא הספיק לשמוע ;).

תומר

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
אכן שמעתי :אצבע מורמת. נראה לי שקצת שיגעתי אותו. באתי אליו עם ערימה כזו של דסקים, בשלב מסויים הוא שאל אותי אם יש לי עוד הרבה אבל בשלב הזה כבר שמעתי מספיק בשביל להבין שהרמקול הזה מקפיץ אותי כמה רמות למעלה והזדמנות להינות מסאונד שכזה במחיר מציאה שכזה לא תחזור כל כך מהר. אז מיתוך פחד לפספס את ההזדמנות ומיתוך חוסר סבלנות (לא אופייני) והצורך הבוער להינות כבר מסאונד טוב החלטתי לקפוץ למים וללכת על זה. אני יודע שלא ככה קונים ציוד אודיו, במיוחד לא רמקולים אבל אמרתי לעצמי שממש אהבתי את מה ששמעתי ובמידה ואצלי הוא ישמע הרבה פחות טוב אתרכז במשימה הבאה שהיא לשפר את האלקטרוניקה (מסתבר שהכבלים שלי מתאימים לתליית כביסה ולא ככ לסאונד) אולי גם לפנק את המחשב באיזה דונגל של hiface.

כמובן שבמקביל אני מתכוון להמשיך את הסבב האזנות, לצבור שעות האזנה למערכות שונות וללמוד מהו סאונד טוב בשבילי, מה אני בעצם מחפש ומהו הגביע הקדוש האודיופילי בשבילי. הרבה תיאוריה מעט ניסיון זהו סיפור חיי הגיע הזמן לצבור ניסיון מעשי.

מפאת חוסר זמן עוד לא חיברתי את הרמקולים. אחבר אותם, אקשיב להם היטב שבוע שבועיים ואחזור עם עדכונים ומסקנות. תודה לשלמה, עמיר, מתן, וזיו שהמליצו לי להקשיב לרמקול

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
זה בסדר אתה יכול להיות רגוע ככה חלק גדול מאיתנו קונה רמקולים.
העיקר תתחדש ותתחיל להנות .......... (ורד)

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
הוסרה אבן מליבי כי אני גם הייתי בין הממליצים על מרטן, שככבו בתערוכה האחרונה. תתחדש ותהנה !!!

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
תתחדש בועז! שמח לשמוע שבחרת בForm. אתה מוזמן להתארח ולשמוע אותו עם ציוד מגוון.
(ורד)

boazj

אוהב את התחום
מעורבות
50
נקודות
18
הי,
משהו לצד הדכאוני ולא האודיופילי.
קודם כל , כל הכבוד על החשיפה. יש לי גם חבר שסובל ומשתף בזה.
מעבר לזה, אני מאמן (קואצ'ינג) שנים באופו אישי ובמרכז ליאה ארד.
במרכז יש סדנה מיוחדת שפורצת דרכים לאנשים הסובלים מדיכאון.
אני מכיר ושותף לתהליכים "הרגילים" במרכז, וממליץ עליהם החום. מייצרים פריצת דרך לאנשים, גם אם עברו תהליכי התפתחות ופסיכולוגים לאורך שנים רבות.
לא מכיר את הסדנה המיוחדת, המיועדת לאנשים רגישים במיוחד, כולל דכאוניים, אבל אם הדבר מעניין אותך, פנה אלי ואשמח לשתף בטלפון של מנחת הסדנה, ותוכל לבדוק ולהיפגש איתה לבדיקה
ערב טוב.
תתחדש!
בעז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור