התלבטות 2

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
Ffg

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
אקווריום מהמם,
לא הייתי נוגע...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
מה ההתלבטות?

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
האם יש טעם בכלל להשקיע במערכת אודיו בחלל כזה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תמונה שווה אלף מילים
האם יש טעם בכלל להשקיע במערכת אודיו בחלל כזה

החלל שלך נראה נקי ואסטתי, לדעתי יש טעם להשקיע במערכת שמע, לבחירתך דו, או רב ערוצית.
דרך אגב האקווריום שלך מקסים, מומלץ להציב אותו במקום מרוחק יותר מהמסך ומערכת השמע.

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
תודה איציק. לא ניתן להזיז את האקווריום. השאלה אם בנסיבות האקוסטיות הללו יש טעם להשקיע ממון רב במערכת אודיופילית או שמא התנאים ממילא לא יאפשרו זאת.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תודה איציק. לא ניתן להזיז את האקווריום. השאלה אם בנסיבות האקוסטיות הללו יש טעם להשקיע ממון רב במערכת אודיופילית או שמא התנאים ממילא לא יאפשרו זאת.

בתמונות שמתי לב שיש ברשותך רמקולי קבאס. האם הם משולבים עם סאב של קבאס, ולאיזה מגבר\או רסיבר.

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
אכן מחוברים לסאב סנטורין של קבאס. המגבר הוא בכלל רסיבר של דנון x2300
חשבתי על שדרוג רציני של רמקולים, מגבר וכבילה לכיוון האודיופילי, אבל אם רמקולים ( יקרים וטובים ככל שיהיו) בין 2 זכוכיות עם קיר אחורי לא יכולים להגיע לתוצאה טובה ממילא, אולי חבל בכלל להתחיל.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
חשבתי על שדרוג רציני של רמקולים, מגבר וכבילה לכיוון האודיופילי, אבל אם רמקולים ( יקרים וטובים ככל שיהיו) בין 2 זכוכיות עם קיר אחורי לא יכולים להגיע לתוצאה טובה ממילא, אולי חבל בכלל להתחיל.
הכל בסדר. שדרג בכיף. אם יהיו בעיות אחר כך, תטפל בהן. אקוסטיקה גרועה היא לא שיקול אם לשמוע מוסיקה או לא או לקנות מערכת טובה יותר או לא.

נערך לאחרונה ב:

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
גם היום אני שומע מוסיקה באיכות נחמדה. רציתי להתקדם למשהו ברמה אחרת. השאלה אם יש טעם בכלל להשקיע בנסיבות החלל.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113

איזה דגם הסאב? מקווה שמדובר ב10 אינצ'.
את הרמקולים שלך אני מכיר היטב, רסיבר איכותי וכוחני יותר יניב מהם תוצאה טובה יותר משמעותית.
בנוסף. מכוון שחלל האזנה שלך דיי מרווח, שילוב של סאב איכותי יותר ייתן לך תוצאה טובה יותר.

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
למען האמת הייתי מעדיף לוותר על הסאב ולהחליף רמקולים ומגבר לדרגה גבוהה יותר. זה כאמור, תלוי ביכולת הטיפול באקוסטיקה כפי שציינת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור