התלבטות בין 3 מסכים

• פותח הנושא lte
  • פורסם בתאריך

lte

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם !

אז ככה נראה לי הצלחתי לצמצם את האופציות רכישה שלי למסך ל-3 הדגמים הבאים:

טלויזיה LCD LA32S81B Samsung 32

טלויזיה LCD L32A01 Hitachi 32

טלויזיה LCD LC32WD1E Sharp 32

עכשיו השימישו העיקרי של בערך 90% זה למחשב !!!

מבין האופציות מה לדעתכם הכי טוב זה דבר ראשון,
ועוד משהו שחשוב לי לדעת זה האם כשמסך תומך בNR רק דרך HDMI האם זה יתפוס גם אם אני אעביר את השידור דרך כבלים ומתאמים שמתחילים ב- VGA שזה היציאה הראשונית שיש במחשב שאליו יהיה מחובר מתאם מVGA ל-DVI ואז כבל DVI TO HDMI שזה יעבור ל כניסתה-HDMI בטלויזיה (וכל זה רק למקרה שהמסך לא תומף ב-NR בכניסת ה-VGA) ?

בתודה מראש !

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לדעתי, מה שיקבע בסוף את הזוכה צריך להיות העיניים שלך - לצפות במסכים ולהחליט איזו תמונה אהבת.

תמיכה ב-NR מתייחסת לכל אות שנכנס דרך ה-HDMI, כלומר, המסך פשוט מעביר את האות המקורי ללא סריקות מיותרות.

אבל, המרה מ-VGA אל DVI ואח"כ ל-HDMI לא תעבוד, משום שהאות שיוצא דרך ה-VGA הוא אנלוגי לעומת חיבור HDMI שתומך באות דיגיטלי (המעביר בין VGA ל- DVI לא הופך את האות לדיגיטלי).

lte

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי אז לפי גם מה שהסברת לי פה אני חייב שאחד מהמסכים ייהיה לו תמיכה ב-NR בכניסת VGA שזה רק מה שיש לי ההיטאצי אני יודע שיכול אז אני צריך להחליט בין האופציות שיש להיטאצי כי לפי מה שאני רואה יש לי 3 אופציות שאני לא מצליח להבין מה השוני שלהם חוץ מיציאה יותר או פחות אבל ההבדל בכסף הוא משמעותי נראה לי

http://www.zap.co.il/zapnewmodels.a...4&DB750770=750771&DB4004=4820&DB189989=190017

נ.ב

ואם מישהו יודע האם ראפ הם באמת היבואנים הרשמיים שלהם כי באתר של היטאצי הם לא רשומים אבל באתרים בארץ כולם אומרים שהן היבואנים !!!

תודה רבה !

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן ראפ הם יבואני היטאצ'י.

shoeyal

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שארפ WD1 גם מקבלת NR ב VGA

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור