התלבטות לגבי החלפת רסיבר

directse

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שלום
רציתי לשתף ולשמוע את דעתכם
כרגע עם רסיבר בן 7 שנים - פיוניר LX73 , חושב ללכת על "המבצעים" של אמזון לגבי הדנון
הייתם מחליפים לדנון 3300? וכרגע לא מתכוון לעשות אטמוס ואם כן אז רק בעתיד ע"י 2 רמקולים שיונחו על הרמקולים הקדמיים
והאם התשובה תשתנה אם מדובר בדנון 4300
בגלל שאמזון אין אפשרות לשמוע בבית (לא מתכוון לרכוש בארץ)

תודה רבה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לא הבנתי מה אתה רוצה, מה המניע לשדרג?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום
רציתי לשתף ולשמוע את דעתכם
כרגע עם רסיבר בן 7 שנים - פיוניר LX73 , חושב ללכת על "המבצעים" של אמזון לגבי הדנון
הייתם מחליפים לדנון 3300? וכרגע לא מתכוון לעשות אטמוס ואם כן אז רק בעתיד ע"י 2 רמקולים שיונחו על הרמקולים הקדמיים
והאם התשובה תשתנה אם מדובר בדנון 4300
בגלל שאמזון אין אפשרות לשמוע בבית (לא מתכוון לרכוש בארץ)

תודה רבה

שלום לך. פרט יותר. מה חסר לך כיום ברסיבר שדורש החלפה.
במידה והחלטת להחליף... ממליף לכיוון של מרנטץ 6011

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
מצטרף לשאלה מה רע ברסיבר שיש לך כרגע?

directse

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
תודה לעונים
מה שחסר לי זה "קולנוע", אני כבר כמה שנים עם הרסיבר הנ"ל מחובר למוניטור 11 פאראדיים, סנטר של פאראדיים ואחוריים, סטליטים וסאב של SVS PB1000.
אני רואה טורנטים של 5.1 וזה לא זה, אני קורא הרבה עוקב אחרי פורומים ואני רואה שאנשים מגיעים לתוצאות טובות.
החלפת רמקולים פשוט נראה לי סיפור יקר יותר, וזה כבר חלק מעיצוב הסלון (לא שהם יפים פשוט האישה כבר התרגלה בעין)
חשבתי שאולי דנון 3300 שיש עליו ביקורות טובות ומערכת כיול טובה יותר (ידידותית יותר) ייתנו תוצאה טובה יותר, מה שלא בא לי זה לרדת ברמה של האודיו (סטריאו).
גם תהיה אפשרות לPASSTHROUGH, תהיה אפשרות לאטמוס דרך רמקולים שישבו על הקדמיים. הבנתי שאפשר לשמוע קבצי אטמוס גם ב-5.1 והאיכות טובה יותר
שאלתי בדרך אגב איש מקצוע , לדעתו אם כבר ה4300, הפיוניר טוב מה3300 אבל זאת דעתו
אין ליא אפשרות להשוות כי הקניה תהיה דרך אמזון
תודה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תודה לעונים
מה שחסר לי זה "קולנוע", אני כבר כמה שנים עם הרסיבר הנ"ל מחובר למוניטור 11 פאראדיים, סנטר של פאראדיים ואחוריים, סטליטים וסאב של SVS PB1000.
אני רואה טורנטים של 5.1 וזה לא זה, אני קורא הרבה עוקב אחרי פורומים ואני רואה שאנשים מגיעים לתוצאות טובות.
החלפת רמקולים פשוט נראה לי סיפור יקר יותר, וזה כבר חלק מעיצוב הסלון (לא שהם יפים פשוט האישה כבר התרגלה בעין)
חשבתי שאולי דנון 3300 שיש עליו ביקורות טובות ומערכת כיול טובה יותר (ידידותית יותר) ייתנו תוצאה טובה יותר, מה שלא בא לי זה לרדת ברמה של האודיו (סטריאו).
גם תהיה אפשרות לPASSTHROUGH, תהיה אפשרות לאטמוס דרך רמקולים שישבו על הקדמיים. הבנתי שאפשר לשמוע קבצי אטמוס גם ב-5.1 והאיכות טובה יותר
שאלתי בדרך אגב איש מקצוע , לדעתו אם כבר ה4300, הפיוניר טוב מה3300 אבל זאת דעתו
אין ליא אפשרות להשוות כי הקניה תהיה דרך אמזון
תודה

לפיוניר בדורות הקודמים היו נקודות חולשה. אך לטעון שאין קולנוע בפיוניר... אין מצב!
נראה לי שהרסיבר שלך אינו מכויל נכון. פיוניר הוא רסיבר שאפשר להוציא ממנו המון בשמע רב ערוצי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
גם לי נראה כי זה יותר כיול

directse

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
גם שהיו אצלי אנשי מקצוע וכיילו, אז באמת קבצים מסויימים של קבצי הדגמה שמעו טוב כמובן בווליום גבוה שאני לא חושב שאפשר להתמיד בווליום כזה לאורך זמן
אבל כשרואים סרטים (ולא דקה אחת מסרט) בוווליום אנושי אז זה לא אותו דבר
כמובן אשמח לעזרה בכיול
תודה

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
גם שהיו אצלי אנשי מקצוע וכיילו, אז באמת קבצים מסויימים של קבצי הדגמה שמעו טוב כמובן בווליום גבוה שאני לא חושב שאפשר להתמיד בווליום כזה לאורך זמן
אבל כשרואים סרטים (ולא דקה אחת מסרט) בוווליום אנושי אז זה לא אותו דבר
כמובן אשמח לעזרה בכיול
תודה

כפי שציינתי, ניתן להוציא המון מהרסיברים של פיוניר, במיוחד מסדרת ה LX.
1. אין אפשרות לקבל תוצאות זהות, בכל סוגי הקבצים.
2. אין לי מושג איזה אנשי מקצוע היו אצלך, ומה בדיוק הם עשו.
3. לאחר כיול, או כיוונים כל שהם, התוצאה אמורה להיות טובה גם בווליום אנושי, כפי שאתה מכנה זאת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור